Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276130
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Ahoj – vlajku koupíš na http://www.vlajky.eu, já jsem si tam koupil vlajku na stožár k domu v Norsku, a mají různé rozměry ale i doplňky k vlajkám a stožárům ( šňůry, karabiny a pod ).

    #276131
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Tak nevím , ale nezkopíroval se mi odkaz , tak je to na  www.vlajky.eu – zkouším znovu

    #276133
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Čau VIKI, rád kouknu. Jinak Michal asi nebude mít z obrázku radost, Michale promiň, ale zkopíroval jsem si tvůj. Tak snad to bude ok.

    #276136
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Ještě varianta na uchycení s prismou

    #276140
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Díky Kvlada

    #276154
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Čau Hannes , co jsem slíbil taky plním . Držák je vyroben z nerezu( je to umatlany) .plech je o síle 5 mm a tvoří jakési dvě prisma proti sobě a tak můžeš upnou na různé trubky . Na ten ofrézovaný konec mohu upínat různé doplňky . Ten kloub ale být nemusí,dá se přivařit na pevno trubka pro prut.Samozřejmně na vláknu bude víc udělátek ale toto je můj výrobek . Neřeším klady ani zápory . posílám pár snímků ,snad to bude čitené.     Ahoj VIKI.                     ( přijímám pouze kladné názory ) 🙂

    #276162
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Už jsem to sem kdysi dávno dával,udělal jsem je tak že můžeš zaseknout bez vyndavání prutu z držáku.

    #276180
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Klucí máte oba pěkný, vidím, že české ručičky jsou prostě zlaté. A pokud je držák funkční, tak z toho má člověk poté daleko větší radost že. Dám reportík, jak to dopadlo u mě. Budu vyrábět tu mou variantu s prismou. Chci si zdvojnásobit adrenalin nahozením dvou prutů. Jedu letos v červnu a dostal jsem povolení i na září, tak věřím, že to bude dvojnásobná radost.

    #276382
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdarec Lovci,mam problem z  navijakem Penn slamrem 340. Když navijim a pak na chvili stopnu,tak mi nekdy nedrži zaražka zpětného chodu. Co jsem se ptal rybařů co tu značku maji,tak mají stejný problém. Zatuhla vazelina to není,prostřikaval jsem to. Trošku pomohlo dotaženi matky pod civkou. Díky za odpovědi Zdenek😀

    #276389
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jestli to neni prave tim, ze jsi to prostrikl. To jednocesty lozisko by se nemelo moc mazat.

    #276390
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    mam stejný problem

    #276409
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Taky mám stejný problém u 460ky. A je jedno jestli tahám rybu, nebo ne. Není to pravidlem, ale občas se stane, že se klička roztočí dozadu.

    #276410
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Přesně ten samý problém s navijákem Penn Slamer 340 jsem měl také. Byl po druhé v Norsku. Zarážka zpětného chodu začala nefungovat. Nepříjemná práce při záběru, kdy se závada projevila. Kličku jsem musel neustále držet na místě, nebo natáčet, pustit se nedala. Při uvolnění kličky následovalo odvíjení vlasce a zpětná rotace kličky. Nakonec Penn nedobrovolně mojí vinou skončil na dně, čímž moje lítost byla o mnoho menší. Již z několika uvedených případů je pravděpodobné, že vychvalovaný Penn Slamer až tak špičkový není. Nebo je to tím, že končí s výrobou?

    #276424
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Penny 360 mam dva.Jeden naprosto super a u druhého který jsem koupil z druhé ruky je tento problém.Je možné ze původní majitel se ho snažil promazat a tím to nastalo.Jsem zvědavý zda se to povede odstranit.

    #276425
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    I u mě tento problém.Protáčel se někdy,většinou když byla na prutě ryba.Poslal jsem do servisu.Přišel zpět se zprávou,že se závada neprojevila a funguje bezvadně.Projevila se tedy zase při nejbližší návštěvě Norska.Leží doma ve skříňi.Koupil jsem jiný.Můžu tedy čekat to samé.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...