Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #81973
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    DOSKY UPLNY suhlas ???

    #81974
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Respi napsal:

    Maso a pivo..!! Moje babička říkala v pivu je síla..!! chlapče…

    100% súhlas. Predsa na miesto rybolovu by si nemal prísť vysilený!

    :-D:-D:-D

    #82069
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    A niektorým stačí –

    Samozrejme na tekutu stravu netrebe zabudat… Ja som to minuly rok vyhral, pred trajektom som soferoval posledny. A ked prisiel rad na mna – uz som len psimi ocami pozeral na dno dobrej domacej marhulovice…

    #82070
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Nech citam ako citam – pripada mi to ze si poniektori beru zo sebou pojazdne bufety…

    Chlapi, kadial chodite? Ze by som sa pri takom bufete pristavil… samozrejme urobime “barter”

    :-D:-D:-D

    #82088
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Respi napsal: Maso a pivo..!! Moje babička říkala v pivu je síla..!! chlapče…

    Toto platí i pro ty, co do Norska lítají. My si dáme cestou na letiště pivko (a štamprlku), na letišti to samé, v letadle pivko a cestou do kempu už jenom čumíme na fjord, jak jsou tresky nervózní :-).

    #82107
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já jsem masař, klobásky, řízečky, to je moje. Zeleninu a ovoce moc nemusím. Pár let zpátky na trajektu kolega vytáhl z batohu jablko. Jak ho nemusím, tak jsem na něj dostal v té chvíli takovou chuť, že si jich teď vždy na cestu pár vezmu a snědí se všechny.

    #82108
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Nějak se mi to tu třikrát zopakovalo, tak musím vyměnit text. Já mám cesty do Norska rád. Každý si veze své oblíbené jídlo, které mu pak sežere stejně někdo jiný.

    Jednou jedinkrát jsem udělal chybu, když jsem si doma nadělal na cestu bagety. K obědu to bylo dobré, k večeři to šlo, ale v noci, když na mne přišel hlad, jsem se raději zacpal tatrankou a ráno somroval, komu co zbylo.:-D

    #82109
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Sem tam se i zastavíme po cestě u pumpy a člověk nelituje pár svých těžce vydřených, aby si koupil něco teplého, třeba “krajový” hambáč, aby zjistil, jestli ho náhodou nedělají lepší než u nás. :-D:-D ale řízeček z krkovičky bude dycinky řízeček z krkovičky.8-)

    #82248
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Na cestu si většinou ugriluju doma kuře, s sebou čerstvý domácí chleba , nějaké rajčata okurky a hodně čisté vody, je potřeba doplňovat ty správné tekutiny proti únavě. Ty ostatní až po příjezdu. Samo, že na trajektu neophrdnu bufetem a po cestě nějakou otu dobrou kávičkou na benzince.

    #82252
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Rk napsal:

    Na cestu si většinou ugriluju doma kuře, s sebou čerstvý domácí chleba , nějaké rajčata okurky a hodně čisté vody, je potřeba doplňovat ty správné tekutiny proti únavě. Ty ostatní až po příjezdu. Samo, že na trajektu neophrdnu bufetem a po cestě nějakou otu dobrou kávičkou na benzince.

    Jo jo dobrá kávička se vždy hodí. ve Švédsku vaří dobrou. vždy si na ní pochutnám. Dobrá varianta na jídlo je najít po cestě Ikeu a najíst se tam v restauraci. Máš plnohodnotné jídlo a za dobré peníze.

    #82254
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)to jo Ikea jsou švédi, v práglu v Ikee je v jídelně pořád narváno..:-)

    #82292
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Na cestu si mimo ostatního jídla, jako je třeba řízek, sekaná,kuře atd., dělám tousty – salámek,sýr,kečup,hořčice…, jak se rozjedeme, hned sahám po toustu, když ho začnu jíst, sahají ke mě i ruce ostatních. Minulý rok jsem jich měl asi dvacet a než jsem přijeli ráno do Rostocku, už nebyl ani jeden. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...