Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Ohlašovna chyb (Bug report)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 135)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5442
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Zatím, jsem nepochopil účel – U?ivatelé na titulní straně. Snad jen to, ten kdo má u sebe – před 0 – tak ten tu je nejspí? stále přihlá?ený.

    Kdyby tam bylo napsáno přihlá?ení u?ivatelé a nebyl u nich napsaný ?ádný čas ( ty s – sekundy je?tě beru, ale m – jako jednotka pro metry jako minuty :-))) to neni moc ok )a to , ?e je tam napsáno před – před čím ? Hosté – ti co přihlá?ení nejsou, tady teď u? nenajdu, ale tohle mi nevadí. Je to info pro majitele serveru, kolik hostů se tu objevuje.

    #5443
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    janka: Jej, jdu tu hrubku opravit. 😮

    Vlkous: Datum a čas zpráv se objeví při podr?ení my?í nad jménem toho, kdo odesílal příspěvek.

    #5444
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ok. Ten čas beru. Bylo by dobré tohle napsat do odkazu, jak pou?ívat nové stránky, aby se mohl ka?dý snáze orientovat. Tohle berte, jako dolaďování detailů. Bez některých úprav se dá ?ít 🙂

    #5446
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Va?í pomoci si Vá?íme a sna?íme se vyhovět jak jen to doká?eme. 🙂

    #5447
    Duke
    Správce
    (1390 odpovědí)

    Vlkous: Přidal sem to sem První kroky na Rybolov Norsko o tom chatboxu. Mám v plánu tenhle článek průbě?ně aktualizovat, a? z něj bude manuál/nápověda pro pou?ití stránek.

    #5457
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Add texty :

    – Autor

    Dle mého názoru je?tě men?í.. není to zase a? tak důle?itá informace (klidně bych velikost sjednotil s textem příspěvku)

    Obecně bych na celém serveru velikost písma zmen?il. Včetně článků a textů v levém sloupci stránky. I nadpisy bych zmen?il. Připomíná mi to, jako bych otevřel pohádkovou kní?ku pro mou 6-ti letou dceru. Stejně veliké písmo 😀 😀 😀 (PS: nic ve zlém a je to jen můj názor)

    Add Vlkous:

    Připi? ?e login a heslo je “case-sensitive” (rozli?uje velké a malé písmena). Často normálně login “case-sensitive” nebývá.

    #5458
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    A zase nejde smazat příspěvek 😀

    Asi se tam vloudila původní neupravená verze 😀

    #5459
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Na hlavní stránce (jak je seznam článků) Ti uskakují některé názvy článků vedle obrázku. Je to způsobené tím, ?e někdy má? obrázek navíc je?tě ukončen odřádkováním (tag br) a jindy jen koncovým formátovacím znakem (tag div). Správně je ta druhá volba 😀

    A je?tě tam kde končí výňatek z textu má? někdy 2x
    a někdy jen 1x. Dle mne by měl být jen 1x.

    #5460
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pokud má? takto ukončen obrázek, následný název článku se zarovná vedle obrázku.

    #5461
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pokud má? takto ukončen obrázek, následný název článku je zarovnán od okraje.

    #5462
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Po editaci příspěvku mě to v?dy hodí na úvodní stránku diskuze. Bylo by mo?no abych zůstal v tom tématu, ve kterém příspěvek edituji?

    #5463
    diablo
    Člen
    (3 odpovědí)

    Mozna se mi to zda, mozna ne… ale brutalne tu chybi citace prispevku 🙂

    #5464
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Dal bych zavedl moznost ulozit do prispevku vice obrazku.

    Standardne se to provadi kontrolou pole "Procházet". Pokud je vyplneno, script vytvori dalsi prazdne pole.

    #5465
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    MifakM: Na smazání pracuju znovu, nechtíc sem ráno při editaci ničeho jiného obnovil starou zálohu.

    Co se toho uskakování týče – víme o tom. Máme externí webový WYSIWYG editor, který je tam kvůli tomu, aby mohl majitel editovat cokolo a přidávat cokoli, nicméně sem tam to dělá neplechu (typicky v některých prohlí?ečích..).

    Co se týče velikosti písma – je to relativní. Pokud má? doma monitor s nějakým vět?ím rozli?ením přijde ti to v pohodě, pokud jede? na 1024×768, tak u? mo?ná ne, pokud pou?ívá? 800×600, tak tě zcela chápu.

    Login a heslo je skutečně "case-sensitive", heslo je navíc hashováno, tak?e je to pro u?ivatele bezpečné.

    diablo: Dneska bych je měl dodělat.

    Vlkous: U?ivatelé na hlavní straně mají podávat info o tom, kdo byl v poslední době aktivní na webu. Pokud tam má někdo 0s (sekund) znamená to, ?e právě aktualizoval stránku (obvykleby jsi na prvním místě s nulou měl být ty). A pokud je tam 10m znamená to 10 minut, nechtěl jsem, aby mi to při del?ím u?ivatelském jméně odřádkovalo.

    #5466
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    MifakM

    Z hlediska omezení na hostingu umo?níme nahrání max. 1 obrázku naráz, popř. si mů?e u?ivatel nahrát více fotek do své u?ivatelské galerie.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 135)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Ohlašovna chyb (Bug report)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...