Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

  • Toto téma obsahuje celkem 300 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 301)
  • Autor
    Příspěvky
  • #101762
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Posílám důkaz, že jsou barakudy I u břehu asi 2m pod hladinou. Nelze vyloučit I záběr kanice – bývají ukrytí v jeksyňkách. Někdy I pěkné kusy.

    #101763
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to kim: dík za rady. To znamená větší splávek, olovo, lanko, větší háček, kousek kalamáry nebo chobotničky a je to;-)

    Můžu takto chytit nějakou jedovatou rybu ne kterou bych raději neměl šahat?

    #101767
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No pokud by to bylo až na dně nelze vyloučit ulovení ropušnice, nebo odrance (nejjedovatější druh ropušnice- některé roupšnice nazývají kamenná ryba- opravdu tak vypadají), popřípadě nějakého rejnoka s jedovatým trnem. Perutýn to asi nevezme – ten loví do hejna malé rybky. Několikrát jsem viděl, jak se rúzné druhy ryb doslova neurvale pustili do chobotnic – živých. Zejména murény. Někde to mám natočené. Nevím, zda by to vzal nějaký druh vodnáře – take loví rybky mezi korály. Na Borneu jsem se setkal s jedním obrovským. Chvíli jsem jej sledoval, ale neodvážil za ním rychle plavat. Jinak při koupání pozor na homolice – jsou krásné a pak na tzv. trnové koruny. Myslím, že něco přidají lovci navštěvující Maledivy a jiné tropické oblasti.

    #101789
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    [yt=e4wnwGVT-aE&feature=yt]e4wnwGVT-aE&feature[/yt]

    #101790
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    O vložení videa mě požádal KIM, není to moje práce 🙂 🙂

    #101816
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Dnes balím a zítra směr Phi Phi za kamarády. Už se těším. Aklimatizace po týdnu u KONCE !!!!! Zdravím z provincie Krabi Ao Nang.

    Ráno hurá na loď. 😀

    #101829
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D¨¨

    Veřejné i neveřejné povídání o THAILANDU bude za pár týdnů ve Spálově u Šroubka na SRAZU RYBOLOV NORSKO…..

    #101830
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Už se těšíme.:-D

    #101875
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to kim: tak teď nevím jestli si mám ten prut brát když je tam tolik jedovatých potvor. Abych ještě nepřišel k úrazu když ty ryby neznám.

    #101877
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No to by musela být velká náhoda, aby se na prut ulovila nějaká nebezpečná (jedovatá) ryba. Není třeba se obávat. Ještě připomenu žahavé medůzy. S kolegou jsme to okusili- okamžitě po jejím pohlazení nastalo silné pálení, zčervenání a pod. Hned nás na lodi natřeli (zasažené místo) nějakou vodičkou a bylo to dobré. Několikrát jsem se ropušnic dotýkal a nikdy na mě nazaútočila, jen naježila jedovaté ostny. Jsou to nádherní tvorové. Proto prut s sebou. Zerp je v Thajsku jako doma a žádný problem neměltam -jen si to užívá. Pokud by jste pobývali na ostrově Samui,tam pozor na kobry v džungli. Ony zde nevarují vetřelce tím, že se vztyčí a syčí.

    #101883
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Co se tyka meduz, doporucuji vzit si sebou do male sklenicky ocet na natirani zasazeneho mista – nepit 🙂 :-). Opakovane vyzkouseno pri potapeni 🙂 🙂

    #101884
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Co se tyka meduz, doporucuji vzit si sebou do male sklenicky ocet na natirani zasazeneho mista – nepit . Opakovane vyzkouseno pri potapeni

    Môžem potvrdiť.

    #101896
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Budu na ostrově Koh Chang. Co jsem tak četl tak je tam hodně mělko. Tak nevím.

    Každopádně si zaplatím výjezd s rybářema na moře.

    fishing

    #102024
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😉 fISHING KO LANTA ……

    22 fhite snaper

    10 gruper…..

    :-):-):-):-):-)

    #102025
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D Fishimg in Thailand přijde. Zatím trénuju…

    A občas CHANG BEER…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 301)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...