Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

  • Toto téma obsahuje celkem 300 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 7 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 301)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125006
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀

    Tak já jedu…….:-D:-D

    BOJUJ !!!!!!!!!!! A k ČEŘIČŮM DO KOUTA !!!!! POZDRAVUJ HO !!!!!:-D

    #125012
    Miroslav
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Abys ho náhodou nenaštval, ten vytetovaný znak patří West Ham United ( hrál za ně i T. Řepka) a ne Totenhamu. Tyhle fanoušci na to bývají dost háklivý :-). Tak jen malé upřesnění, abys náhodou neměl průser.

    #125025
    butak
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Pane kolego diky moc uz jsem v KRABI od 13 hodin a rano jedu v 7 hodin na to jezero. Jednu udici Selier Matador a Tica Cybernetic i 400 m poradne pletenky mam sebou,ale doufam ze mi tam něco kvalitního i pujci.Na co jsi to prosim te chytal kdyby tam ten kamos nahodou nebyl? Asi na nejaky kus ryby,ale mel jsi to u dna, nebo nejak na kacu ve sloupci? Co tomu kámošovi tak chutna,normalne když jedu nekam lovit tak všude beru branicke cervene ,ale tady ho nemam.Jinak zdravi Butak z Novych Branic u Ivancic u Brna.

    #125066
    butak
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Nazdarek pane kolego,tak za hodinku mi to konci,ale mam brutalni zážitek,hned po dvou hodinách chytacky jsem chytil Arapajmu jako krava tesne přes dva metry a rikal ten anglan ze asi 90 KG. Jinak ten tvůj kamos ze uz tu přes rok nepracuje. A ten nas pruvodce me trosku nasral ,ze me nenechal ani poradne vyfotit,protoze je to asi ryba kterou uz v zivote nechytim. Hned ji odhaknul a když jsme ji zvedli tak po první fotce sebou skubla a byla v hajzlu. I tak super zážitek a fotku ti poslu,ale byl to jediny zaber za cely den ale stal zato. Tak zatím zdarec a diky moc.

    #125080
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    svatamir napsal:

    Abys ho náhodou nenaštval, ten vytetovaný znak patří West Ham United ( hrál za ně i T. Řepka) a ne Totenhamu. Tyhle fanoušci na to bývají dost háklivý . Tak jen malé upřesnění, abys náhodou neměl průser.

    …Kladiváři 8-)8-)8-)

    #125436
    Josef Podymák
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Zdravím,

    byl jsem v Thajsku 2x a pokaždé super. Projeli jsme ho od Malajsie po BKK. Zkusím sem dát odkaz na vytvořené DVD.

    #125444
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Rád se podívám, sem s tím.

    #125449
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Tak co je s tím DVD?

    #125469
    Josef Podymák
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Odkaz je tento:

    http://uloz.to/x6nMPWCW/thajsko-zip

    snad se mi to povedlo uložit. Na druhém díle se pracuje.

    #268497
    butak
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Zdravím,

    tak po roce zase zpět do Thajska, je to tam asi fakt návykové:) Teď zrovna promýšlíme plán cesty a jedna z možností je strávit pár dní na ostrově Ko Phayam, kousek od hranic s Barmou a samozřejmě tam vyrazit na moře. Nemáte někdo zkušenost co se dá v téhle lokalitě chytit? Já zatím našel jen pár zmínek o rybaření a to ještě tak mimo řeč a na fotkách jen mrňavé čudle, jediné co by stálo za to tak Zlak nachový, ale to video co jsem našel, no nevím jistě jestli bylo opravdu z téhle oblasti.

    Předem dík za každou radu.

    #273037
    Josef Podymák
    Účastník
    (30 odpovědí)

    V březnu se opět chystám do Thajska (od Malaisie po BKK). Sice s rodinou ale na nějakou rybku snad zbyde čas. Zbývá mi jen arapaima a budu to mít z Thajska komplet.

    Po návratu dám vědět.

    #273062
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Odkaz je tento: http://uloz.to/x6nMPWCW/thajsko-zip snad se mi to povedlo uložit. Na druhém díle se pracuje.

    Už to stahuji. Popřemýšlej, jestli není lepší si to dát na Youtube, než to složitě stahovat z uložto. Já si myslím, že Youtube je mnohem pohodlnější cesta pro všechny zůčastněné. Díky za video.

    #273075
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Tak jsem to video stáhl, ale nejde mě přehrát. Zkus to dát na youtube, rád bych to viděl. Díky.

    #273277
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Mám Windows 10 a stáhl jsem i přehrál bez problémů. Youtube je fakt pohodlnější. Jo a má tam ulovene krásné ryby. Dokonce i plachetníka. Myslim, že toto by hodně z nás zajímalo.

    #273313
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Odkaz je tento: http://uloz.to/x6nMPWCW/thajsko-zip snad se mi to povedlo uložit. Na druhém díle se pracuje.

    Ahoj, viděl jsem video. Krásný ryby, gratuluji. Dokázali byste poradit, kam se v Thajsku vydat a na koho se obrátit? Kolik tam stojí jednodenní vyjížďka na moře?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 301)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...