Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

  • Toto téma obsahuje celkem 300 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 301)
  • Autor
    Příspěvky
  • #102646
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    zerp

    To jsi chytal ryby rukama?

    #102915
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Chlapi, je tohle barakuda? Plavou nám tady hned u vily za benzenem a ostrůvkem. Je to golfovej areál a kolem něho taková laguna, ale je tam slaná voda z mořem. Plavou tam ještě takový ryby něco jako mezi kaprem a parmou. Přemýšlím, že tam nahodim. Mám tady prut a splavky. Tak na kus chobotnicky nebo rybky by to možná šlo, ne? Když to mám u baraku?

    #102916
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    #102917
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    #102918
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    #102919
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Něco z jídelníčku;-)

    #102920
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    #102954
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D Na veletrhu v Letňanech př. týden vám budu vyprávět…..u plzničky …… To bylo Thajsko jako prase !!!!!!

    #102965
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak z toho jídelníčku beru pouze krevety. Ostatní nemusím. Je zajímavé, že takové špejlové menu vídám jen v Thajsku. S tou barakudou bych neváhal a pokusil se o ni. Asi je zvyklá, že v tomto místě sem tam někdo něco z hotelové kuchyně hodí a má krmení bez námahy.

    #102967
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Chlapi, je tohle barakuda? Plavou nám tady hned u vily za benzenem a ostrůvkem. Je to golfovej areál a kolem něho taková laguna, ale je tam slaná voda z mořem. Plavou tam ještě takový ryby něco jako mezi kaprem a parmou. Přemýšlím, že tam nahodim. Mám tady prut a splavky. Tak na kus chobotnicky nebo rybky by to možná šlo, ne? Když to mám u baraku?

    Běž do toho!

    #124999
    butak
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Zdravim z thajska,jsem dost blaznivy rybar a myslivec. Kazdorocne jezdim rybarit do Norska a poslední roky i do Italie,vcera jsem chytal tady na severu Thajska na jezeru nejake bile ryby asi 50 ks největší tak do 30 KG. Nadreny jsem teda byl a rybacka brutalni ,ale nic jiného tam nebylo. Zítra odletam s pritelkyni na jih do Krabi a samozrejme jsem si vyprosil a predplatil na jeden den docela drahou chytacku na jezere Gillham Fishing Resort. Chtěl bych se zeptat jak se tam da chytit nejaka poradna ryba,nejlepe asi Arapaina nebo něco podobnyho? předem diky moc za radu a preju Lovu,Lesu,Vinohradu.

    #125002
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    Ahoj. Až tam budeš tak se zeptej na průvodce jménem JOEL FENNEL !!!!

    Je nejlepší a zná mně. Díky němu jsem měl mimo jiné arapaimu 2m 100kg.

    Chtěj chytat v koutě u čeřičů vody proti bungalovům !!!! Držím ti palce a dej vědět !!!! Já jsem byl dva dny a bylo to TOP.

    Pošlu ti pár fotek kde jsem já + on ….tak mu to ukaž !!!!! Hned bude vědět…..je fanoušek TOTENHAM kde hrál T.Řepka a ma to na sobě vytetované + velkou arapaimu !!!! Pak mám taky skvělé jezero 70km od GILLHAMU……:-) Ahoj Vláďa Zelenka- ZERP -PRAGUE Czech.rep. Je to ten vlevo !!!!

    #125003
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀

    Já ten uprostřed…….:-D

    #125004
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    To je ta jeho kérka……:-D

    #125005
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀

    A to je ta moje radost……

    A on je zas ten vpravo…..:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 301)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...