Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #51410
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Odjezd za 107 ;-);-):-):-):-D:-D

    #51412
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    odjezd za 150

    to je doba…. :)))

    #52668
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Příprava na Soroya 2013 v další fázi 😀

    Suunto, světový leader v oblasti outdoorových náramkových počítačů, zveřejnilo nový ABC (Altimeter, Barometer, Compass) náramkový počítač, který je postaven na úspěchu předchozích outdoorových modelů.

    Suunto Core je poslední model pro všechny adrenalinové outdoorové aktivity

    Core funkce:

    • Menu ve 4 jazycích: Anglický, Německý, Francouzský a Španělský

    • Automatický alti/baro mód

    • Měření rozdílu nadmořských výšek

    • Barometr a tendence počasí

    • Storm alarm

    • Teploměr

    • Kompas

    • Otočná růžice kompasu

    • Hloubka a čas pod vodou

    • Maximální hloubka

    • Logbook

    • Východ / západ slunce

    • Stopky

    • Countdown

    • Podsvícení displeje

    • Zámek tlačítek

    • Vodotěsnost 30 m

    #52669
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    za 133 😀

    Hrozné číslo, ale ono to uteče 😀

    #52670
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2Pafka: Mám lepší číslo 95, ale ten náramkový počítač jsi si vybral a zítra si jej jdeš koupit, neboť každý správný kluk si má dělat občas radost a koupit si novou hračku a pokud ano, zeptej se mi tam prosím zda existuje i takový, který má ještě informace o odlivu a přílivu. Díky a zítra.

    #52675
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Už tam zítra nejdu, už je doma 😀 😀

    #52676
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Pafka: Dobře, mám smůlu a tak Tě zítra aspoň vyzpovídám, kde to je a pod.

    #52677
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    OK, budu se těšit. Hlavně, že už jsi v pohodě a zúčastníš se 😀

    #52679
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Pafka: Není to ještě úplně OK, ale přijdu a také se těším.

    #52689
    Roman Kočí
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Hodinky jsou dobré, jen je škoda, že je vyrábí Čína. Byl jsem zklamán, když jsem to zjistil. Nicméně, mám je již rok a zatím fungují.

    #52692
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    ..a co Čína dnes nevyrábí,to už by sis pomalu nemohl koupit nic….jó,jednou nás sežerou..:-D

    #52693
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 Romulour

    Souhlasím s Upírem – problém není ani v tom, že by byly vyráběny v Číně, je je dnes otázka možná 60-70% výrobků. Je na SUUNTU, aby si ohlídalo kvalitu a myslím, že oni si na to dávají dost velký pozor. Mám zkušenosti i se SUUNTY na potápění a je to v pohodě 😀

    #52696
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Problém výrobků vyráběných v Číně není kvalita výroby. Číňané umí létat do vesmíru a umí vyrobit úžasné věci. Problém je v objednávkách firem, které si tam nechají zboží vyrábět díky velmi levné pracovní síle. Jestliže dám do podmínek maximální cenu výrobku, tak oni to tak vyrobí. Potom je ta kvalitu někde jinde než by měla být.

    Ale jinak bych neměl s výrobky vyrobenými v Číně žádný “plošný” problém.

    #52727
    milis
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Ahoj Norci ,jedeme na Soroyu – Vaagan 1. – 10. července 2013 parta kapitán EMIL + 5 blbců má někdo zkušenosti z té oblasti. Jak je to daleko od chaty k lodi ? jezdí se nebo chodí ? jak benzín do lodě ? kolik mají lodě držáků na pruty ? jak daleko se jezdí na vodě na loviště ? je v této době mít plovoucí oblek nebo radši něco lehčího / kapitán tvrdí ,že je lepší vylejvat pot než mrznout-fakt chytrej kapitán / Jezdíme sice už asi 10let takže pár zkušeností máme , ale na Soroye jsme ještě nebyli- loni Senja – nikdy jsme nebyli v tak pozdní datum/ Jak vypadají hranice Svédsko -Finsko-Norsko hrozí tam něco?

    #52739
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    milis- při rozkliknutí vrchní levé lišty tam jsou lokality – v sekci Soroya máš popis celé lokality i s fotkama……

    Na pravé liště rozklikni hlavní stranu diskuzního fóra, v sekci mořského rybolovu si nalistuj Soroy minulých ročníků -je tam čtení na celou zimu…..:-D

    Na další popřípadné dotazy se potom už můžeš doptat konkrétně…….já jsem tam m.j. umístil taky fotoseriál z loňské výpravy, Vaagan – https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=188&str=0

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...