Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu NAVIONICS SONAR CHARTS

  • Toto téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jisto a poslední změna proběhla před 8 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 33)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82679
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Ďalší level je Piscatus

    [yt=T6gjDKpDLaI=yt]T6gjDKpDLaI[/yt]

    http://www.piscatus.co.nz/demo.html

    Pozerať youtube video odporucam az od 0:30 – dovtedy tam len visi ich logo.

    #101346
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Zdravím v Novém roce a mám dotaz, zda někdo nevíte, jestli se dají někde vyčíst souřadnice v Navionics online Web App. Díky

    #101531
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Jisto napsal:

    Zdravím v Novém roce a mám dotaz, zda někdo nevíte, jestli se dají někde vyčíst souřadnice v Navionics online Web App. Díky

    Skúšal som to kadejako ale nejde to 🙁

    #101556
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    igorko napsal:

    Jisto napsal:

    Zdravím v Novém roce a mám dotaz, zda někdo nevíte, jestli se dají někde vyčíst souřadnice v Navionics online Web App. Díky

    Skúšal som to kadejako ale nejde to

    Na webu je free verze, takže ořezaná. Ale jde si pomoct hrubým odhadem v kombinaci s jinými mapami, které GPS souřadnice dávají.

    #101584
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Zdar chlapi stáhl jsem si přímo placenou verzi pro Ipad a vypadá to fakt suprovy ale nepřišel jsem na to jestli se dá a jak uložit tkzv.hotpoint nebolí místo které si chci zaznamenat pro budoucí nalezeni .poradi mi někdo jak na to ??diky

    #101608
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    mthead napsal:

    igorko napsal:

    Jisto napsal:

    Zdravím v Novém roce a mám dotaz, zda někdo nevíte, jestli se dají někde vyčíst souřadnice v Navionics online Web App. Díky

    Skúšal som to kadejako ale nejde to

    Na webu je free verze, takže ořezaná. Ale jde si pomoct hrubým odhadem v kombinaci s jinými mapami, které GPS souřadnice dávají.

    Tím odhadem a použitím jině mapy se souřadnicemi si právě vypomáhám, zkoušel jsem, jestli náhodou někdo nepřišel na nějakou vychytávku. Díky za odpovědi

    #101619
    RedFly72
    Člen
    (34 odpovědí)

    Zdravím – V případě, že máš koupenou plnou verzi SW jde při delším přidržení místa uložit toto místo a máš to i s GPS souřadnicemi – když to podržíš, tak se tě na obrazovce objeví kříž a na jeho levé straně je ? v modrém čtverečku, na ten klepneš a pak v dalším menu dáš volbu Add to Favorites a můžeš si místo popsat a uložit. Používám to v tabletu a maká to super !!

    #108535
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Zdar chlapi, Navionics mapy jsou jen na prohlížení nebo se dají dostat do nějaké navigace, myslím i legálně. Zdají se mně dost dobrý a mají podrobný vrstevnice, myslel jsem, že je to stejný jako u Garminu, mám GPSmaps 620 a mapy G2vision a tam je navigační a rybářská mapa. Myslel jsem si, že Navionics je stejná jako rybářská mapa v Garminu, kde jsou podrobnější vrstevnice. Zjistil jsem ale, že kde má navigační mapa v Garminu označeny vrcholky kopců, rybářská tam má spíš rovnou plochu a Navionics vrcholy i s podrobnými vrstevnicemi. Nevím jestli to mám v Garminu blbě nastavený nebo jestli je to tak. Na obrázku je stejný místo ve třech mapách

    #108761
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Jisto napsal:

    Zdar chlapi, Navionics mapy jsou jen na prohlížení nebo se dají dostat do nějaké navigace, myslím i legálně. Zdají se mně dost dobrý a mají podrobný vrstevnice, myslel jsem, že je to stejný jako u Garminu, mám GPSmaps 620 a mapy G2vision a tam je navigační a rybářská mapa. Myslel jsem si, že Navionics je stejná jako rybářská mapa v Garminu, kde jsou podrobnější vrstevnice. Zjistil jsem ale, že kde má navigační mapa v Garminu označeny vrcholky kopců, rybářská tam má spíš rovnou plochu a Navionics vrcholy i s podrobnými vrstevnicemi. Nevím jestli to mám v Garminu blbě nastavený nebo jestli je to tak. Na obrázku je stejný místo ve třech mapách

    Ahoj, mám Navionics už dlhé roky – používam ho v iPade. Do čoho to chceš nainštalovať?

    #108770
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Ahoj Igorko,

    mám navigaci Garmin GPSmaps 620, ta má mapy G2vision na kartě a myslím si, že cizí mapu nebude chtít přežvejkat. Pak mám i starší GPSmaps 276C, tam se mapy BlueChart nahrávaly z PC. Já se v tom moc nevyznám, vím že existuje iPpad ale v ruce jsem ho neměl. To se dá použít i jako navigace? Já myslel že to je jen na prohlížení tak jako třeba noťas. Je mně jedno jestli to bude “ajpod” nebo “ajnad” hlavně aby to fungovalo.

    #108789
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jisto napsal:

    ..To se dá použít i jako navigace? Já myslel že to je jen na prohlížení tak jako třeba noťas.

    Z každého slušnějšího (smart) mobilního telefonu s GPS modulem jsi schopen udělat navigační přístroj

    #108792
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Ukazoval jsem to v Prušánkách. Navisonics ploter SW se dá stáhnout zdarma jak do Aplu tak do Aroidích telefonů, tabletů … pak se ze storu kupují mapy – hlavně je to tak levné, že už to dávno nikdo nekrade. Námořní mapa celé Evropy je za 8-9 stovek a spec Norska vč. sonarových map je za 1300 … telefon máme přeci všichni takže zádná další investice 🙂

    #108795
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Jen pro upřesnění ceny mapy Navionicsu (Evropa) pro Apple – pro iPhone je aktuálně za 39 EUR a pro iPad za 65 EUR

    #108830
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Dokonce mapy Navionicsu jsou i na internetu na adrese : http://webapp.navionics.com/

    Takže kdo je na ně zvyklý ze svých navigačních přístrojů, může plánovat své lovy i tady 😉

    Takto například vypadá “Podkova” poblíž Honzy Dufka při různých nastveních :

    #108871
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Z každého slušnějšího (smart) mobilního telefonu s GPS modulem jsi schopen udělat navigační přístroj

    milos napsal:

    Ukazoval jsem to v Prušánkách. Navisonics ploter SW se dá stáhnout zdarma jak do Aplu tak do Aroidích telefonů, tabletů … pak se ze storu kupují mapy – hlavně je to tak levné, že už to dávno nikdo nekrade. Námořní mapa celé Evropy je za 8-9 stovek a spec Norska vč. sonarových map je za 1300 … telefon máme přeci všichni takže zádná další investice

    V této oblasti jsem múzou nepolíbenej, chápu dobře že Navionics jako navigace jde jen v telefonech? Do něčeho většího to nepůjde? No nazdar, těm dotykovým krámům se vyhýbám jako čert kříži, no budu se muset chtě nechtě zmodernizovat, oni ty klasický telefony stejně přestanou vyrábět. Nebo existuje iPad nebo něco podobnýho s GPS?

    Mapy Navionics jsem objevil díky Igorkovi, který tady ten internetový odkaz dal asi před rokem. Líbí se mi ty podrobný vrstevnice, takže jsem si tím vypomáhal při plánování.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 33)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu NAVIONICS SONAR CHARTS

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...