Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12759
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Preparator napsal: Kormoran napsal:

    Ahoj Preparator,

    moje první volba je Lowrance 527c df (sonár/GPS).

    Jsem naprosto spokojený s tím přístrojem.

    Pozdrav, Kormoran

    Ahoj, děkuju za info, vypadá opravdu dobře a něco podobného jsem si představoval. GPS a sonar

    Na kolik tě prosím tě vyšel a mapy se dají sehnat v poho ?

    Ahoj Preparator,

    koupil jsem přístroj (Lowrance 527c df + nautickou mapu NauticPath severní Evropa) v Německu jako ve verzi “portabel”, tzn. jako na mobilní použití za rovných 1.000 Euro. V ceně bylo vše, jako např. kufr, baterie, nabíječka, držák na sondu, sonda a nautická mapa NauticPath, která je mimochodem vynikající.

    S pozdravem, Kormoran 😉

    #13067
    dusivka
    Člen
    (7 odpovědí)

    Nemate nekdo aktualni informace o ceste pres nemecko – smer puttgarden – nejake dlouhodobejsi komplikace po ceeste. Anebo jeste, co se da cekat na ceste pres nemecko v sobotu pres den?

    Diky

    #13071
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dusivka napsal:

    Nemate nekdo aktualni informace o ceste pres nemecko – smer puttgarden – nejake dlouhodobejsi komplikace po ceeste. Anebo jeste, co se da cekat na ceste pres nemecko v sobotu pres den?

    Diky

    Ahoj,zítra se budu trmácet přes Polsko a potom k Berlínu,ale budu se stahovat na Magdeburg,Hanover,Osnabruck,potom Nizozemí,pokud Ti bude stačit info aspoň po Berlín,tak příští týden v půlce Ti ho podám.

    Jinak kontroly můžeš potkat na jakékoli dálnici v Německu,oni poslední dobu lítají všude,ale taky je potkat nemusíš.

    #13321
    rybicka
    Člen
    (1 odpovědí)

    Ahoj, neporadíte mi,prosím, někdo nějaká zajímavá místa v Dánsku, která by stála za návštěvu a shlédnutí. Moc děkuji

    #13642
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Přesto že je srpen podařílo se nám ulovit tresku plnou jiker.

    Nemá někdo recept na jejich přípravu . Dík za každou radu.

    ZM – dík ,to mně stačí. dalibor

    #13644
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak jikry jsme dávali do polévky.Také jsem dělal pomazánku – na pánvi na cibulce se odblaněné osmažily,pepř,sůl,přidávali jsme tam buď vajíčko – ke konci nebo když byly studené majonézu,citron.Dají se udělat smažené jako ryby – osolit,opepřit,pokmínovat,obalit v mouce.Štěpnička uvádí ve své kuchařce recept na sladkokyselé jikry se zeleninou,dělal jsem to,šlo to,ale jikry z tresky nejsou žádný zázrak,to z kapra jsou mnohem lepší.Ten recept je dlouhý,kdyžtak ti ho nějak přepošlu – ale je to zavařování do sklenic,sterilizace atd.

    #14339
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    pro cestovatele seznam a hodnocení kempu v Evropě

    Camping v evropě

    #14344
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..hledal jsem nějaké kontakty na výrobce lodí a tady jsou nějaké odkazy na pokochání se

    http://www.texas.pl/index.html

    #14345
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..já si ale vybral tady..:-)

    http://www.prolineboats.com/

    #14346
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..budu si muset promluvit s mojí milovanou Haničkou, Vánoce se blíží..no nic, trošku jsem se zasnil, tak zas spodky a ponožky..:-D

    #14357
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..já si ale vybral tady..

    http://www.prolineboats.com/

    Lodě jsou to nádherný, ale my se jich v Norsku nikdy nedočkáme, protože “norway fishing” není Florida.

    #15987
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    hellstar << to je přesně ono, tak to praktikuju také, v žádném případě nejsem příznivcem režimu, budíček-záchod -svačina do lodí a hrrr na ně, pak filetovaní balení do mrazáku, najíst a chrnět…

    ,,,vím téma navijáky všeobecně,

    #15989
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    gruvearbeider: Neboj, našel jsem tě…o)))) Jsem na stejné vlně.

    #15990
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    gruvearbeider : souhlasím,jíst před spaním je hloupost a ostatní se může stát stereotypem,ale ten týden to vydržíš,ne?

    #15995
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    >>>ZM<< ahoj, nemyslel jsem naší výpravu, to bylo O.K. společný večeře, dobrý pokec,akorát ta zmrzlá filetovačka, líbilo se mě to, vydržel bych tam ještě klidně 3dny

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...