Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 1 rokem a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #107473
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Tip na stůl do obýváku.

    #107614
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    No jestli je to pravý preparovaný halibut, tak věru perfektní práce.

    Ale inspiroval mě k dotazu: máte někdo zkušenosti s lovem u starých sádek,resp. zbytků po sádkách? Loni jsme jen tak “naposled” nahodili kolem 22té, ale slunečné hodiny večerní (červenec) nedaleko starých bójí, kde již nebylo nic než ty bóje a lana – asi od betonových krychlí na dně. To jsme ovšem ještě nevěděli…A začaly se dít divy: co nához (pilkr, Roybaity), to parádní záběr halibuta: první urval Roybait (prokouslá pletenka), další ho vyplivl zrovna u lana (vázka), a poslední po cca 10ti min.zdolávání zasekl chobotničku z návazce nad pilkrem zrovna to toho lana… povedlo se pak “jemnou prací s prutem” uvolnit Roybait i pilkr z vázky: a na pilkru chyběl trojhák pětka, zbyl kroužek… ta bestie zlomila očko trojháku. Na sonaru jsme pak vypátrali průběh lan, ze kterých visely záclony chaluh: a kolem nejspíš ti halíci hledali něco na zub. Další ráno jsme tam vytáhli tři kousky za půl hodiny… Byl to nevelký záliv s pěkným klesáním asi až do 180ti metrů.

    #107702
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    Sim napsal:

    Tip na stůl do obýváku.

    krásná práce…moc povedený. Dobrej tip 🙂

    #113012
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jak tak sleduji kolik “registrovaných uživatelů” už zde je a to cca před necelými 3 lety byl počet něco málo přes 1500, tak se těším kdo bude tím jubilejním 5000-cím a jaká odměna pro něj bude připravena.:-?

    Napadlo mě to, když jsme jen tak i na toto téma, kolik už nás zde je, včera hovořili s Kimem, Čendou, Honzou P. a dalšími u plzničky U ANTALA.;-)

    #113013
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Omlouvám se, to jsem se jen překlepl a tak to napravím.:-x

    Všem kamarádům zde přeji hezký den, kulik.:-P

    #115260
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Moji milí kamarádi, přátelé rybáři,

    vím, že toto není rybářská tématika, ale v “Pokecu o všem možném” snad nikoho neurazím.

    Potřebujete tam nahoře získat plusové body? (neb člověk nikdy neví:-)). Máte jedinečnou příležitost. Pomozte nám uskutečnit jubilejní 5.ročník filmového festivalu a přispějte malou finanční částkou. Bohužel naši mocnáři nejsou nakloneni těmto aktivitám a škrtají, kde se dá. A sehnat sponzory bývá běh na dlouhou trať s nejistým cílem v dohledu. Váš dobrý počin ocení nejen organizátoři, ale především děti z Bazalky, kterým je veškerý výtěžek z festivalu věnován.

    Více na webových stránkách:

    http://www.hithit.cz/fcv

    Děkuji a přeji jen samé slunečné dny, na rybách jen mírný vítr

    a trofejní úlovky.

    S přátelským pozdravem

    Jirka – Husky19

    #115667
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Máte někdo zkušenost s prodejnou “Na ostrůvku” ??

    Sídlo mají v Nuslích.

    Díky.

    #115693
    František Boháček
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Momentálně prodejna špatně autem přístupná. Bělehradská ulice je uzavřená

    jinak sortiment prodává majitel který má zkušenost jak s rybolovem v českých vodách, tak i v Norsku. Docela slušně zásobená prodejna majitel ochotný, schopný poradit.

    #115697
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    No, mně se jedná spíš o e-shop.

    Udělal jsem tam před čtrnácti dny docela slušnou objednávku, automat to potvrdil a od té doby se nic neděje. Na maily neodpovídají, uvedený mobil neexistuje a na pevné lince mi otrávený pán řekl, že se na to podívá. Tak přemýšlím (po čtrnácti dnech), jestli si ten přívlačák do Norska nekoupím jinde, nebo jetý.

    #125616
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Pojede někdo z norků v sobotu vláčet na Poličku? Dalibor

    JARDA-MARTINU, SKVĚLÉ ZARYBNĚNÍ (3.12.2015 14:40) odpovědět

    PŘÁTELÉ, MILÍ KAMARÁDI,

    S VELKOU RADOSTÍ VÁM VŠEM OZNAMUJI, ŽE JSME DNES VELICE ÚSPĚŠNĚ ZARYBNILI PK1 NA SOBOTNÍ PROSINCOVOU ŠTIKU, VYSADILI JSME TYTO KRÁSNÉ RYBY:

    —320 KUSŮ ŠTIK, 50 – 75 CM

    —200 KAPITÁLNÍCH PSTRUHŮ, 48 – 65 CM, 1,5 – 3,5 KG

    —1500 KUSŮ KRÁSNÝCH OKOUNŮ, VELIKOSTNĚ VELMI VYROVNANÝCH, 20 – 35 CM

    VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

    CELKEM JSME TEDY VYSADILI NEUVĚŘITELNÉ 2 000 RYB. PŘI SOUČASNÉM POČTU NAHLÁŠENÝCH RYBÁŘŮ VYCHÁZÍ TÉMĚŘ 18 KUSŮ NOVĚ DOSAZENÝCH RYB. TOTO ZARYBNĚNÍ JE V POROVNÁNÍ S CANDÁTEM VÝRAZNĚ LEPŠÍ A SLIBUJE NÁDHERNÝ ZÁVOD.

    MILÍ KAMARÁDI,

    DĚLÁME A SNAŽÍME SE, CO JE V NAŠICH SILÁCH A JÁ STÁLE VĚŘÍM, ŽE SE JEŠTĚ DALŠÍ PŘIHLÁSÍTE, JENOM ZA DOBU, CO PÍŠI TENTO PŘÍSPĚCEK SE MI PŘIHLÁSILI DALŠÍ 4 ZÁJEMCI.

    POČASÍ BUDE NÁDHERNÉ, ZARYBNĚNÍ JE SKVĚLÉ, VĚŘÍM I V KRÁSNOU RYBÁŘSKOU, PŘÁTELSKOU A SPOLEČENSKOU ATMOSFÉRU A KRÁSNÉ ZAKONČENÍ LETOŠNÍ OFICIÁLNÍ ZÁVODNÍ SEZONY.

    STÁLE SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT JEDNODUCHÝM SDĚLENÍM A NEBO MI VOLEJTE NA ČÍSLO 731441401. TĚŠÍME SE.

    POZNÁMKA:

    SOUTĚŽÍME V 5 DISCIPLÍNÁCH:

    —NEJVĚTŠÍ POČET ŠTIK

    —NEJVĚTŠÍ POČET OKOUNŮ

    —NEJVĚTŠÍ POČET PSTRUHŮ

    —NEJVĚTŠÍ POČET VŠECH RYB DOHROMADY

    —A O NEJDELŠÍ RYBU

    ZA VŠE UDĚLUJEME POHÁRY A VĚCNÉ CENY.

    POVOLENÝ ÚLOVEK JSOU 2 ŠTIKY, 5 PSTRUHŮ A OKOUNI BEZ OMEZENÍ. PŘÁTELÉ A SKUTEČNÍ RYBÁŘI, MILOVNÍCI LOVU DRAVCŮ, NEVĚŘÍM, ŽE SE LZE NEZŮČASTNIT, TAK NEVÁHEJTE A KONEJTE. JSME TU PRO VÁS A MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME

    #125623
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Já jedu v neděli

    #125631
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    To už tam toho moc nezůstane, pojed v sobotu. :-D8-O

    #125640
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj nemohu na stránkách najít tabulku s limity alkoholu do Norska.Nevíte někdo kde to je?Dík.

    #125641
    hnata
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Ahooj vsem.Chtel bych se optat na nejakej dobrej multiplikator okolo 3500.dekuji za prispevky

    #125642
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Ahoj nemohu na stránkách najít tabulku s limity alkoholu do Norska.Nevíte někdo kde to je?Dík.

    zkus toll.no je to tam anglicky, ale i s ilustracema

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...