Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 149 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 150)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49245
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Naki napsal:

    Holzby napsal: hrabe napsal:

    Nakaženej!!!! ???? Ne Bacilonosič!!! Já chci zpátky a ještě lépe, jestli umřít, tak v Norsku….

    No umřít nevím, ale už mám jasno ,,, až umřu chci vysypat ve fordu v Norsku ,,, ale žena z toho nadšená teda vůbec není

    Tak to seš ještě věčí příznivec “FORDU” než já. Smekám !!!!!

    Dobrý překlep, pobavilo. Dávám hlas.:-P

    #49256
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    Hlavně si NAKI nenech auta prosypat ostatkama.

    Taktéž dávám hlas.

    #49262
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Taky jsem vybuchl smíchy, léčba zkrácena minimálně o den.

    #49263
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Sim napsal: Taky jsem vybuchl smíchy, léčba zkrácena minimálně o den.

    Bacha na stehy:-)

    #49280
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Holzby – skvělej nápad – už vím, jaké budu mít poslední přání, kdyby mě chtěl někdo popravit…

    Naki – doufám, že se ti jen tak někdo ve Fordech nevysype 🙂

    #49504
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj Naki, tak to vidím, že si budete muset pořídit ve Fordu ještě funebráckýho Tranzita.:-S

    #49512
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Chlapi, vždyť jste ještě mladí kluci, plní života a rybářského umění, které musíte předat nováčkům norského rybaření. Proč už nyní přemýšlíte o rozptylu ve fjordech – nebo třeba i ve Fordech.

    😀

    #49519
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Chlapi, vždyť jste ještě mladí kluci, plní života a rybářského umění, které musíte předat nováčkům norského rybaření. Proč už nyní přemýšlíte o rozptylu ve fjordech – nebo třeba i ve Fordech.

    No po tom co to Holzby objevil a Naki prezentoval na tomto webu, tak počítám s tím, že bude takový zájem, že se bude ještě 20 let čekat na volný termín a vzhedem k tomu, že mi je už 53 tak bych si měl pomalu zamlouvat místo.:-D8-O

    #49520
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Rk napsal:

    Jiran napsal:

    Chlapi, vždyť jste ještě mladí kluci, plní života a rybářského umění, které musíte předat nováčkům norského rybaření. Proč už nyní přemýšlíte o rozptylu ve fjordech – nebo třeba i ve Fordech.

    No po tom co to Holzby objevil a Naki prezentoval na tomto webu, tak počítám s tím, že bude takový zájem, že se bude ještě 20 let čekat na volný termín a vzhedem k tomu, že mi je už 53 tak bych si měl pomalu zamlouvat místo.

    Člověče mě je taky 53 a jsem přesvědčen, že nejsem ani v polovině svého života. Biologická schránka je prý připravena na 140 let, ale někteří se nedožijí ani poloviny, že 🙁

    #49523
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Zdarec,

    tady nejde o věk 🙂 Norsko je diagnoza, které se už nikdy nezbavíš. 🙂

    #49527
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Zdarec,

    tady nejde o věk Norsko je diagnoza, které se už nikdy nezbavíš.

    Máš pravdu, my to máme už za 143 :-), ale je to opravdu úchylka. Dnes celý den čumím na net a čtu samé zprávy z Norska, koukám na fotky a vzpomínám 😀

    #49535
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Chlapci máte pravdu,je to úchylka, ja mám tiež 53, asi to vedel aj ” Ježiško” a doniesol mi pod vianočný stromček len navijáky, udice a cutbaity:-D:-D:-D….” NÓRSKO” je to choroba …???

    #49537
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj Chlapi, s tím věkem máte pravdu,taky se cítím jako by mi bylo dvacet a do Norska chci jezdit stále a nedovedu si představit, že jednou přijde den kdy zjistím, že už nemůžu.

    Čas nezastavíte a když se podívám na svoji schránku tak zjišťuji, že je rok od roku prostorově výraznější, že se mi už nechce vstávat ve dvě, nebo ve tři ráno na ryby a v NO klidně vstaneme o 4 hoďky později, než jsme měli v úmyslu vyrazit a vůbec nám to nevadí. a to už je známka stárnutí.

    Ale nějak jsme tady odbočili od tématu poprvé do Norska takže se omlouvám.Tahle diskuze by měla patřit do pokecu o všem možném.;-)

    #49542
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Potvrdzujem za Slovenských Norkov,je to droga,závislosť ale zachvílku máme Spálov,výstavy a cestu do Norska zatial iba 2x.je to už 16 sezóna je pravda že roky pribúdajú preto treba nepreceňovať sily a aj dopravu riešíť čo najpohodlnejšie .radšej prespať na trajekte a na hoteli.Ale to je individuáne ,mení sa to rokmi.Veľa úspechov v novom roku 2013:-):-?:-E

    #49582
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Tohle uvidíš a seš chycenej 🙂 Pak už nejde jen o rybolov, ale o cestu, kamarády prostě o to vše kolem,,,, a těšíš se na to jako malej na Ježíška 🙂 ,,,,, a jak mi kamarád říká vždy za Gotteborgem ,,,, “nic mi neřikej, já vím, i ta tráva je tu jinak zelená 🙂 ”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 150)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...