Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272479
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Březen se pomalu blíží…

    #272485
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To sa stalo teraz???

    #272488
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Ne, v marci, píšu to tam. Na Soroya už je skoro celý den tma.

    #272545
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Kouzelný Hasfjord, v zimním sevření.

    #272605
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ahojte, Michale nadherné fotky avšak drsné, nedokážu si představit tam bydlet .

    V červenci jedeme na Loppu , máte někdo nějaké horké tipy na dobré lovné místa? Vím že tam jsou ryby většinou všude, ale prohlížel jsem dno a nejsou tam kromě pár vyjímek, které jsou daleko na moři ,žádné výrazné podvodní hory. Je tam hrana , ale ta je dost dlouhá na severní straně sildy jsou krásné místa na halibuty , ale hora z 200 na 30 metrů žádná, nebo jsem ji nenašel . Horečka odjezdu se blíží i když je to až za dlouhých 6 měsíců .

    Dík

    D

    Ježíšek za dveřmi

    #272624
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Musíš vyjet z fjordu ven a dostat se na šelf, abys mě Soroyu na dohled. Tam si dobře zachytáš.

    #272645
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Hasvik aktuálně

    #272676
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, po delší odmlce se opět hlásím. Reklamovat ze Soroya počítač v Praze, je opravdu logistický zážitek 🙂 Na Soroya je už úplná tma a slunce nevychází. Pouze na několik okamžiků denně se venku objeví trocha světla, ale než se stihnete obléknout a využít té chvíle, je opět tma. Počasí je tu však neuvěřitelně stabilní a teploty se pohybují okolo nuly. Jediné co vás zde může potrápit je vítr, který přehazuje sníh z jedné strany na druhou a dosahuje rychlosti až 35m/s. Život v Hasviku se však nezastavil a vše funguje vesele dál 🙂 Když přijíždíte na Soroyu chytat tresky, je to jako trhat z jabloně jablka, ale žít na Soroye kvůli rybám, je jako čekat na té jabloni než ovoce dozraje :/. Ani nevíte jak už se těším na sezonu 🙂  Zde se můžete podívat, jak záživné je venčit na Soroya psa 🙂

    #272677
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu 🙂

    #272683
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu :)

    Ahoj, do kolika metrů je to Gočko vodotěsný??

    #272685
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Díky za odpověď,

    na to, že patří mezi ,,obyčejný,, prima obraz. Omrknu to.

    #272687
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)
    #272690
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj, tak dnes jsem vám vyfotil maximum světla které tu teď máme. Celá akce trvá tak 30 minut 🙂

    #272692
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu :)

    Ahoj, do kolika metrů je to Gočko vodotěsný??

     

    Ahoj, někde píšou do 30m a někde do 40m, ale podle mě je ideál stejně cca do 20m kvůli světlu.

    #272713
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Ahoj Navarchus: je to obyčejné gopro hero4 black edition, už se těším až připlujou tresky a podívám se s ním pod vodu :)

    Ahoj, do kolika metrů je to Gočko vodotěsný??

    Ahoj, někde píšou do 30m a někde do 40m, ale podle mě je ideál stejně cca do 20m kvůli světlu.

    Když jsou ideální podmínky, což je teda málokdy, tak i v 45 metrech je to jako doma v akváriu. Samozřejmě barvy už jsou trošku slabší, ale účel to bohatě splní. Jinak ideál bych řekl do 30ti metrů. Těšim se na nějaký video, v létě tam u Tebe taky něco natočim.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...