Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43542
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Taky občas slyším, že se chovám jako puberťák. A někdy se i tak cítím. Snad to vydrží!!!

    Přál bych nám to oběma!;-)

    #43543
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Sranda musí bejt.

    #43561
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Color Festival ted brazdi stredozemni more pod jmenem Mega Smeralda.

    Na jedne z jejich prvnich jizd u Color Line (predtim jezdila u Silja Line) jsme poprve ochutnali skandinavsky bufet a od te doby mlsame porad 🙂

    (a kdyz se uz nic nestane, tak v nedeli vecer mlsame zase)

    #43562
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    janka napsal:

    Color Festival ted brazdi stredozemni more pod jmenem Mega Smeralda.

    Na jedne z jejich prvnich jizd u Color Line (predtim jezdila u Silja Line) jsme poprve ochutnali skandinavsky bufet a od te doby mlsame porad

    (a kdyz se uz nic nestane, tak v nedeli vecer mlsame zase)

    NO jo, je to skutečně Festival. Okna kruhové restaurace s tanečním sálem jsou naprosto typická. ;-);-):-):-D

    Svou první cestu do Norska jsem absolvoval trajektem Christian IV. Prý ještě někde jezdí krátké tratě, ale netuším kde.

    #43568
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Cristian IV jezdil pro Stella Lines do Finska, pak jezdil v Irsku Fastnet Line a na jare tohoto roku byl opet prodan a bude pravdepodobne slouzit jako ubytovna pro delniky vetrneho parku u pobrezi Holandska. Jmenuje se ted Wind Perfection. (mezitim ho jeste prejmenovali na Julii – chudacka)

    #43569
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To koukám, jaké máš skvělé informace.

    Díky za info.8-)

    #43572
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    co vy si všechno pamatujete. Já jel první cestu do Norska s Korlinem, to se ještě jezdilo z Dánska do Norska. V Dánsku nás i s autobusem spolknula veliká loď a vyplivnula nás v Oslu. Cestou Z5 proběhla družba s děvčaty, takže z toho si také nepamatuji nic. Jen disco, nákup ve freeshopu a ukrutně drahé ranní pivo na baru. :-S

    #43573
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Mr.Kocka napsal: co vy si všechno pamatujete. Já jel první cestu do Norska s Korlinem, to se ještě jezdilo z Dánska do Norska. V Dánsku nás i s autobusem spolknula veliká loď a vyplivnula nás v Oslu. Cestou Z5 proběhla družba s děvčaty, takže z toho si také nepamatuji nic. Jen disco, nákup ve freeshopu a ukrutně drahé ranní pivo na baru.

    to byla tutově tahle kocábka8-)Fred.havn-Oslo s tou se plavíme už 4.roky!!

    #43574
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Děvčata,dobré pití,snídaně na vidličku8-)a ráno kocovina:-S chacha…

    #43575
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    respi napsal:

    Mr.Kocka napsal: co vy si všechno pamatujete. Já jel první cestu do Norska s Korlinem, to se ještě jezdilo z Dánska do Norska. V Dánsku nás i s autobusem spolknula veliká loď a vyplivnula nás v Oslu. Cestou Z5 proběhla družba s děvčaty, takže z toho si také nepamatuji nic. Jen disco, nákup ve freeshopu a ukrutně drahé ranní pivo na baru. to byla tutově tahle kocábkaFred.havn-Oslo s tou se plavíme už 4.roky!!

    Pravda, Respi, tu loď taky znám. Asi už hodně pamatuju. Ještě že jsem stále mladý koloušek.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #43577
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    Trasa Frederikshavn – Oslo to byla určitě, ale jestli tato loď jezdila cca před 13 roky, to fakt netuším. Každopádně jsem zkoušel hledat, ale všechny fotky mi začínají až na místě 🙁

    #43809
    kikin
    Člen
    (3 odpovědí)

    Dík moc všem. Má to jeden háček. Má krásnější polovina se šíleně bojí otevřeného moře a na trajektu chce strávit pouze nejnutnější čas. Tak jsem myslel Rostok -Trellebork nebo Sasnic – Trellebork a pak E20 do Goteborgu E6 – Oslo – pak po 3 k Trondheimu a hurá na Hitru. Pokud máte vyzkoušenou jinou trasu super můžem splknout.

    #43810
    kikin
    Člen
    (3 odpovědí)

    Jo ten šantán by nebyl špatný…ale myslím si že by 10ti denní pobyt vyšel asi na 3násobek ceny pobytu v Norsku a určitě bych si odnesl úplně něco jiného než skvělý rybolov.:-D

    #43813
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    kikin napsal:

    Dík moc všem. Má to jeden háček. Má krásnější polovina se šíleně bojí otevřeného moře a na trajektu chce strávit pouze nejnutnější čas. Tak jsem myslel Rostok -Trellebork nebo Sasnic – Trellebork a pak E20 do Goteborgu E6 – Oslo – pak po 3 k Trondheimu a hurá na Hitru. Pokud máte vyzkoušenou jinou trasu super můžem splknout.

    Tak zkus Rostock – Gedser (2 hodiny), Helsingor – Helsingborg (jezdí v obou směrech každých 20 minut ve dne a 30 minut v noci). To se bude ženě líbit, je to krátký. :-P:-P:-P:-P

    Došky

    #43821
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    uplne nejkratsi cesta trajektem je Putgarden – Rödby – prejezd trva asi 45 min a jezdi pres den kazde pul hodiny. http://www.scandlines.com No a pak suchou nohou pres most z Kodane do Malmö – most tam stoji porad a nejede.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...