Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Poraďte s dostupným ubytováním ve středním Norsku

  • Toto téma obsahuje celkem 46 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MifakM a poslední změna proběhla před 13 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14698
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Musím dát za pravdu ZM,určitě bych nedoporučoval stan a nejel bych na blind, samozřejmě má to své kouzlo. Ale rybařit na moři, potřebuje také své zázemí,hygiena atd, také si moc nedovedu představit, po 6 hodinách na lodi, sebou fláknout do stanu? Jestli si chceš přivéz kousek mražené ryby, musel by být v kempu fryser.

    #14700
    misel
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Zkus to tady, ale už tam bude asi dost plno http://www.fisherman.cz/content/645-roan-chaty-6-10-os

    #14704
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Podívej se i na tento odkaz , objednavaš si to přímo u majitele.

    Bogen

    #14706
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    To Gruvearbeider: Právě, že mražáky k zamražení ryb, měli u moře v každém kempu stejně tak jako lodičky a sprchy. A zeptat se na místě je velmi jednoduché. Velký stan s dvěma ložnicemi a „obývákem“ se nechá i půjčit. Mělo to i ten efekt, že v kempu je víc lidí a rádi se přijdou pobavit, popít atd. Stačilo všechny kolem sebe s úsměvem zdravit … No nikomu to nevnucuju.

    To ZM: a přijedeš osobně říct mé rodině, že příští rok jedeme spolu místo na 14 dní rovnou na celý měsíc? No i kdyby mě na krásně pustili, tak bych si celou dobu vyčítal, že jsem si vyplácal dovolenou jen pro sebe a s nimi už se nikam nedostal. Ale jo … pouze snít o Lapoských pstruzích a nejet je hloupé. Takže si cestou Soroyu přidáme průzkum Laponska? A napřesrok … hurá do nich. Moře už je ohraný, rekordy dosaženy, nic zásadně nového se stát asi nemůže. Čekat do důchodu nechci. Tak jo. Jdeme do toho.

    😀

    #14709
    linek
    Člen
    (8 odpovědí)

    Zkus se podívat na http://www.rybolov.com je to CK PEPA oblast Tingvoll fjord .

    #14710
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Miloši,tak doslova jsem to nemyslel,ale existují určité kompromisy,vzít rodinu do Norska a ing.Hájka a ZM nechat doma!

    To co zde píšeme a radíme Krabovi je v podstatě hodnocení cestovek,a za sebe bych řekl,že až na výjimky(slevy,akce,zde Bakkan Wahl, Finnmark)jsou české dražší než cizí,což jsme konstatovali už ve staré diskuzi.Takže třeba Tingvollfjord u CK Pepa bude o něco dražší než u DinTuru a stejně by cena celého zájezdu včetně dopravy vyšplhala nad 10tis./os.Stejně tak Bogen,mezi tím co nabízí majitel a CK není velký rozdíl,možná při osobním styku.Dobré ceny s chatami pro více lidí jsou u Dancenter,ale jak je to levné,tak se musí počítat,že je tam jedna loď,malá,se slabým motorem.Ideální je jet mimo hlavní sezónu,je to levnější a zažít si tak rozmary norského počasí v plné síle.Myslím si ale,že zde přítomní zástupci CK se o Kraba postarali,a že pojede do Norska za výhodnější cenu.

    #14714
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    To ZM

    Souhlásím, jako reklama CK je tato diskuze perfektní:-D

    #14717
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Psaly se tady jen názory a zkušenosti.Je nás hodně,nemůžeme jezdit jen s jednou.

    #14719
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Nedalo mi to a cvičně jsem si udělal kalkulaci a ve čtyřech by se to střední norsko ubytování s loďkou na týden fakt dalo za 10.000,- na osobu. Jaké to překvapení 🙂 😀

    #14720
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Celý zájezd včetně dopravy,trajektů,lodí-lodě,benzínu do lodí?Závěrečný úklid,echolot?

    #14721
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Protože vymýšlení nových výprav mě baví,zkoušel jsem různě sehnat ubytování s 2 loděmi,teď,mimo sezónu.Dobrý příklad je zde přítomný Bakkan,kdy celková cena 32000,- pro 6 lidí(5333/os) je bezkonkurenční,nevím o lepší nabídce od žádné CK.To konstatuju,nemám z toho žádný prospěch,nikdo mi nic neslíbil.Jiná věc je,jaký čas tam mohou strávit lovci na chatě,když začne foukat.Nabídek pod 40tis za týden pro 6 lidí není moc,včetně Dancentra s loďkami 4,5m bez echolotu.

    #14722
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Já to spočítal právě na Balsnes co jsi mi kdysi posílal odkaz :-D.

    Trajekt tam a zpátky mimo prázdniny a noc vyjde na 220€. Když udrží spotřebu 5,5L nafty na 100Km ta je to celkem 200L a se všemi ostatními poplatky budou za dopravu tak 13.500,- Balsnes je s loďkou za 7.500,- NOK a vzhledem k tomu, že vyjedou od mola 1km a jsou na proudu, tak ani moc neprojezdí. nullhttp://www.dintur.no/parentproductinfo.aspx?ProductID=Boat034&ParentProductID=Balsne

    #14723
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ten Bakkan je príklad, že sa výprava do Norska dá vymyslieť aj za cenu okolo 10000 Kč na osobu (tu konkrétne 10500 Kč, pri 50l benzínu na loď).

    problém Bakkanu je ten, že je dlho dopredu plný 😯

    Ale ako som už minule písal, sú baráky mimo CK, kde sa dá spraviť týždeň pod 10000 Kč so všetkými nákladmi. Určite tu sú ľudia, ktorý takéto chaty poznajú.

    A nedokážem si predstaviť, že by sme sa na lodiach striedali.

    #14724
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Balsnes – tak jedem,co takhle konec února? Protože,abychom se dostali k těm 30tis. za týden,musíme mimo sezonu,do 15.4.Já v dubnu nemůžu,ale v únoru už budu tesknit.Už teskním teď.To pojedeme osobákem,co?Tvrdý výlet s těmi bednami a s nářadím.Budeme muset mít zahrádku a spotřeba půjde nahoru.Do 12 tis za týden na osobu.Těch 10tis je pro nenáročné rybáře co nevozí dvě bedny nástrah.

    Střídání na lodi jde,když si obě strany věří a je určitá velkorysost.Zažil jsem to na Soroya,12h na vlnách a s neustálým taháním ryb nikdo nevydrží.Je 24h vidět,proč toho nevyužít a tam(Sorvastuea)není loď za 9tis.

    #14725
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    2 bedny nástrah? Ty bláho a to som si myslel, že tá moja krabica je až moc.

    Myslím, že KRAB sa zaujímal o nenáročný pobyt v STREDNOM NORSKU. Lov vo fjorde tým aj slabšie a menšie lode. Tých 10 tis. aj v sezone (máj, jún) bez problémov, len musí hľadať.

    Aspoň nám to zatiaľ vychádza. Používame predĺžený W transporter jazdíme na prelome mesiacov a lode máme pre každú partiu.

    Ale samozrejme, SOROY je úplne o niečom inom. Tomu odpovedá aj cena.

    U Kristiansundu tak veľké tresčie matky, ako hore, často neuvidíš.

    😕

    Ako vychádzajú náklady na SOROY na osobu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Poraďte s dostupným ubytováním ve středním Norsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...