Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47197
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    😀 Ty tlačny a jaterničky by na e-shopu zmizely jak pára nad hrncem:-P a Michale,kolik vážil ten bílý halík se čtyřma nohama???:-D:-P8-) na co byl uloven??8-)

    #47214
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Měl 173kg 210cm 😀

    #47221
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Dovolím si s Vámi nesouhlasit , ale je to asi jen o vlastní chuti. Pro mne je TOP ryba na “pánvičku” polack. Nic chutnějšího jsem zatím nejedl. Halík je dobrý to souhlasím, ale jemu se z mého pohledu nic nevyrovná. Ale ještě jsem nejedl ani štikozubce ani ďasa. Například můj známí nor zase preferuje právě ďasa a říká že je to pro něj ta nejlepší pochoutka, že si ji dává pokaždé když jde do restaurace a mají ji v nabídce. Takže až ho chytím porovnám

    To sis tedy dovolil dost 😀 ale do mých chutí polak taky pasuje, takže ho pouštím jen výjimečně – když usoudím že mám pro daný den dost ( 99% mnou doposud ulovených splňuje požadavek jedlé velikosti ).

    Jo ďase jsem sice neochutnal, ale věřím že je to delikatesa. Příští týden už snad konečně dorazí zásilka z Česka, která obsahuje nějaké potřebné vybavení pro pokračování potapěčského průzkumu, tak když nějakého jedlého potkám pravděpodobně mu dopřeju prohlídku ledničky zevnitř.

    #47222
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ryby nejím,ale tady bylo,ale…

    Ďase 15kg chytil Sim,Pavlis ho připravil a byla to paráda..

    Maso bílé,bez zápachu,prostě bašta..

    Ahmad říkal,že je to delikatesa…

    #47224
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Ryby nejím,ale tady bylo,ale…

    Ďase 15kg chytil Sim,Pavlis ho připravil a byla to paráda..

    Maso bílé,bez zápachu,prostě bašta..

    Ahmad říkal,že je to delikatesa…

    Ani nevíš jak jsem tady v tu dobu slintal když jsi sem poprvé tu fotku hodil… tohle ti chlapáku opravdu závidím (a nestydím se to přiznat). Ale věřím, že i na mne jedou čeká taková pochoutka 😀

    #47225
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Jj, šroubek dlouhodobě riskuje že ho bude kontaktovat právní oddělení mé zdravotní pojišťovny s požadavkem na náhradu škody za léčení mé slintavky.:-D

    #47226
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Ještě jeden příběh co mi právě ten známý říkal. A je s podivem že i tohle se v Norsku může stát.

    Byl na služební cestě (myslím že to byl Trondeim). Měl chvilku čas v době oběda, tak si zašel do jedné z rybích restaurací aby si dal ďasa. Sednul, vybral z jídelníčku právě jeho, objednal a těšil se až mu ho přinesou. Přinesli mu talíř s jídlem a po prvním soustu se mu něco nezdálo, ochutnal podruhé, potřetí, ale ten pocit byl čím dál silnější a pak mu to došlo. Ta chuť – to nebyl ďas. Zavolal si číšníka a zeptal se ho co to má znamenat, že si objednal ďase, ale tohle že ďas není. A číšník mu se studem odpověděl, že bohužel ďas už došel, tak mu ho nemohli připravit. Nechtěli ho prý zklamat, tak použili jinou rybu (druh si již nepamatuji)…. Na to ten můj známý odpověděl, že ďas stojí jiné peníze než to co mu připravili a že ho tam už nikdo nikdy neuvidí.

    #47374
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Dnes mi konečně dorazily nové hračky. Prověřená klasika, žádné (jak to nazval jeden z campových hostů letos v létě: módní) předražené experimenty.

    #47375
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Ve finále ale nezůstanou spolu v sestavě, do sedla Overseas Pro však rovněž přijde prověřená klasika, tentokráte ze Švédska. Začal jsem ho testovat a dost se mi zamlouvá, jen velikost není úplně ideální, vleze se na něj relativně málo šňůry, takže v budoucnu ho asi bude čekat rošáda a na tenhle prut by mohla přijít velikost 61, nebo její ekvivalent v řadě C4.

    #47378
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Sim napsal: Jo jo kluci je to nádhera, kdyby jste měl někdo v pondělí cestu kolem¨, zvu Vás na jitrnicu!

    Schovej mi jednu na úterý, na 90% se zastavím

    Končím akci jitrnice za návštěvu zdarma, Pafkovi jsem dal dnes poslední. Děkuji za pochopení.

    #47394
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Michale díky, byla výborná – prachsprostě jsem ji sežral za jízdy směrem na Prágl 🙂 🙂

    A když k tomu přidám večerní sloní ucho s partou pražských Norků, byl to fantastickej den 🙂 🙂

    #47399
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to sim:Pafka nám nedonesl ani ochutnat,sežral to sám!!!!

    #47400
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 Mara a Sim

    Mara kecá – přivezl jsem jim jitrnici, jakou svět neviděl 😀 😀 😀

    #47402
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Pafka:no svět ji sice neviděl,ale my taky ne :-D:-D:-D

    #47404
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2 Pafka: Svět ji sice neviděl a mara taky ne, neboť jme mu ji snědli a byla úžasná, ale malá.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...