Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #255648
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    A pre tých čo pracujú, alebo zajtra idú do práce, pridám teraz spravené foto z terasy. Skúsim nahrať viac fotiek.

    Tak to jsi mně udělal radost fotkama ze známé terasy. Už se tam vidím. Vyjíždíme k Ornulfovi 19.6. !  Pořádně tam ty ryby proberte, ať to nemáme tak snadný a budeme se muset trochu snažit 🙂

    #255744
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Čau Peter, díky za vyčerpávající info. Ti kelírci letos připlavali skoro o tři týdny dopředu, obvikle se objevují až v půlce června. Pokud budou i na šelfu, tak zažijete neskutečný jatka. Na ten šelf to chce tu největší gumu 32cm a 600g, potom 20kg treska je jednoduchá záležitost. Hloubku doporučuji 80-130m. Hodně lidí se mě ptá, jestli už Ornulf pořídil past na kraby? Budete nastražovat?

    #255749
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Teď posílám info od tvého menovce Petra Lužného z Hasviku, kteří včera řádili na šelfu.

     

    #255753
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    A teď pár fotek od Jardy, který včera vytahoval pasti na kraby. A jedna fotka z Vaaganu, kde se včera povedl ulovit 1. Leopard 123cm. Nevím proč, ale tato ryba se mě nějak vyhýbá. Asi to bude tím, že hlavní lovná sezóna je přelon května a června. A to většinou trčím doma a vybavuji ostatní rybáře. Včera největší treska 23kg.

     

    #255807
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Tak hlásim návrat zo šelfu asi o 4.00 ráno. Pochytali sa pekné ryby.Niekoľký z nás si tu plnia svoje sny a rekordy.Tresky 113cm, 118cm a niekoľko 123cm a najväčšia Peter Hřebíček 130cm. Výraz v tvári pri fotení,ako keby ho brala zubatá,ale bol spokojný. Ja som bol spokojný,keď hneď na to odtrhol pekný pilker.A že kamarát.

    #255809
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Trochu sme testovali hĺbky 160m až 200m, ale to nebolo tak úspešné, ako 85-95m. Na šelfe označené ako 93m a vedľa toho padák do 172m.Na fotke Čechy a Morava a Slovensko vytlačené na motore.Inak humor stále bol.

    #255811
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Ornulf už má pascu na krabov na móle.Vyfotím,ale teraz to mám ďaleko/asi 4m/.

    Mne sa tam dnes zavesil kocúrek vevýdaných veľkostí/foto/.Väčšieho mám doma/Kartúzskeho kocúrka.

    #255813
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Valil mi po topánke a cvakal zubami.Musel som ho umláťiť gafom/slabšie povahy nečítať/,krv bola všade.Ale zdolal som ho.Na fotke tá najväčšia treska.Zlá farba,ale foto je.

    #255816
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Cesta domov bola náročná,vlny v 7m/s už boli poznať/nie na farbe slipov/ale na jazde Kvaernom.V prístave už panovala dobrá nálada z toho,že sme to prežili.

    #255819
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    A prišlo filetovanie a hneď -toho bolí ruka,ruplo mi v kolene,nemôžem nájsť fileťák. Ešte jeden výlet a máme tu ebolu,nedajbože tiku.

    #255823
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Tak som si dal tu námahu a vyfotil som pascu.Vonku je snad 20°a skoro ma ranili slnečné lúče.

    #255824
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    dobre foto už sme nažhavení už aby sme tam boli

     

    #255825
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Chystá sa zmena počasia a teploty pôjdu o polovicu dolu.Nejaký ten dážď, tak si spravýme výlet po ostrove, Ahmadovi vypustíme gumy na aute/nech je sranda/.

    Inak dnes ma postihla dramatická udalosť,nešiel z ničoho nič Garmin na lodi.Búcham po ňom zo všetkých strán/ako odborník/a nič. Tak sme zabehli Ahmadovi do prístavu na opravu a pritom som si len kolenom prepol vypínač a už išiel mrška jedna.Ale aspoň partia videla Ahmadov prístav.

    #255828
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    A porucha motora na Kvaerne ani nehovorím.Chlapi,že nasrať mi do rúk, ale keď si bandaskou priškripneš prívod paliva do motora,tak nejde. Na to som prišiel celkom rýchlo.

    #255830
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Teraz idem dať piecť chleba do domácej pekárne a kto vie ako to dopadne.

    A Maroš, opýtaj sa potom Jozefa,ako sa tu púšťa omývačka na nádoby,lebo jej chýba predný panel a prišli sme na to asi po 15 minútach.To,že je chata naklonená a riady ti vypadnú aj s regálom z umývačky,na to prídeš rýchlo.

    Ornulf je pritom najšťastnejší chlapík na planéte, vždy s úsmevom na tvári.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...