Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #48101
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Zatím ležím v Blansku. Vypadá to tak na týden. 🙁

    #48102
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: Zatím ležím v Blansku. Vypadá to tak na týden.

    Já taky Sime budu dýl doma,když sem doktorce povykládal,kde sme byli a jeli sme tam už trochu nemocní,tak nechápala…

    Dostal sem vynadané aj..

    Teď místo klobás a uzeného budu snídat toto,ale na jedné krabičce je napsané zapít,tak to se mi líbí…:-D:-D:-D,ještě k tomu musím hodně vypít za den tekutin,tři litry říkala…:-D:-D:-D

    #48108
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    nedovoli by som si zarýpnuť, ale videl som Ťa u Lenoura, a preto sa pýtam. Vojdú do teba 3 litre tekutín? To už asi tečie vrchom.

    #48110
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    vd napsal: nedovoli by som si zarýpnuť, ale videl som Ťa u Lenoura, a preto sa pýtam. Vojdú do teba 3 litre tekutín? To už asi tečie vrchom.

    pět litrů není problém…:-D

    #48116
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    sroubek282 napsal: vd napsal: nedovoli by som si zarýpnuť, ale videl som Ťa u Lenoura, a preto sa pýtam. Vojdú do teba 3 litre tekutín? To už asi tečie vrchom.

    pět litrů není problém…

    Šroubek je nafukovací, ale jinak to Peťo s těma vitamínama a granulovanýma kolobásama (500 v jednom) nepřeháněj, mohlo by ťa šlehnůt!:-x

    #48118
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Sim napsal: Zatím ležím v Blansku. Vypadá to tak na týden.

    Já taky Sime budu dýl doma,když sem doktorce povykládal,kde sme byli a jeli sme tam už trochu nemocní,tak nechápala…

    Dostal sem vynadané aj..

    Teď místo klobás a uzeného budu snídat toto,ale na jedné krabičce je napsané zapít,tak to se mi líbí…,ještě k tomu musím hodně vypít za den tekutin,tři litry říkala…

    A udělala Ti taky testy na pohlavně přenosné choroby ? Jestli jsi jí povykládal i o kabelce, lubrikačním gelu a o tom jak později rozloučení chytlo Sima za srdce, tak bych se nedivil kdyby v tom uviděla možnou souvislost 😀

    #48119
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    northwolf napsal: sroubek282 napsal:

    Sim napsal: Zatím ležím v Blansku. Vypadá to tak na týden.

    Já taky Sime budu dýl doma,když sem doktorce povykládal,kde sme byli a jeli sme tam už trochu nemocní,tak nechápala…

    Dostal sem vynadané aj..

    Teď místo klobás a uzeného budu snídat toto,ale na jedné krabičce je napsané zapít,tak to se mi líbí…,ještě k tomu musím hodně vypít za den tekutin,tři litry říkala…

    A udělala Ti taky testy na pohlavně přenosné choroby ? Jestli jsi jí povykládal i o kabelce, lubrikačním gelu a o tom jak později rozloučení chytlo Sima za srdce, tak bych se nedivil kdyby v tom uviděla možnou souvislost

    :-D:-D:-D:-D:-D

    dobrá nálada,jak je vidět nikoho neopustila…

    #48121
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    dobrá nálada,jak je vidět nikoho neopustila…[/citace]

    No, hlavně ,že neopustila Tebe, anpřed se 14dní vymlouváš, že nemůžeš psat, protože jsi u firmy přetížený na padnutí a pak z Tebe vypadne, že si užíváš na nějakým Monte s Negrem.:-(

    #48122
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Rk napsal: dobrá nálada,jak je vidět nikoho neopustila…

    No, hlavně ,že neopustila Tebe, anpřed se 14dní vymlouváš, že nemůžeš psat, protože jsi u firmy přetížený na padnutí a pak z Tebe vypadne, že si užíváš na nějakým Monte s Negrem.

    jojo bylo to tak,padnul sem až včera,jel sem už do Montenegra trochu nemocný,ale touha po rybách a dobrodružství byla pro mě a Sima větší..než se jít doléčit..Sim to potvrdí,jak sa přihlásí..

    #48123
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Konečně mě obdarovali technikou. Takže toto je teď moje apartmá s balkónem.

    #48125
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    a na toto mám na dlouho zapomenout 🙁

    #48126
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: Konečně mě obdarovali technikou. Takže toto je teď moje apartmá s balkónem.

    Tam je káblů,jak v elektrárně,néé že bude úbytek napětí ve špitále…:-):-):-)

    #48128
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    a tohle fujtajbl

    #48129
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    jo jo, léto

    #48130
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: jo jo, léto

    :-D:-D:-D,ježišmarja…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...