Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya Breivikbotn

  • Toto téma obsahuje celkem 121 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vydra a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 122)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38789
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    To Kaqpa – no nějak si poradíme :-)Jinak kámoš mluvil se Simem a pro tuhle “naší” lokalitu informace nezní zrovna 2x optimisticky 😯 Doufám jen, že je Sim svejma zkušenostma a zážitkama tak zmlsanej, že mu i dobrý nestačí 😛

    #38790
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Hans napsal: To Vipsup: díky za rady. Anglicky vládneme více než dobře. Možná proto nás vždycky kontroly pustily dál i s těma tunama piv Ťukám na dřevo a doufám, že jsou na severu stejně pohodový policajti, jako na “jihu”. I když – pokud bude možnost piva někde koupit (Hasvik?), tak je sebou tahat nebudem

    Jinak do Norska jedu pošestý, kámoši asi podesátý a těšíme se, jako bychom jeli poprvé No a navíc když tady čtu Vaše zážitky a to, co se tam dá všechno zažít, tak začínám mít obavy z přehnaných očekávání Ještě jeden dotaz: je tam přístup na internet? Mám totiž dilema, zda-li sebou táhnout laptop, což mi sice umožní sledovat počasí, volat zadara své lásce a lepit sem fotky, ale na druhou stranu bych rád zažil tu pravou dovču odříznut od “civilizace” Počasí můžou sledovat kluci na chytrých mobilech, láska se stejně bude toulat v UK a fotky sem můžu lepit po příjezdu domů

    Je to těžký se netěšit …. Já tam jel se skromným přáním konečně přes 1m (poprvé se mi to ani na Soroye nepodařilo a kdyby náhodou tak přes 20kg. Natěšenost jsem si radši nepřipouštěl. A ono prásk, první velká ryba měla 120, 20,5kg 8-O.

    Notas jsem měl, ono se s ním dá zabít čas, když fouká, připojení tam je. Mě třeba Nokia C7 nemohla najít připojení. Za další televize nešla ….

    S alkoholem je to je loterie, neriskoval bych, mě to za to nestálo. My měli štěstí s průjezdem hranic viz výše …

    #38791
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Teda úlovek snů 😀 Tak já tam pojedu se skromným přáním chytit 50kg halibuta, snad se teda 70kg chytne 😛 No, zpátky na zem. Jak daleko jste jezdili? Podle posledních zpráv se musí cca 20km od mola….?

    #38794
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Jestli jedete na halibuty, tak snad všude kolem Breivikbothnu, majitel ubytování Darius Vás pošle na ty správný místa. Na kraj fjordu je to cca 10km. Tam je všude hloubka 40-50m, to by bylo aby nebylo ….

    Ono je jiný období než jsme byli my …. takže vlastně ani nemůžu radit ….

    #38817
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Tak uvidíme, pokud jsou tam dobrý lodě, tak ta dálka ani tak nevadí. Hlavně aby počasí přálo. Nejedeme vyloženě na halibuty, jedeme hlavně na dovolenou 🙂 Pokud se podaří chytit něco většího (v což doufáme), tak tím líp. Těším se tam, i když tam mouchy vedrem zrovna nepadaj 😛

    #38822
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    :-D:-D:-D

    #38854
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Tak už si pro mě jedou 😀 Bude-li možnost, dám vědět zajímavosti z cesty 😎

    #38871
    pegas69
    Člen
    (6 odpovědí)

    Pozdravujem všetkých nórskych vlkov . My to máme za 10 a ideme na Soroyu . Rád by som vedel koľko stojí trajekt pre 6 ľudí s dodávkou a či sú na Soroyi bankomaty alebo sa dá platiť kartou ? Vopred ďakujem za odpoveď !

    #38877
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    pegas69 napsal: Pozdravujem všetkých nórskych vlkov . My to máme za 10 a ideme na Soroyu . Rád by som vedel koľko stojí trajekt pre 6 ľudí s dodávkou a či sú na Soroyi bankomaty alebo sa dá platiť kartou ? Vopred ďakujem za odpoveď !

    Kartou se dá platit v obchodech, benzín v Breivikbothnu katrou, tam je i bankomat …. V Hasviku, co vím tak se platí beznín hotově …

    #38878
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    vipsup napsal:

    pegas69 napsal: Pozdravujem všetkých nórskych vlkov . My to máme za 10 a ideme na Soroyu . Rád by som vedel koľko stojí trajekt pre 6 ľudí s dodávkou a či sú na Soroyi bankomaty alebo sa dá platiť kartou ? Vopred ďakujem za odpoveď !

    Kartou se dá platit v obchodech, benzín v Breivikbothnu katrou, tam je i bankomat …. V Hasviku, co vím tak se platí beznín hotově …

    Minulý rok v júni sme v Hasviku platili v obchodoch aj benzín s kartou bezproblemov ( VISA, Mastercard).

    #38881
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    rastoSE napsal:

    vipsup napsal:

    pegas69 napsal: Pozdravujem všetkých nórskych vlkov . My to máme za 10 a ideme na Soroyu . Rád by som vedel koľko stojí trajekt pre 6 ľudí s dodávkou a či sú na Soroyi bankomaty alebo sa dá platiť kartou ? Vopred ďakujem za odpoveď !

    Kartou se dá platit v obchodech, benzín v Breivikbothnu katrou, tam je i bankomat …. V Hasviku, co vím tak se platí beznín hotově …

    Minulý rok v júni sme v Hasviku platili v obchodoch aj benzín s kartou bezproblemov ( VISA, Mastercard).

    Já jsem v Breivikbotnu platil vše kartou a bez problému.

    Přímo v Breivikbotnu je krámek Joker a benzínka v jednom. Jenda

    #38882
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #38884
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    A teď jsem si uvědomil , ta benzínka funguje jenom na karty:-)

    #38897
    MP
    Účastník
    (143 odpovědí)

    pegas69 napsal: Pozdravujem všetkých nórskych vlkov . My to máme za 10 a ideme na Soroyu . Rád by som vedel koľko stojí trajekt pre 6 ľudí s dodávkou a či sú na Soroyi bankomaty alebo sa dá platiť kartou ? Vopred ďakujem za odpoveď !

    Orientační ceny trajektu Oksfjord-Hasvik jedna cesta: auto + řidič 210 NOK, osoba 65 Nok, lze platit hotově i kartou. Zdravím Michal

    #38986
    pankac
    Člen
    (44 odpovědí)

    Za 5 dnů vyjíždíme,hurá…….:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 122)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya Breivikbotn

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...