Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #48132
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a já mám taky jednu… :-D:-D

    #48133
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    sroubek282 napsal: Sim napsal: jo jo, léto

    ,ježišmarja…

    Žádná chřipka z únavy a přetažení, zrumplovali jste se jak tygři a teď máte ještě kocovinu, kdo proboha řídil zpátky?:-S

    #48134
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #48135
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    vd napsal: nedovoli by som si zarýpnuť, ale videl som Ťa u Lenoura, a preto sa pýtam. Vojdú do teba 3 litre tekutín? To už asi tečie vrchom.

    Šroubek je průtokovej. Vo nahoře chlemtá, to dole vytéká 😀 😀

    #48142
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Svačina…

    #48144
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sim: moc pěknej pokojíček s plnou penzí…

    #48145
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    jo jo už mi přinesli i véču..

    #48146
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: jo jo už mi přinesli i véču..

    Co to je???8-O8-O8-O

    #48147
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Sim : Přeji brzké uzdravení a doufám že v té kapačce máš slivovičku a v misce tresčí salát:-D:-D

    #48150
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    A tohle najít půjde…http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekologie-evropska-spina-0wl-/p_veda.asp?c=A121123_235230_p_veda_wag

    Nemá to souvislost se Simovou nemocí (ať jsi brzo zdrav!),i když…

    #48159
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    To Sim: To je taky nápad jít hned po návratu z Čéháčka na jaterní testy. To mě by už to teda nenapadlo. To já když odjíždím do Norska, tak v týdnu předtím jdu nafasovat léky na 2 měsíce dopředu abych tam po návratu nemusel jít. Doktorka mě ještě pochválí, že si jedu odpočinout a udělat něco pro zdraví. Když jsem tam byl po návratu, tak oni se jim vždycky nějak zblázní ty tlakoměry, lakmusový papírky a rozbory vykazují divný hodnoty. Naštěstí těhotenský test byl vždy negativní i když vypadám jak na “rozsypání”. Přeji stálé zdraví a ať tě brzo vyhodí. Jo a ten Tvůj jídelníček má zřejmě na svědomí kámoška z vedlejší ulice od nás, dělá tam totiž vrchní dietářku v kuchyni.

    Zkusím se jí zeptat, jestli by jsi nemohl i to bílý maso z toho plechu na fotce výše. Mám ji poslat i odkaz na toto téma? Aspoň bude vědět co máš rád. Uznávám, že je to blbej nápad, to už by jsi pak měl asi jenom 3x denně “knekebrot a kohoutkovou vodu” a k tomu vysvětlení, že je pro Tvý dobro.

    #48161
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Přežil jsem další noc, děkuji. 😎 Stolice byla, močení bez problému. Tlak 120 na 80.

    #48163
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    No tak to už seš zdravé, jen to musíš vysvětlit svému ošetřujícímu lékaři a hercně. Zítra se asi půjdu rozloučit s lipanama, tak snad nedopadnu jako Ty.

    #48166
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Hlavně neprochladni, tím mě to začalo!

    #48169
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Sim

    No podcenil jsi asi příjem tekutého tepla jinak to nevidím 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...