Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #51811
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Pozeral som tieto kamery na http://www.dx.com, kde ich je veľa ale len dve nahravaju záznam na SD kartu. Ma 20 metrov kabel a mohla by sa dat objednat z Ciny do 300eur aj s preclenim. Tiez nad tym vazne uvazujem. Padla mi prisľúbil,že to pozrie a dá k tomu nejaké stanovisko.lebo ja tomu veľmi nerozumiem.

    #51813
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Opravujem, Pafka

    #51816
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Pane kolego z Číny 🙁

    Já vím, že se skoro vše vyrábí v Asii,ale když tak raději z Japonska:-P

    Zaplatí se kartou i doprava, clo se platí u nás a je to doma do týdne.

    Zajišťoval jsem takto navijáky, které se i u nás prodávají, a vyšlo to o mnoho levněji.

    Servis na videotechniku je i u nás.

    Fakt bych tu Čínu neriskoval:-)

    Jiřan

    #51817
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Súhlasím ale ja poznám len ebay a dx

    #51820
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Využil jsem http://www.ebay.cz

    Jiřan

    #51830
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    karelsvoboda napsal:

    Víkendová příprava teamu Žufánek na Soroy.

    Ty Kájo, vy jste ty pašíky klepli hned dva? To muselá být hokna, ikdyž vás tam bylo dost. 😎

    #51919
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Hoši, neviete na čo slúžia kovové rošty na nórskych cestách. Sú to buď kovové pláty alebo trubky kolmo cez cestu. Najskôr som si myslel, že je to kanál na odvod vody z cesty. No nesedí mi tam ten koniec plotov, ktoré u každého roštu sú. Tie ploty budú asi hranice pastvín alebo pozemkov…:-|

    #51923
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To stipko:mám pocit,že to instalují kvůli ovcím,neprojdou přes to přes cesty v místech kde jsou právě pastviny, protože by jim tam zůstala zaklíněná kopyta,někde jsem o tom mám pocit četl,ale už je to dlouho:-)

    #51924
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Na Bakkane je to tiež a elektrický plot tam nepustí kravy,aby sa in tam nezaseklo -po vašom kopejtko.

    #51927
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    stipko napsal:

    Hoši, neviete na čo slúžia kovové rošty na nórskych cestách. Sú to buď kovové pláty alebo trubky kolmo cez cestu. Najskôr som si myslel, že je to kanál na odvod vody z cesty. No nesedí mi tam ten koniec plotov, ktoré u každého roštu sú. Tie ploty budú asi hranice pastvín alebo pozemkov…

    Je to na odvod vody.V loni po povodních to rušili a nahrazovali rourama

    #51928
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Je to skutečně kvůli dobytku a zemědělským zvířatům. Přes tyto přejezdy nepřejdou. :-D:-D:-D:-D:-D

    #51929
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Tak jsme se trefili:-)….říkám,kdysi jsem o tom někde čet,taky mě to zajímalo:-D

    #51931
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Jsem zemědělec a vaše odhady můžu plně potvrdit. Používá se u nás název texaská brána nebo přechod. Dobytek, ovce nebo skot skutečně neumi zkoordinovat všechny čtyři nohy a přejít přes tuto otevřenou bránu. Tato technologie se již používá i u nás ve velkých pastevních areálech, které protíná cesta.

    #51936
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Oficiální stránky DAIWA CZ v češtině.

    http://cz.daiwa.info.pl/

    #51939
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    stipko napsal:

    Hoši, neviete na čo slúžia kovové rošty na nórskych cestách. Sú to buď kovové pláty alebo trubky kolmo cez cestu. Najskôr som si myslel, že je to kanál na odvod vody z cesty. No nesedí mi tam ten koniec plotov, ktoré u každého roštu sú. Tie ploty budú asi hranice pastvín alebo pozemkov…

    Je to třeba kvůli zvěři, u nás jsou třeba na cestě do Moravského Krumlova kde vede silnice přes oplocenou oboru.Spárkatá zvěř přes ty trubky opravdu nepřejde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,216. až 1,230. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...