Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Ohlašovna chyb (Bug report)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 135)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24509
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mi to dělá taky…

    #24511
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    jj

    Je možné, že nad tým beží nejaký overovací filter.

    Ten čas je totožný.

    #46788
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Teď jsem zjistil, že lze poslat SZ “nikomu” – tedy neudat v kolonce příjemce jméno a přesto se odešle.

    #46789
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to MifakM:taky jsem to zjistil.Čekal jsem jednou na odpověď a nic.Až jsem zjistil,že to odešlo i bez udání adresáta.

    #46790
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    mara45 napsal: to MifakM:taky jsem to zjistil.Čekal jsem jednou na odpověď a nic.Až jsem zjistil,že to odešlo i bez udání adresáta.

    No já to zjistil přesně stejným způsobem 😀

    #49882
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Prosím opravit název nového tématu – napsal jsem tam Vesteralen s kroužkovaným a – systém to nějak nepobral.

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?id=1559&sekce=vypis-tematu&nazevtematu=lofoten-+-vesterålen-2013

    děkuju.

    #49886
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    opraveno 😎

    #49890
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Sim napsal:

    opraveno

    …dobrá rychlost, díky.

    #50076
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Mám dotaz, jaké mám možnosti abych našel příspěvek. Vím, že je od Honzy Dufka, týkal se návazce na makrely a asi byl napsán loni. Ve staré diskusi se dalo hledat fulltextem i v obsahu příspěvků, tady asi ne? Když jsem chtěl najít vše o určité věci, tak jsem ji zadal do vyhledávače a našlo to všechny příspěvky s tím slovem a už jsem študoval. Teď není šance něco takového dohledat, protože je to leckdy v tématu, kde bych to nehledal. Dalo se taky najít všechny příspěvky od jednoho autora nebo svoje, to asi taky nelze? Nedalo by se s tím něco udělat? Neměl by to snad být až takový problém a asi by to přivítali i ostatní.

    #62598
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Nedávno se zaregistroval pod stejným nickem jiný norek, akorát s velkým “P” na začátku ( ne petrs ale Petrs). Teď po otevření stránek RN jsem já přihlášen , ale vidím jeho SZ. Když se odhlásím, a znovu přihlásím je to stejné. Prosím o vyřešení problému, nemohu číst své SZ tak když tak zprávu na mail: svarovna@seznam.cz . Děkuji Petr

    #62607
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    To by byl dobry bezpecnostni bug. Stacilo by si zalozit jakykoliv nick s jednim jinym velkym pismenem a clovek muze studovat SZ… Treba siM 😀

    #62646
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    petrs napsal:

    Nedávno se zaregistroval pod stejným nickem jiný norek, akorát s velkým “P” na začátku ( ne petrs ale Petrs). Teď po otevření stránek RN jsem já přihlášen , ale vidím jeho SZ. Když se odhlásím, a znovu přihlásím je to stejné. Prosím o vyřešení problému, nemohu číst své SZ tak když tak zprávu na mail: svarovna@seznam.cz . Děkuji Petr

    Je to přesně tak, jak petrs píše, potřeboval bych změnit nick…

    #62799
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Petrs napsal:

    petrs napsal:

    Nedávno se zaregistroval pod stejným nickem jiný norek, akorát s velkým “P” na začátku ( ne petrs ale Petrs). Teď po otevření stránek RN jsem já přihlášen , ale vidím jeho SZ. Když se odhlásím, a znovu přihlásím je to stejné. Prosím o vyřešení problému, nemohu číst své SZ tak když tak zprávu na mail: svarovna@seznam.cz . Děkuji Petr

    Je to přesně tak, jak petrs píše, potřeboval bych změnit nick…

    Jde s tím prosím něco udělat, nebo je to “rozbitý” a musím se zaregistrovat znovu jako někdo jiný? Děkuji Petr

    #62946
    Petr71
    Člen
    (1 odpovědí)

    petrs napsal:

    Petrs napsal:

    petrs napsal:

    Nedávno se zaregistroval pod stejným nickem jiný norek, akorát s velkým “P” na začátku ( ne petrs ale Petrs). Teď po otevření stránek RN jsem já přihlášen , ale vidím jeho SZ. Když se odhlásím, a znovu přihlásím je to stejné. Prosím o vyřešení problému, nemohu číst své SZ tak když tak zprávu na mail: svarovna@seznam.cz . Děkuji Petr

    Je to přesně tak, jak petrs píše, potřeboval bych změnit nick…

    Jde s tím prosím něco udělat, nebo je to “rozbitý” a musím se zaregistrovat znovu jako někdo jiný? Děkuji Petr

    Ahoj, nic neměň, znovu jsem se zaregistroval a napsal jsem o zrušení starého účtu, přes SZ mi tohle nešlo napsat, chodí to pořád na starý nick Petrs….

    #65010
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    Zdravím, jen malý dotaz. Bylo by možné, aby se při úpravě staršího příspěvku někde objevila informace o úpravě? např. upraveno 7.6. 8:35

    Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 135)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Ohlašovna chyb (Bug report)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...