Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43822
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to Janka

    Já myslel,že balíš a ty máš ještě čas diskutovat. Co ty všechno nezvládneš. :-P:-P:-P:-P:-P

    #43851
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To kikin” přesně jak píše paní Janka, nejkratší a tudíž nejrychlejší cesta trajektem je Puttgarden – Rodby. Ani to snad 45 minut netrvá, vypijete kafe a vystupujete. Nebo jí vem do šopu, tam se Ti skácí z těch cen a než se probere, budete zase na souši. Prostě ji musíš zabavit. Jo a důležité je, že pevnina je stále v dohledu. :-):-)

    #43859
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    hehe – balim … jeste jsem poradne nezacala, ale zitra to tam snad nahazem a vecer a nebo v sobotu rano jupiii!

    spis tedy v sobotu s tim tempem … 😀

    #43870
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Vzhledem k tomu, že trajekt ColorLine byl na náš příjezd do Norska velmi drahý, rozhodli jsme se jet o den dříve a prohlédnout si Trolí stezku.Máme zabukovaný kemp Åndalsnes Camping og Motell AS. Je to pár kilometrů od Trolí stezky. Do kempu je cesta jasná, ale z kempu na Hitru se nabízí možnost jet po pobřeží. V cestě je ale krátký trajekt a placený most. Máte někdo s touto cestou zkušenosti? Vyplatí se tudy jet, nebo je lepší se vracet na běžnou trasu?

    Díky za každý názor.

    (Spoléhal bych na Janku, ale ta už má určitě zabaleno a pokud není na cestě, tak je myšlenkami jinde);-);-);-);-)

    #43877
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    no jo – skladame do auta … 🙂

    od Andalasnes po 64 a pak E39

    po ceste je trajekt – Afarnes – Solsnes (cena ca. auto do 6 m s řidičem 56 NOK, dospělí 22 NOK, děti a důchodci 22 NOK http://www.fjord1.no/default.asp?page=200&pagesub=17

    a pak je Krifast – 75 NOK za auto 42 za dospeleho http://www.autopass.no/_attachment/72005/binary/618626 a mzslim jeste 2x nejake funtiky k tomu.

    Otazka je, zda nechcete jet opravdu az uplne po pobrezi – tam je tech trajektu ale vi.

    Po 64 Afarnes – Siolsnes, pak je maly tunel za 20 NOk, pak se jede pres Atl. cestu, pak je drahy Atlanticky tunel, pak trajekt Tommervag, pak most s mytnym pred Aure .. ale je to moc hezka cesta 😀

    Bohuzel jsem ted opravdu myslenkama uplne jinde, ale Google napovi!

    #43881
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Jano zůstaň v klidu a hezky bal já už jsem s huskym mluvil a řekl jsem mu to samé co jsi mu teď napsala. Šťastnou cestu.

    Došky :-P:-P:-P:-P

    #43902
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    jsem uplne klidna, sbaleno a rano jupii!8-)

    #43912
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Šťastnou cestu přeje spokojená Hansvika

    #43929
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Moc děkuji Jance i Doškymu a přeji pěknou rybařinu.

    Moc pěknou rybařinu.8-)8-)8-)

    #43970
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Máte někdo zkušenosti s dovozem nápojů do Norska, které obsahují méně než 2,5% alkoholu? V celních předpisech se hovoří pouze o nápojích 2,5% – 4,7% alkoholu – pro nás typicky pivo. Ale mám na mysli v současné době populární ovocná piva, která mají od 1,9% do 2,1% alkoholu.

    #43971
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Odpověděl jsi si prakticky sám 😀 Tyto piva se do limitu nepočítají 🙂

    #43972
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Odpověděl jsi si prakticky sám Tyto piva se do limitu nepočítají

    Díky,

    já si to sice myslel, ale naučil jsem se, že ani naprosto logické věci nemusejí být správné. :-):-) Příkladů je ve světě kolem nás víc než dost. :-?:-?:-?:-?

    Ještě jednou díky.

    #43980
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    vsechny zdravime z paluby Color Magic – koukame na NRK2 – Telemarkkanal minuta po minute, vzpominame a za chvili hura do bazenu!

    #43981
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Zdarvím na Color Magic a přeji příjemnou koupel v bazénu. Ještě se párkrát otočí a 13.9. budu na palubě já se svými kolegy. Zpáteční cesta Color Fantasy!!

    #43982
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Jestli mi jdou správně hodinky, tak právě vyplouváte!!! 8-)8-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D. Šťastnou plavbu!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...