Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (75 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel scarabo a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272756
    ivanmi55
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Michal prosím ťa robíte servis aj na elektriku Daiwa Hyper Tanacom 500 F ?  Ďakujem.

    #272796
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

    #272808
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Ahoj pro Sima ,díky za bezva údržbu navijáku el. “Kaigen” Je znát že jste opravdu moc dobrý servis ,který si poradí s leččem, to není reklama ale holý soubor faktů .Dík . Přeji hezké prožití svátků a hodně zdraví ……………… jo ten čudlík mám . ahoj VIKI

    #272816
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Diky Viki, podařilo se ti vyřezat ten speciální závit?

    #272873
    Volnas
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Děkuji za opravu multiplikátoru. Včera jsem ho vyzkoušel a chodí výborně. Mám ještě dostaz od kolegy. Spadl v lodi a u Ryobi si urazil brzdu a páčku překlapěče. Dá se to opravit? Jak dlouho to bude trvat? Jede už březnu.

    #273202
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Páčky překlapěče na Ryobi máme skladem. Ať to pošle, co nejdříve na naši adresu. Do začátku března mu to určitě opravíme.

    #273314
    Frantisek Necekal
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Vážení, mám Shimano Stradic 5 let, které jsem nikdy neservisoval, bo chytám 1x ročně na moři a potom u nás. Tak jsem si říkal, že se to samo propláchne sladkou vodou. Včera jsem se začal připravovat na Norsko a s navikákem nejde otočit, jako by zamrzl. Můžete se na to kouknout? Díky!

    #273346
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Jasně poslat k nám, podíváme se na to. Chytání na sladké vodě Vám naviják nepropláchne vůbec, maximálně si vyčistíte jen pletenku. Zbytek zůstává zasažen solí a hrozí, že Vám řeknu, že je to na vyhození do popelnice. Třeba nebudete ten případ, Stradicu by bylo škoda.

    #274763
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Tak dopadl multiplikátor po třech letech bez údržby.  Uplně vyrezlá a zničená cívka. Škoda 3000,-kč. Cena za vyčištění 650,-kč.

    #274784
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Sime,jen dotaz,co to je za multík,neni to WFT?

    #274841
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Je to Banax, ale má totožné střeva jako WFT Electra.

    #274878
    ivanmi55
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

    Ďakujem veľmi pekne Michal, elektrika  dorazila l v poriadku.

    #274891
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Jen dotaz,po třech letech jsem prvně rozebral multík// WFT Deep Water Super N High speed 14 LH// je naprosto v perfektnim stavu. Jakou vazelínu je nejlepší použít na promazání.Neni to elektrika a tak se tam voda asi dostává hůře protože když ten muj porovnám s tim nahoře na obrázku tak ten muj je jak novej a to jsem o něj málem přišel.Při cestě na chatu se nám bláznil  motor na kutru a vše se hrozně klepalo,důsledkem toho se vyklepal prut z držáku a zůstal viset na tej kroucenej šňůře za tim ůčelem dělané,ani nevim jak dlouho jsme ho táhli za sebou,to jsem ráno přemejšlel jestli ho mám připnout–VYPLATILO SE.

    #274917
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Je toho spousta, co tam můžeš dát. Já používám mazivo od Würth.

    #275420
    Frantisek Necekal
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Děkuji za omlazení mého navijáku Stradic. Chodí výborně, moc se těším, jak ho letos v Norsku potrápím. Chválím, dobrá práce!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...