Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #81771
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Mima,môžem potvrdiť,že chlieb z pekárne v Čiernom Balogu je to najlepšie čo som za posledné roky jedol.Chodím tam na chalupu a tak ho pravidelne kupujem.Vydrží čertvý skoro týždeň.

    #81805
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Já si jako malý kluk pamatuji, že u babičky – Slovensko – Nitra se pekl chleba na dvoře v takové zděné peci. Také se pekl na celý týden. Opravdu byl dobrý. Technologický postup si nepamatuji, ale pecny kynuly v proutěných ošatkách.

    #81807
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    My jíme úplně stejně jako v Čechách.Hovězí guláš,svíčková,segedýn,řízek s hranolky,rizoto atd.Vše je zamražené takže to stačí dát na linku a po návratu ohřát.Pak už jen paštiky,vepřové ve vlastní šťávě,salám,klobásy.Zbytek si koupíme v Kvenvaeru cestou z lovu.Rozhodně v Norsku nijak nestrádáme.:-D

    #81808
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    A niektorým stačí –

    #81809
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Kime,som z Nitry,ale v sučasnej dobe už na dvoroch nič také nenájdeš:-x

    #81817
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No ono to bylo před asi 55 lety. Nyní si nevzpomenu zda byla obec Zbehy nebo Lužianky. Oni tam měli statek – koně, krávy a pod.

    #81820
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    My jíme úplně stejně jako v Čechách.Hovězí guláš,svíčková,segedýn,řízek s hranolky,rizoto atd.Vše je zamražené takže to stačí dát na linku a po návratu ohřát.Pak už jen paštiky,vepřové ve vlastní šťávě,salám,klobásy.Zbytek si koupíme v Kvenvaeru cestou z lovu.Rozhodně v Norsku nijak nestrádáme.

    Jindřichu, pokud jsem to správně pochopil, tak se tady jednalo o jídlo na cestu. My se samozřejmě v Norsku taky nešidíme. Nebo máš za to, že tam měsíc v kuse žiju na párcích od pumpy? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #81824
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Jindrich napsal:

    My jíme úplně stejně jako v Čechách.Hovězí guláš,svíčková,segedýn,řízek s hranolky,rizoto atd.Vše je zamražené takže to stačí dát na linku a po návratu ohřát.Pak už jen paštiky,vepřové ve vlastní šťávě,salám,klobásy.Zbytek si koupíme v Kvenvaeru cestou z lovu.Rozhodně v Norsku nijak nestrádáme.

    Jindřicu, pokud jsem to správně pochopil, tak se tady jednalo o jídlo na cestu. My se samozřejmě v Norsku taky nešidíme. Nebo máš za to, že tam měsíc v kuse žiju na párcích od pumpy?

    Nedovedu si představit Fialku, že by ti neuvařil:-)

    #81825
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    tam se vyvaruje same dobroty :-D:-D

    #81862
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Jindrich napsal:

    My jíme úplně stejně jako v Čechách.Hovězí guláš,svíčková,segedýn,řízek s hranolky,rizoto atd.Vše je zamražené takže to stačí dát na linku a po návratu ohřát.Pak už jen paštiky,vepřové ve vlastní šťávě,salám,klobásy.Zbytek si koupíme v Kvenvaeru cestou z lovu.Rozhodně v Norsku nijak nestrádáme.

    Jindřichu, pokud jsem to správně pochopil, tak se tady jednalo o jídlo na cestu. My se samozřejmě v Norsku taky nešidíme. Nebo máš za to, že tam měsíc v kuse žiju na párcích od pumpy?

    Tak to pardon:-)Jídlo na cestu vůbec neřeším.Na trajektu je strava dostatečná a zbytek se pořídí na benzínkách.

    #81864
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    No tak jsem to právě myslel. Mluvíš mi z duše.

    #81869
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Na trajektu se jídlo dle mého soudu nevynechává. Vždyť po nástupu jak se vypluje se již tvoří fronta zájemců. Následně se jí až asi za 4 hod. po vyjetí z trajektu. Samozřejmě s vlastní dopravou je to jinak. Osobně každoročně si nějakou tu smaženou krkovičku s sebou na cestu beru.

    #81883
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Osobně při cestě do Norska jím hodně ovoce a zeleniny. Odmítám se nadívat smaženými řízky. Hodně jím banány a k chlebu s pomazánkou hodně zeleniny-kedlubny, okurky, …..

    #81890
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Souhlasím s Kimem, že smažená krkovička na cestu je super. Zeleninu nezavrhuji, neboť sherry rajčátka k té krkovičce jsou také super. 😉

    #81940
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-DMaso a pivo..!! Moje babička říkala v pivu je síla..!! chlapče…8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...