Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybolov Hitra – Dolmoy – zkušenosti, aktuality.

  • Toto téma obsahuje celkem 69 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kim a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40362
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kim:přeji šťastnou cestu a hlavně hromadu ryb.Nástrah máš s sebou hodně,tak jim dej za uši.Jo a ať se podaří něco velkýho,nebo zajímavýho.Mára

    #40364
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kim napsal: Zítra je den D – naše parta odjíždí na Hitru. Ještě dnes jsme dokupovali nějaké potřeby, vycházejíc ze zkušeností zdejších vebových stránek. Myslím, že jsme pro úspěch udělali co bylo v našich silách. Pokud to bude možné budeme podávat zprávy – samozřejmě pokud něco ulovíme. Ještě zítra mě kolega přinese mouchy – něco na způsob jak byla zachycena jejich výroba na některém vlákně zde. Budou i s očima. Každý máme asi 40 – 50 zoomů různých barev a tak jsem zvědav. Hlavně je důležité, aby si naši nováčci Norsko zamilovali resp. mu propadli.

    Ahoj Kime přeji dobrou cestu a hromadu úlovků.Budeme čekat na aktuální info.Há de brá.

    #40384
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    to Kim:šťastnou cestu a spoustu krásných zážitků

    #40387
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Štastnou cestu Fando a dejte jim pořádně na pr.el :-D:-D:-D

    #40406
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal: Zítra je den D – naše parta odjíždí na Hitru. Ještě dnes jsme dokupovali nějaké potřeby, vycházejíc ze zkušeností zdejších vebových stránek. Myslím, že jsme pro úspěch udělali co bylo v našich silách. Pokud to bude možné budeme podávat zprávy – samozřejmě pokud něco ulovíme. Ještě zítra mě kolega přinese mouchy – něco na způsob jak byla zachycena jejich výroba na některém vlákně zde. Budou i s očima. Každý máme asi 40 – 50 zoomů různých barev a tak jsem zvědav. Hlavně je důležité, aby si naši nováčci Norsko zamilovali resp. mu propadli.

    Františku,úplně mi vypadlo,že taky už valíte směr sever….

    Mooooooooc štěstí a vše co k tomu patří….

    #40515
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    V pořádku jsme dorazili a asi po třech hodinách jsme šli na vodu.Nováčkové se pochlapili, Petra 5 kusů a Jakub také 5 kusů a sice Petra 2 polaky 70 cm a 3 dorše 60-80cm, Jakub 80 polak. Počasí nám přeje ,sluníčko.Fotbal nemůžeme naladit.:-(. Zítra jedeme na celou noc.Poprvé mám nováčka ženu, plně se osvědčila. Fotky dodáme později.

    #40525
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kim: držim palce ať vydrží počasí a berou ryby.Zkoušel jsi ty zoomy a gumy od Spro?

    #40530
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak jsem slíbil posílám foto. Jde o 3 hodinový – první pobyt Petry na moři. Maro dnes vyrážíme se zoomy. Včera to byla rozcvička.

    #40531
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …pěkné rybky…my teď jezdíme mezi ostrovy Uttian a Intian, je tam hodně tresek kolem 70-100cm a vozíme odsud i polaky..dá se tam krásně schovat ať fouká odkudkoliv..whisky a oranž-pomeranč fungovali tento týden na 1+..!!!

    #40532
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #40544
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    Kime,hezké ryby… koukam že je spousta chaluhových červených obecňaček..ať se darí i nadále…

    #40560
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Žena NOVÁČEK… dobrý … ryby taky…počasí taky jak koukám na foto a že jste nekoukali na fočus tak to buď rád!!!!!!! Tak zabojujte a užívejte pohody:-D. Ahoj8-O

    #40561
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Jo to je pro KIMA:-P

    #40586
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Počasí nám tady přeje, voda je jako volej. V partě uloveno cca 150 makrel dále plno doršů a polaku. Přikládáme nějaké fotky. Nováčkům se daří.

    #40587
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybolov Hitra – Dolmoy – zkušenosti, aktuality.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...