Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 120 odpovědí. Do diskuze (43 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 12 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 121)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31051
    Cyril12
    Účastník
    (96 odpovědí)

    to: kliknis Je to kópija Michalovho držiaku. Nech Ti za +/- 500Kč dobre slúži, ale nie je sa čím chváliť. Myslím na duševné vlastníctvo.

    #31052
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ten Michalov máme a je ľahký.

    #31054
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Cyril12 napsal: to: kliknis Je to kópija Michalovho držiaku. Nech Ti za +/- 500Kč dobre slúži, ale nie je sa čím chváliť. Myslím na duševné vlastníctvo.

    Přesně jak říkáš, je to kopie toho držáku, jen trochu upravená, aby to bylo jednodušší vyrobit. Vytiskl jsem si to od Michala z e-shopu na A4 a udělal. Nic na tom neni. Jen jsem chtěl poukázat, že to jde vyrobit za podstatně nižší cenu než má Michal.. 😎

    #31058
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    O tom asi nikdo nepochybuje, že se to dá vyrobit levněji. Ale …:-D

    #31061
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Koukam, že téma NOVÁČEK se trošku převalilo na téma držák prutu od SIMA…:-D

    #31065
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Koukam, že téma NOVÁČEK se trošku převalilo na téma držák prutu od SIMA…

    Už mně to taky napadlo, ale nechme nováčka ať se vzpamatuje ze záplavy informací, co jsme mu dali.

    Došky8-O:-):-);-)

    #31070
    Cyril12
    Účastník
    (96 odpovědí)

    to: kliknis Michal založil túto stránku, za čo mu patrí velká vďaka.Zo všetkého čo tu predá, odvádza dane. Myslím si, že je nezdvorilé, kradnúť jeho nápady a prezentovať myšlienky, že sa to dá aj lacnejšie. Všetko ide lacnejšie, ale v akej kvalite?

    #31072
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Já myslím že se to stočilo správným směrem a to k etice. Wohanka-team má pravdu. Rozhodně není fér někomu kazit jeho kšeft. Samozřejmě Vaše cena je nižší ale taky kvalita je jinde a to jste jaksi opomenul. Tohle dáte na loď a za půl roku to můžete vyhodit.

    #31077
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Samozřejmě s vámi souhlasim a nechtěl bych nikomu a hlavně Michalovi kazit kšeft. Jen jsem chtěl poradit a pomoci a o tom si myslim tyhle stránky jsou..

    Michalovi se omlouvam, pokud si to přečte, ve zlem to určitě myšleno nebylo…

    #31081
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Samozřejmě s vámi souhlasim a nechtěl bych nikomu a hlavně Michalovi kazit kšeft. Jen jsem chtěl poradit a pomoci a o tom si myslim tyhle stránky jsou..

    Michalovi se omlouvam, pokud si to přečte, ve zlem to určitě myšleno nebylo…

    Umět přiznat chybu a veřejně se omluvit, to je frajeřina, to hned tak někdo neudělá. Věřím, že Michal tuhle omluvu přijme. Já sám věřím, že to nebylo myšleno zle.

    Došky

    #31085
    Kejra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    nesouhlasím…to by pak každý forichtung,který někdo doma stluče na koleně,bral někomu kšeft.Tyto stránky přece právě slouží jako zdroj různých inspirací,postřehů,nápadů,udělátek atd.Něco jiného by bylo, kdyby kliknis pomocí tohoto vebu začal držák třeba nabízet.

    #31086
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Zpátky k tématu. Sklouzlo to trošku jinam. Zažil jsem něco podobného jako Stroft, díky, bez toho nablití. Ke vší úctě k cestovkám, bych raději volil pojmetovatelnou menší skupinu, která hledá náhradu za jiného rybáře. Důvody? S cestovkou 1. Jezdí většinou ucelené party a nechtějí nikoho jiného na loď. Zažil jsem a vím o čem mluvím.

    2. Nikoho neznáš a může být problém,aby tě vůbec přijali, natož poradili. Toť zkušenost, úvaha i rada.

    #31089
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    také nesouhlasím,protože tyto stránky jsou o tom ,že si sdělujeme svoje poznatky,ale nikomu je nenutíme, každý si může vybrat svobodně co chce

    #31093
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Nemohu s vámi pane kejra souhlasit. Ono vůbec nejde o to že si to pán udělá doma pro sebe. Ostatně v této kvalitě to neni konkurence. Jde už jen o ten podtext který říká je to předražené. To uškodí víc než jeden dva pokoutně prodané držáky.

    #31098
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    tedy četl jsem to pozorně ,ale slovo předražené jsem tam nikde nanašel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 121)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...