Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #327491
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    V pátek jsme se vrátili. Cesta tam i zpět bez jakéhokoliv problému. Na Norských hranicích, jsme se zeptali kde je testovací místo na covid-19 ( slíbili jsme Norovi, že se necháme testovat). Úsměv od celníka, popřání šťastnou cestu a dobrý lov. Test zdarma hned za přechodem Svinesund vpravo. Zpět cca 100km před přechodem do Švédska uzavřená a svedená dálnice. Policejní kontrola. Po předložení ŘP popřání šťastné cesty. Vnitřní trajekty bez problému. V květnu jedeme znovu….

    #327516
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Sidonius1: na kolik vyšel ten test?

    #327517
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    To Vydra…píše test zdarma.  No Norové nejsou darmožrouti jako tady u nás.

    #327524
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Aha. Nevšimnul jsem si.

    #327555
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    test byl z ust nebo z nosu, je možné na každém hraničním přechodě. Jedeme v sobotu ,směr AVEROY tak bychom si ho udělali taky, ikdyž náš správce ho nepožaduje, ale pro jistotu. Děkujem za info

    #327602
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Test byl z nosu i úst. Testy by snad měli zdarma provádět na všech větších přechodech. Potvrzení ti žádné nedají. Jen tě informují, že pokud bude výsledek pozitivní oznámí ti to do dvou,třech dnů telefonicky.

    #327650
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Odjezd z Plzně v 7 h ráno, Německo v pohodě, Dánsko  taky v klídku, ted jsme na trajektu do Helsinborgu a pak cesta na Averoy přes Arviku, a snad i tam to bude v pohodě….

    #327665
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Svedsko a Norsko ok, jen dotaz kam jedem, vše ok$

     

    #327666
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    V 15h na Averoy,  vše ok, držíme palce všem co se odváží jet směr Norsko

    #327693
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    passa: Díky za perfektní info. Tady nouzový stav, ale neuzavřeli hranice, takže pojedem. Doufám, že zamykat doma nás už nebudou.

    #327710
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Kde jste na Averoy?

    #327915
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Před pár hodinami jsme se vrátili z Norska. Bez kontrol a bez problémů.

    #328804
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Momentalni situace:

    Pro cestu  do Norska je nutny  test, ne starsi nez 72 hodin  a pak je nutna  desetidenni karantena v hotelu, k tomu urcenem.  Ktery hotel  to bude urci policie na hranicich. Platba 500 NOK pro soukrome osoby na den, zbytek plati komuna.  Ani dalsi negativni test behem karanteny ji ale nezkrati. Pro straveni karanteny neni mozne si pronajmout domek nebo byt.

    dalsi info na

    http://www.regjeringen.no/no/aktuelt/mer-informasjon-om-karantenehotell/id2784377/

    #328810
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    takže momentální situace je úplně na prd, teď už nebude možné jet trávit karanténu do osamělého místa u moře , ale policie na hranicích mi např. oznámí, že budu 10 dnů např. v Elverumu trávit karanténu, bez toho, abych vycházel ven a podobně

    jsem zvědavý, jestli jim to vydrží do začátku rybářské sezony, jestli ano, tak jsem v pérdeli velebnosti

     

    snad se na tom něco změní, když budu mít glejt o proočkování novou vakcínou ( kterou budu shánět jakmile bude v Evropě)

    #328824
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    To tedy dost smutné informace. Letos jsem měl v plánu 3× Norsko a jsem rád, že se povedlo alespoň jednou. Super parta na Veiholmenu, parádní ryby. Nová vakuovačka a hraní si s filety. I když to nakonec mělo divnou pachuť, jelikož týden po návratu odešel mrazák v dílně a tím pádem šlo všechno do popelnice 🙁 . Ale i tak jsem byl rád že se dalo. Pořád doufám, že se to celé srovná a nebude třeba přerušit řetěz mé nejoblíbenější dovolené 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...