Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord aktuálně

  • Toto téma obsahuje celkem 284 odpovědí. Do diskuze (48 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ota a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 285)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67773
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #67774
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #67831
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Ota napsal:

    Zdravím sousedy,Frantu a spol ze Sandlandu. A posílám taky jednu trestičku..(Poslal jsem ti SZ, mohli by jsme se potkat ne?) Chycena západně od malé Loppy. Já zatím jen relaxuji.. (-:

    Ahoj, nadherna treska, gratulace. Posilam SZ.

    #67833
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Ahoj Oto, vcera par Keleru.:-)

    #67834
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Keleri 102cm, 98cm.

    #67965
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    90-ky jsme pousteli, prijedeme si pro ne az trochu povyrostou. (140 a vic, :-))

    #67969
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, gratulace krásné ryby a pohoda a tak to má být. Přeji ještě mnoho takových a i větších.

    #68065
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    nevíte někdo jak je to s tím trajektem jezdí pořád ta stará bárka nebo už opravily ten normální?:-D

    #68279
    Matty
    Člen
    (107 odpovědí)

    Jezdí normální.

    #68282
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Matty díky už to odpočítáváme.za týden v sobotu už budem na cestě:-P přípravy vrcholí.

    #68284
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    kulik napsal:

    Pánové, gratulace krásné ryby a pohoda a tak to má být. Přeji ještě mnoho takových a i větších.

    Diky,

    pohoda byla, posledni den lovu sly kocky.

    #68325
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Omlouvám se za delší odmlku. Mohu potvrdit, že už cca 10 dní jezdí opravený trajekt. Ale někdy je to masakr. Ted tady mám rodinu z dětma a dva kamarády a přestože byly v přístavu první x hodin před odplutím tak kdyby se jeden z mích kamarádu nezachoval drsně až na hranici průšvihu tak by je Norové odsunuli a nechali čekat v přístavu dalších 24 hodin. normálně je odsouvaly pořadím a nechali by je nenaloděné…… Takže u mě veliké – norům za toto!!! Ale dopadlo to dobře (-: . fotečky nějakých úlovků pošlu zítra….. Ota Jinak ryby tady jsou!!!!

    #68327
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Dodatek: Není na škodu si přes majitele kam jedete předobjednat ten trajekt. V případě krize dát lodníkovi přímo majitele na ucho…..

    #68330
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Jak píše Ota,i my jsme si rezervovali trajekt mailem u kapitána trajektu. Bohužel tím,že jezdil ten náhradní, to byl celkem masakr. Ale byli jsme první na řadě, tak nás ….

    #68331
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Oto díky za cenné informace. Zkusím kontaktovat Steinara jestli pro nás může něco udělat a každopádně dorazíme dlouho do předu do oksfjordu.dva z nás umí dobře anglicky tak snad se protlučeme. Jedeme 24 ve středu večerním v 8 hodin.:-P

    Naki můžeš mi prosím poslat ten email na který jsi posílal tu objednávku? dík moc Radyn:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 285)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord aktuálně

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...