Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord aktuálně

  • Toto téma obsahuje celkem 284 odpovědí. Do diskuze (48 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ota a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 285)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66446
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    To Franta: v Oksfjordu je hotel, ale jak funguje nevím. Před několika léty jsme tam byli jenom na kafi s dortem. V přístavu je vytápěná čekárna se soc. zařízením. Jednou jsme tam dospávali na zemi.

    #66447
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Norek, dik za info, F.

    #66458
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    to Norek.

    Dík za info. Mi budeme na severu taky už dřív jedem na 2 dny do kempu na řeku Laukself zkusit lososy. vyrazíme tedy dosti brzy tak aby nám to vyšlo že budeme ve frontě v předu. jedeme tam totiž večerním v 8h a řešit narychlo nějaké ubytko v oksfjordu se mi nechce.

    #66475
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    včera jsme se vrátili z Loppy a trajekt stále nefunguje,vše je zajištěno stejně jak psal Norek,na tu hroznou džunku se vejdou tak čtyři osobáky a dvě dodávky.

    #66482
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Zážitek s trajektem mi vydrží dlouho. Na každé ze 3 zastávek jsem musel vycouvat, aby tam mohl najet osobák.

    #66483
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Naki napsal:

    Zážitek s trajektem mi vydrží dlouho. Na každé ze 3 zastávek jsem musel vycouvat, aby tam mohl najet osobák.

    Tak to je maso. doufám že to za měsíc bude všechno ok. přesně 24.7 večer by jsme měly odjíždět z oksfjordu.snad nás tam nenechají stát kdo ví jak dlouho.:-D:-P8-)

    #66541
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Ahoj.Já vyrážim na Loppu ve čtvrtek.Tak uvidíme jak to bude.Vracím se až někdy v Srpnu tak Vás budu nepřetržitě informovat.

    #66543
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ota napsal:

    Ahoj.Já vyrážim na Loppu ve čtvrtek.Tak uvidíme jak to bude.Vracím se až někdy v Srpnu tak Vás budu nepřetržitě informovat.

    Ahoj Oto. tak to se tam potkáme. budeme na sandlandu od 24.7.bylo by příjemné dát řeč u nějaké dobré moravské slivovičky.2 jsme ze zlína vezmeme něco echt tady od nás z valašska.:-P:-P:-P

    #66544
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    No tak to se taky teším. Akorát si teda nejsem jistej jestli po 24 dnech budu mít ještě já něco echt na oplátku. Ale tedy já něco schovám… přímo pro Vás(-:

    #66547
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Zdar Oto,

    nase banda ze Zdaru nad Sazavou vyrazime na Loppu v patek,

    tak to bychom si mohli dat na seznameni po kalisku.:-)

    Preju stastnou cestu, kolik Vas jede?

    #66565
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Naki napsal:

    Zážitek s trajektem mi vydrží dlouho. Na každé ze 3 zastávek jsem musel vycouvat, aby tam mohl najet osobák.

    To je nouzový stav, náhrada za polámaný trajekt? Nebo denní realita?

    #66572
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    To je nouzový stav za trajekt, který už nejezdí asi 2 měsíce. Cesta tam ještě šla, to byl trajekt z linky Hasvik – Hammerfest. Ten co je na fotce je z cesty domů, je to jakýsi starý, snad vyřazený, s názvem Soroy.

    #66578
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    To je ten NAKIho zamilovanej škopek

    #66580
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    #66620
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Franta napsal: Zdar Oto,

    nase banda ze Zdaru nad Sazavou vyrazime na Loppu v patek,

    tak to bychom si mohli dat na seznameni po kalisku.

    Preju stastnou cestu, kolik Vas jede?

    Ahoj.Jede nás 5 a na baráku by jsme měli být od 30.6. Máme tam rezervu na přespání kole Stockholmu. Nepojedete nějak podobně??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 285)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord aktuálně

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...