Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (75 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel scarabo a poslední změna proběhla před 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #269858
    Vlabla
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Stačí zabalit multik do bublinkove fólie, dát do krabice a poslat k nám Českou poštou.

    dík pošlu

    #269861
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Další zajímavý kousek. Já tomu pracovně říkám Rubikova kostka.

    Dle stavu některých navijáků, dlouhé zimní večery zřejmě nehrozí….      🙂

    #269863
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Používám tuhle vazelínu, tuba vyjde na dva navijáky.

    Bez problémů. Cena cca 90Kč.

    #269894
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Dnešní várka servisu letí ke svým majitelům.

     

    #269932
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Letos se mě podařilo zlomit WFT North 68, reklamaci mě zamítli, tak se ptám, dá se to opravit?. Je to na horním dílu, mezi 3. a 4. očkem. Je mě líto to vyhodit.

    #269967
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Máme technologii, že ti tu zlomeninu opravím, že nepoznáš, kde to bylo zlomené. Oba konce se rozpletou na uhlíková vlákna, dají k sobě a zapletou se, potom se to přelakuje a bude to vypadat jako nové z továrny. Bohužel taková oprava se vyplatí jen u dražších prutů, protože to stojí 600-900kč, záleží na typu prutu. Pokud chceš, tak to pošli ke mě, udělám přesnou nabídku.

    #270074
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Mám kolegu s Banaxem a předposlední den lovu se mu rozsvítil údaj na display CE. Dá se to nějak vypnout, protože mu to blokuje všechny ostatní funkce. Sám ani neví, jak se mu to povedlo naprogramovat.

    #270114
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Tak to tě zklamu. Pokud mu svítí na display údaj CE, tak to je označení chyby, kterou vyhodnotil multiplikátor. Znamená to chyba řídící jednotky, která se musí vyměnit. Nedá se to opravit ani přeprogramovat. Cena nové řídící jednotky je cca 3500,-kč + práce. Touto chybou trpí pouze Banax a WFT. U jiných multiplikátorů jsme tento problem neřešili.

    #270515
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Mám u Banaxe totálně sežranou zásuvku od soli. Dá se to nějak opravit?

    #270525
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Hlavně si vyzkoušej ho připojit na baterii, jestli je ještě co opravovat. Možná už ti slaná agresivní vlhkost pronikla přes zásuvku až do elektroniky. Pokud ti multiplikátor nenaběhne – nerozsvítí se, tak je mrtvej. Opravit se to dá, že vyměníme zásuvku.

    #270553
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    S Banaxem jsem navázal lektrické spojení a funguje, takže ti ho dnes posílám. Na opravu nijak nespěchám. Jedeme až v dubnu.

    #270554
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Jo, ještě prosím o adresu servisu, ať to nemusím složitě hledat. Díky.

    #270556
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Adresa servisu: Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko, tel: 776 845 524

    #270702
    Fish
    Účastník
    (310 odpovědí)

    Mám kolegu, kterému se u el. multiplikátoru  Ryobi podařilo vytrhnout trojháčkem zdolávací tlačítko. Dá se to opravit? Slaná voda mu tam nezatekla, hned nasadil záložní multiplikátor.

    #270979
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Ano, dá se to opravit. Náhradní tlačítka na Ryobi máme skladem. Už jsme jich pár dělali, bude to fungovat jako nové, pokud tam nebude slaná vlhkost.Už jich tu pár bylo vyskratovaných. Zabalit a poslat k nám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(120)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...