Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 198 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 199)
  • Autor
    Příspěvky
  • #345978
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Ahoj Soroyáci, je před námi 2023

     

    Jaké máte očekávání od nadcházejícího roku? Samozřejmě mam na mysli pozitivní očekávání v podobě úlovků.

    Nový osobní rekord, nebo chytit poprvé konkrétní rybu?

    #345979
    SKRKUN
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Ahoj jedu na Soroy poprvé v životě . Jinak jsem byl v Norsku mnohokrát od Nordkapu po Bergen už se to nedá spočítat. Doufám že si na Soroyi ulovim osobku. Tricitka by byla moc pěkná rybička. Jedem přelom březen duben tak to snad vyjde hlavně s počasím. Bohužel budeme mít čluny 50Hp ve Vagan.Hodi se spíš do fjordu ne na oceán. Jedu s lidmi kteří na těchto člunech na Soroyi lovili v těchto měsících tak nás snad moře na nějaký výjezd pustí.

    #345983
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    A Lubošek si nedá říci 🙂 , sám jsem zvědav :-).

    #345985
    ZV69
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj Zbony

    no já bych očekával že jak dojedeme 11.9.2023 na Hasfjord3 bude už hotové molo :). Jinak do roku 2023 vše nej a pozdravuj hafíky.

     

    Zdeněk

    #346055
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Úžasná fotka “když se moře zlobí”.

    #346072
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    SLEVA na léto: 30.6.-10.7.23 Bestermorhouse běžná cena 54.700NOK včetně dvou lodí Kvaerno 19FT 50HP – sleva 20% cena po slevě jen 43.760NOK

    https://rybolovnorsko.cz/bestemors/

    #346099
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Jarní skreje patří k nezapomenutelným úlovkům. Už jste to vyzkoušeli?

    #346125
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Bezpečné lodě a komfortní ubytování. To je Soroya v březnu.

     

    #346220
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Typická zimní cesta do Hasfjordu.

     

    #346248
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Cestou přes Kautokeino

    #346313
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Kdo by si přál doplatit pobyt předem už teď v zimě za příznivého kurzu, tak mi napište, vystavim vám fakturu 🙂

    Od nás není žádný tlak, je to na vás, jen se tak dá slušně ušetřit *

     

    * neušetříte nic, pak to stejně dáte za nástrahy a vybavení, ale aspoň pro ten pocit 😀 😀

    #346351
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Už se to blíží…

    #346399
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    V Hasfjordu nám vzniklo nové ubytování pro 2-3 osoby. Bylo dokončeno v listopadu 2022, takže zatím je tam dost volných míst pro případné zájemce.  Pro rezervaci neváhejte kontaktovat mě, nebo delegáta Michala Zbončáka.  https://rybolovnorsko.cz/hasfjord2/

    #346405
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Včera mi napsal přes chat nějaký Marian z Bratislavy o volný termín na H4, ale zadal špatnou svoji mailovou adresu. Napiš mi prosím na rybolovnorsko@gmail.com

    Díky

    #346418
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Důležitá ale nemilá zpráva ze Soroya.

    Jediný bankomat na ostrově se ruší. Při rekonstrukci budovy, ve které byl umístěn, se majitelé s bankou neshodli na přijatelných podmínkách pro udržení bankomatu.

    Jediná možnost jak vložit nebo vybrat hotovost na ostrově je přepážka v obchodě Joker v Breivikbotnu, kde se dá vložit max 20.000 a vybrat max 10.000 týdně. Bohužel i tato velice omezená možnost platí pouze pro Norky, respektive majitele platební karty norské banky.

    Takže pro hosty to znamená méně pohodlí pro “dořešení” platby na konci za spotřebovaný benzin atd ….

    Proto můžete využít současný kurz a vyměnit si nějakou hotovost.

     

    Toto omezené vkládání hotovosti bylo jedním z hlavních impulzů pro zavedení platby pobytu převodem, protože tady se to fakt nedá … ona elektronizace plateb je fajn, ale nic se nemá přehánět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 199)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...