Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43985
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    dekujeme! Jj – uz si to frcime! koukame na vojenske lode a vyhlizime ponorky 😉

    #43986
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #43987
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    chtěl bych se zeptatjakým trajektem jedeš a odkud mi jedem z prahy 13 září a 14 září ze Sasnic v 7h30min směr Trelebork a pak hurá na Dolmoy

    #43988
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    hunterr napsal:

    chtěl bych se zeptatjakým trajektem jedeš a odkud mi jedem z prahy 13 září a 14 září ze Sasnic v 7h30min směr Trelebork a pak hurá na Dolmoy

    Jestli to byla otázka pro mne, tak já vyjíždím 12.9. v noci z Českých Budějovic směr Kiel a odtud 13.9.,jako Janka, trajektem společnosti ColorLine “Color Magic” do Osla. Nástup máme sice až 15.9., ale protože byl trajekt 14.9. drahý, máme zabukovaný kemp u Trolí stezky. Na Dolmoy budeme 15.9. odpoledne.

    #43989
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    ano byla,a ke komu jedete na Dolomoy

    #43991
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    hunterr napsal:

    ano byla,a ke komu jedete na Dolomoy

    Jedeme přes Hitraturistservice (domeček za tunelem na Hitru) do domku 212. Je na výběžku kudy se jezdí k Honzovi Dufkovi. Budeme se určitě potkávat na vodě.:-D:-D:-D

    #43994
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    tak jo už se těšíme zatím čau pospíchám na sraz jdem domlouvat co povezem a co za jídlo se bude vařit.

    #43995
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak příjemný pokec a přípravy na cestu. Mám tuto část příprav také velmi rád. Je to pro mne už část dovolené. 😀

    #44009
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Ahoj všem:-)nechci zde v žádném případě propagovat nějaký obchot atd.jen bych potřeboval poradit pokud bude mít někdo chuť.Mám kamáráda, který je na Aljašce a má možnost mi dovést nějký věci ktéré bych potřeboval.Chtěl bych si na příští Norsko pořídit nějaký přívlačový naviják, který by se dal použít i na nějaké lehčí pilkrování.Poslal mi stránku na ktéré si mohu něco vybrat,to co by bylo dobré a i cenově výhodnější než u nás!!!!(pokud to tedy výhodnější bude určitě bych do toho šel).Když bude mít někdo chuť budu rád, a když ne tak nevadí:-)http://www.sportsmanswarehouse.com/sportsmans/Reels/category/cat101036

    #44010
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Máš nějakým způsobem vyřešené clo? Na různé věci je clo různé. Vyměří ho v Praze v celním skladu. Pokud bys nakupoval v EU, se clem bys problém neměl.

    #44011
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Máš nějakým způsobem vyřešené clo? Na různé věci je clo různé. Vyměří ho v Praze v celním skladu. Pokud bys nakupoval v EU, se clem bys problém neměl.

    Pokud mu to priveze “v kufru” vyhne se celnímu proclení

    #44012
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Já si vezu Penn Battle ve velikostech 4000 a 5000, tak uvidíme, jestli to byla dobrá koupě 🙂 Za 80$ no neber to 😀 Ještě tu 2 týdnu budu,tak přemýšlím co dalšího by se dalo přivézt 🙂

    #44017
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Já si vezu Penn Battle ve velikostech 4000 a 5000, tak uvidíme, jestli to byla dobrá koupě 🙂 Za 80$ no neber to Ještě tu 2 týdnu budu,tak přemýšlím co dalšího by se dalo přivézt

    Hm, za ty peníze je to krása … taky koukám po dalším kolovrátku, ale chci na těžší práci spinfisher 950 SSM

    #44024
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Já si vezu Penn Battle ve velikostech 4000 a 5000, tak uvidíme, jestli to byla dobrá koupě 🙂 Za 80$ no neber to Ještě tu 2 týdnu budu,tak přemýšlím co dalšího by se dalo přivézt

    Měl jsem návštěvu která jako nouzovku na posledení chvíli (neb objednané Slammery nedorazili včas) musela koupit Battle ( prostě před odletem zastavil u shopu po cestě kde Slammer zrovna neměli)

    10 ti denní zkušenost ukázala že když Ti ujedou kopyta po chaluhách a plácneš sebou na skálu se Slammerem, není to to samé s Battlem – jasně, mohla to bejt vážně náhoda, ale já se svými Slammery za mnoho prutohodin i po nějakém tom pádu žádný problém – šrámy pouze povrchové. Martin po prvním pádu s Battlem problém který zpočátku vypadal skoro jako že jeho funkční období je u konce, nakonec ho tedy rozchodil, ale určitě co se odolnosti týče žádnej zázrak – zlatej Slammer. V USA si kup foťák, objektiv, nebo cokoli od Apple, kvalitní nože nejsou od věci, ale asi smrděj potížema na letišti i když budou v bagáži mimo kabinu.

    #44025
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    MifakM napsal:

    husky19 napsal:

    Máš nějakým způsobem vyřešené clo? Na různé věci je clo různé. Vyměří ho v Praze v celním skladu. Pokud bys nakupoval v EU, se clem bys problém neměl.

    Pokud mu to priveze “v kufru” vyhne se celnímu proclení

    😀 vyberou si ho na prohlídku a následovat bude “necelní proclení” ? 😀 Tady by asi měl být uplatněn dovozový bezcelní limit EU – pokud se nepletu ve výši 430 EUR – co je nad bude prodraženo o clo a DPH.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...