Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #269089
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, tak na Soroya už pomalu začíná vládnout tma. Každý den se zkracuje o 7 minut a počasí dává jasně najevo co nás čeká. Všechny lodě už jsou vytažené a celý kemp se připravuje na zimu. Místní tvrdí že do 10 dní napadne na Soroye sníh, ale mě se to moc nezdá. Venku je krásných 10C a místo sněhu čekám spíš vydatný déšt. Nuda začíná přicházet i na nás a tak jsem pro přítelkyni vymyslel speciální překvapení v podobě malé ropušnice v koupelně :)) Tak dobrou noc všem a já jdu na věc :)))

    #269105
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Láďo, tady pomalu začíná podzimní vláčková sezóna. Do včera teploty kolem 25C a polojasno až skoro jasno. Dnes ochladilo na stále příjemných 20C. Je strašné sucho vůbec neprší, takže houby 0 bodů. Prý se má v týdnu ochladit až na 8-12C. Už se nemohu dočkat až se zase dostanu zpět na Soroya.

     

     

    #269116
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj všem, jak už možná někteří víte, nechal jsem se zaměstnat na Soroye, přímo u Big Fish Adventure. Od příští sezony bych se měl motat hlavně okolo ryb a budu vám k dispozici s čímkoliv bude třeba. Doufám, že mě i vás bude spolupráce těšit a budu pro vás přínosem, který vám pomůže k vysněné rybě nebo zážitku :). V současné době fotím hlavně přírodu a zajímavosti na Soroye a připravuji celý kemp na zimu. Určitě se na mě můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně cesty, ryb, lodí a ubytování přímo v Hasviku. Jak jen budu mít trochu volného času, určitě vás budu informovat o životě na Soroyi, ale i o všech novinkách týkajících se vašeho pobytu. A abych jen nesliboval posílám pár fotek z ostrova… Láďa

    Tak to je super, ze si na Soroya. Brzo se tam za tebou podivam. Rad se od tebe priucim co se tyce rybariny.

    Pozdrav svou drahou polovicku

     

    #269126
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, tak dnes nám na Soroye začalo trochu foukat a vydrží to cca 3 – 4 dny. Je vtipné koukat se přes vodu zpátky na pevninu, kde už je nasněžíno a u nás na Soroye stále 9C 🙂

    #269231
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Hmm, že by u nás prišiel sneh skor, ako na Soroyi?
    Na horách to má začať už zajtra 🙁
    Zdravím na sever.

    #269882
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, tak se opět hlásím ze Soroyi. Podle toho co slyším od přátel, je tu líp jak doma. Teploměr se pohybuje okolo 10C a Soroyu bičuji silné podzimní větry. Všechny lodě už jsou vytažené a pracujeme na pravidelném servisu. Nových úprav se dočkali i domy a kromě pravidelných nátěrů přibydou i nové verandy, ze kterých budete moci vychutnávat sezonu na Soroya. Nejsilnější zážitek dne, pro mě byl převoz rybí hlavy na polévku. Proboha nevím kolik to zvíře mělo, ale něco podobného je možné opravdu vidět jen zde 🙂 Posílám pár fotek, jen se omlouvám, foceno z mobilu a na rychlo, práce je práce :/ 🙂

    #269885
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Tak z Hasviku dobrou noc všem 🙂

    #269931
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Kdy je na Soroya pravá sezóna lovu krabů? Chtěl bych tam vyrazit v tomto období a ochutnat nějakou nožičku.

    #269966
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Tak jsem koukal na fotky nové chaty Hasfjord III na Soroy co se staví, a musím říct….paráda.

    Jsem na ní příští rok zvědavý.  🙂

    #269968
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Michal, bude možné objednať pre Hasfjord 3 pri počte 8 ľudí aj tretie Kvaerno ? Ak áno,aká by bola cena?

    #269971
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Kdy je na Soroya pravá sezóna lovu krabů? Chtěl bych tam vyrazit v tomto období a ochutnat nějakou nožičku.

    Ahoj, pokud se bavíme o Kamčadských krabech, tak nejlepší doba je brzké jaro a tím myslím únor, březen a slabší duben. Krabi žijí aktuálně ve větších hloubkách a na jaře se přilézají do mělčin okolo 50m rozmnožovat. Samozřejmě se dají krabi chytit i po zbytek roku, ale už jde jen o náhodné úlovky, které s jarem nemají moc společného. Určitě přijeď, rád s Tebou na kraby zajedu. Láďa

    #269972
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Michal, bude možné objednať pre Hasfjord 3 pri počte 8 ľudí aj tretie Kvaerno ? Ak áno,aká by bola cena?

     

    Ahoj, možné to určitě je, přiobjednávka lodí není nikdy problém :). Cenu ti zjistím, hodím do SZ, Láďa

    #270028
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Zdravím ze Soroya. Dnešní test podvodní kamery dopadl dobře a vy se od jara mužete těšit na podvodní záběry vlkoušů, tresek a když štěstí dá, tak i halibutů :), Láďa

    #270031
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Běhá to dobře

    #270668
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Nádhernou polární záři zachytil Láďa Preparátor

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...