Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #329958
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Uvidíme no. Budeme doufat.,ze to tak bude, květen daleko. Náš Norek není kemp. Pronajímá nám celý barák. Ale je registrovány. Jen říkám co nám včera řekl. Máme tam být 8.5 volal, že můžeme prijet už 6.5 jestli chceme, že ta první skupina z Německa končí 5.5 ,ale mohl to třeba myslet tak, že se to změní, Uvidíme

    #329964
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Volal sám, tak samozřejmě vše raději prověříme, nez vyrazime🙂.Květen daleko.Minuly rok kolem toho byl také humbuk a dalo se normálně projet. Ale jak říkám, raději vše prověřím Květen daleko. Budeme si držet palce. Paní Janka, podává dobré info. Chlapi musíme si držet palce

    #329965
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau

    ERNA SOLBERG  zatvara OSLO vcera FOLLO ,treba citat co sa deje v Norsku

    #329966
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    cau ERNA SOLBERG zatvara OSLO vcera FOLLO ,treba citat co sa deje v Norsku

    .. a vsichni se ukryvaji do atomovych bunkru…  neni nad to, udrzovat paniku.

    V deseti komunach vychodniho Norska vcetne Osla plati ode dneska zvlastni opatreni, ktera v evropskych zemich plati uz davno.  Norsko ma momentalne nakazu  372 pripadu za dnesek, CR 8400 …  Kazdy si muze udelat obrazek sam, zde je prehled opatreni  a kde plati  http://www.nrk.no/norge/her-er-helsedirektoratets-koronarad-til-oslo-og-ostre-viken-etter-virusmutasjon-1.15341338

    Nejvetsi fronty pred uzavrenim obchodu byly pred Vinmonopolet, ktery ma mit zavreno do konce ledna 🙂  http://www.nrk.no/norge/stenger-lokalpolet-til-750.000-nordmenn-1.15341425

    aktualizovane predpisy o ceste do Norska v ruznych jazycich  jsou zde  http://www.regjeringen.no/en/topics/koronavirus-covid-19/corona-information-in-other-languages/id2814563/

    #329967
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    paniku nerobim ja ,ale Norsko,,

    Dovod uzatvarenia;?

    #329969
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Přesně paní  Janka, norek nám řekl to samé. Jde to hezký den

    #329970
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    moc hezké, to je čtení a překládání pro mě na pár hodin, řekněte rovnou, že je to stále v prdeli, nebo horší a je to…..

    #329971
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    paniku nerobim ja ,ale Norsko,, Dovod uzatvarenia;?

      ze by se jim tam rozmahala chripka? 🙂 Odpovim komentarem: – Norsko již má jedno z nejpřísnějších předpisů v Evropě, aby se zabránilo dovozním infekcím. Vláda nyní zavádí ještě přísnější pravidla pro testování a vstupní karanténu. Děláme to proto, abychom zastavili a oddálili šíření mutovaných a nakažlivějších variant virů v Norsku, uvedl v tiskové zprávě ministr zdravotnictví a péče Bent Høie.

    to Ciza, asi jste me spatne pochopil. Nerikam, ze do Norska momentalne jde jezdit. Cesta na dovolenou neni brana jako nezbytne nutna cesta. Kdy a co se jak uvolni je zatim ve hvezdach, podle prognoz norske vlady ze zacatku tydne, by se mohlo v lete dat cestovat po Evrope. Mozna prisnejsi opatreni umozni cesty drive, ale prave dnes se  jedna o sprisneni vstupu do Norska. Nikdo zatim nevi na jak dlouho a co to vsechno prinese. V kazdem pripade se Norsko nechce dostat na podobna cisla, jako ma CR a jine staty.

    To Radek – tuknout na automaticky prekladac nahore vpravo na obrazovce, a pokud to nejde, okopirovat text a vlozit ho do googlu-prekladace urcite netrva hodiny. 🙂 jinak – zatim je to v pr… 🙁  ale doufam, ze to bude lepsi. Otazka je , kdy…  proto si myslim, ze dokud nevime nic konkretniho o podminkach cestovani, vykriky do tmy  jsou zcela zbytecne.

    Az zase budu vedet neco konkretniho a pro nas cestychtive relevantniho, budu informovat.

    #329974
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Děkujeme paní Janka, hezký den.

    #329976
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravím Tě Jani a dychtivě a s napětím čtu Tvé příspěvky a informace. Díky Ti za ně. Loni jsem měl být v Norsku 3x a nakonec jsem nebyl ani jednou a to z různých důvodů ( covid a rodinné důvody). Letos mám naplánované cesty 2x a jsem napnutý jak to vše dopadne. Musím se přiznat, že mi ty krásné zážitky z lovu na moři v Norsku, setkání s kamarády a Norsko jako takové moc chybí. A tak nám všem přeji pevné zdraví a věřím, že se to k lepšímu obrátí.

    Chybí mi a moc i setkávání s kamarády u pivka, na výstavě, na Kampě a tak všechny moc zdravím.

    #329977
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:Honzo s tím Norskem to je průser,snad se tam někdy letos dostaneme?Ale až se to rozvolní,tak to pivko dáme určitě.Už jsem Tě neviděl skoro rok a to nejenom Tebe…..tak brzy u Hrocha nebo i jinde na pivku….

    #329978
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Máro, zdravím Tě a už se na Vás všechny moc těším a na to točený taky. Jen si myslím, že po té dlouhé době to u Hrocha bude malé. Taky se těším na přehánění toho kdo jakou a jak velkou rybu chytil na našich vodách, zde mám šanci, neboť mám dlouhé ruce. 😀

    #329981
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo je ptravda,že pokud otevřou hospody a bude se moci sedět zase jen po 4 u stolu,tak musíme zamluvit něco většího…..no a hlavně si držet palce,aby nás Norové  pustili na ryby….

    #329989
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    od zitrka se opet meni predpisy pro vstup do Norska.

    Osoby přijíždějící do Norska z oblasti s karanténní povinností musí při vstupu předložit osvědčení prokazující negativní test na SARS-CoV-2. Schválenou testovací metodou je PCR nebo rychlý test antigenu. Test musí být proveden během posledních 24 hodin před příjezdem do Norska. U lidí, kteří přilétají letadlem, mohla být zkouška provedena během posledních 24 hodin před plánovaným časem odletu pro první část letu. Let může být přímým letem do Norska nebo nepřetržitým letem do Norska s mezipřistáními na jiných letištích. Certifikát musí být v norštině, švédštině, dánštině, angličtině, francouzštině nebo němčině. Povinnost předložit certifikát se nevztahuje na osoby, které schválenou laboratorní metodou mohou doložit, že během posledních šesti měsíců podstoupily covid-19. Pokud nejsou požadavky splněny, může být osoba vyhoštěna.

    vice zde: http://www.lovdata.no/dokument/LTI/forskrift/2021-01-23-185

    http://www.regjeringen.no/no/aktuelt/strengere-regler-for-testing-og-innreisekarantene-for-a-stoppe-mutert-virus/id2829765/

    #329990
    bernatik
    Účastník
    (91 odpovědí)

    takze prisla odpoved od nora: (vyberam dolezite)

    Our cabins are not approved for quarantine. – jeho chaty nie su schvalene pre karantenny pobyt

    If Slovakia remains red, we have a problem. – (parafrazujem) ak ste cerveny sedte doma na zadku a netrajdajte po svete, nehladajte medzeru v nariadeniach ako sa sem dostat, alebo splnte karantenne nariadenia nasej vlady.

    tak tu pomoze uz len bozi zazrak (a tym nemyslim ze mame cela partia dostat covid)

    pochybujem ze sa SK dostane do zaciatku maja pod denny prirastok 97 pozitivne naladenych pripadov

     

     

     

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...