Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #50660
    zok
    Účastník
    (542 odpovědí)

    To PEN: bylo to jen z hecu, chtěl jsem poškádlit Sima, ale jinak to šlo snad na všechno. Jeden dvouhodinový výlet na dvou lodích a limit nachytán

    #50662
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Zdar NORCI SOROYCI ,

    mám jen drobné dotazy.

    Jak převážíte ryby na tak dlouhou vzdálenost ? Vydrží to v polystyrenu celejch 3000km zmrzlé ?

    A jaká je ideální cesta ? Jedem sice na Arnoya, ale to už je kousek.

    Díky

    #50663
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Zdar NORCI SOROYCI ,

    mám jen drobné dotazy.

    Jak převážíte ryby na tak dlouhou vzdálenost ? Vydrží to v polystyrenu celejch 3000km zmrzlé ?

    A jaká je ideální cesta ? Jedem sice na Arnoya, ale to už je kousek.

    Díky

    Nemusíš mít obavy. V kvalitních polystyrenových bednách vydrží v pohodě. Byl jsem v Kokelvu a na Soroyu jsme koukali v dálce, takže podobné.

    Cest je několik a každý preferuje něco jiného. Někdo chvátá a jede mosty a Švédskem nahoru, někdo trajektem do Helsinki a potom Finskem nahoru, někdo i do Osla trajektem a potom po E6 Norskem.

    Záleží jak chvátáš a jestli chceš i cestou něco vidět.

    #50664
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj, vzhledem k tomu že po 12ti letech to mám až po Trondheim docela dost procestovaný, volil bych rychlost. Každopádně ale asi Sassnitz -Trelleborg a pak …. ? Vychází mi to Jonkoping, Stockholm, Sundsvall a vlastně až nahoru stále po pobřeží.Pak už směr Arnoya. Tak nevím, jestli to někdo má zmáknuté jinudy a jestli je něco co stojí za vidění cestou.

    Díky

    #50665
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Ahoj, vzhledem k tomu že po 12ti letech to mám až po Trondheim docela dost procestovaný, volil bych rychlost. Každopádně ale asi Sassnitz -Trelleborg a pak …. ? Vychází mi to Jonkoping, Stockholm, Sundsvall a vlastně až nahoru stále po pobřeží.Pak už směr Arnoya. Tak nevím, jestli to někdo má zmáknuté jinudy a jestli je něco co stojí za vidění cestou.

    Díky

    Ahoj, za mě osobně jsme jeli jak píšeš až nahoru švédskem, pak finskem po E8, pak po 93 do Alty na trajekt na Soroyu. Pořád je na co koukat, v létě je dlouho vidět, takže mě se ta cesta vždycky líbila a hlavně člověk hoří nedočkavostí až dorazí na místo – min aspoň k trajektu. Tam jsme byli vždy tak 3 hod pred odjezdem trajektu, takže jsme v čekárně, v teple, dospali.

    K přepravě ryb, pokud jsou dobře zamrzlé a utěsněné vydrží úplně v pohodě.:-)

    #50667
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Zdar NORCI SOROYCI ,

    mám jen drobné dotazy.

    Jak převážíte ryby na tak dlouhou vzdálenost ? Vydrží to v polystyrenu celejch 3000km zmrzlé ?

    A jaká je ideální cesta ? Jedem sice na Arnoya, ale to už je kousek.

    Díky

    Už ti to posílám poštou,je tam popsaná i trasa.Na km je to cca o 50km méně než Soroya (3000,z Prahy).Zpátky jsem jel “ze shora” vždy nonstop,ryby se přivezly celkem v pořádku.Trasa je popsána zde od Sima v odkazech.Je to stejné jak do Oksfjordu-Soroya,Loppa,akorát se odbočí Skibotn,Skjervoy,Storstein,trajekt,Nikkeby.

    #50670
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Od STEN76

    Tady na tomto odkazu je nová mapa mořského dna SOROYA HASVIK. Jednou jsem jí tu již našel, ale udělal jsem trochu větší.

    http://www.uloz.to/xFMG6nS/mapa-soroya-velka-pptx

    #50687
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A tady je Pafka..

    To je můj kámoš,ale nekdy,bych ho zastřelil…(neznáte ho někdo?)

    :-D:-D:-D,budu ho muset najít v poště Pro tebe..:-D:-D

    Narozen v roce 1900,velká zavalitá postava,málo vlasů,potapěč,nechce kyslík,ale helium a strašně chrápe…

    :-D:-D

    #50700
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Šroubku,toho borca sice neznám,ale taky jsem už ho někde viděl.

    #50763
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Já toho chlapíka taky neznám, ale určitě to bude fotografický profík. Kvalitní fotoaparát, na krku popruh aby někdy omylem neupadl a byl stále při ruce, na objektivu asi polarizační filtr, nebo čisté sklo jako ochrana objektivu. Objektiv vypadá delší, takže asi porměnné ohnisko.

    Na levém lokti ještě zbytky trávy, což asi ukazuje na nějaké záběry z velkého podhledu, což běžný “dokumentarista” tak často nedělá.

    A že chrápe? Myslím, že chrápeme všichni.

    Mám pravdu? Alespoň trochu??? 😎

    #50765
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 Šroubek a NAKI

    Co je to za blba, toho taky neznám … :-D:-D:-D:-D

    #50951
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    2 Šroubek a NAKI

    Co je to za blba, toho taky neznám …

    To není blb,ale Krakonoš… :-D:-D

    #50955
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Už ti vařím vodu 😀 😀 😀

    #51374
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    odjezd za 150 :-D:-D:-D:-D:-D

    #51377
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ahoj všem je tady někdo kdo jede v srpnu 2013 k Marcovi Van Roy na Soroyu ? Díky za odpovědi Kiki

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...