Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #68551
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    Ahoj kluci,diskuse trochu vázne,tak přidávam poznatky s testování flashjigů…testovali sme je na Hitře v lokalite Grefs..nu.jak sem předpokládal tak znovu zachytali barvy,které chytali i v předchozích letech.systém testu byl takovej že dva chytali z gumama a jeden používal flashjigi…každej den používal jigi někdo jinej aby to bylo co nejobjektívnější….první den sme chytli 48 Polaků a 62 obecnaček.míru sme si stanovili na 60cm tak v bednách skončilo 32 polaků a 18 obecnaček…44 Polaku bylo chyceno na flashjigi a jen 4 byli na gumi uobecnaček to bylo obrácene ta m převládali gumi, zvlášt jedna famozni…:-D.lovili sme 6 dní a výsledky byli zhruba stejné, zvláště na třetí den dostal flashjigi nerybář a povedli se mu 4 polaci za sebou co mne fakt potěšilo…jedna věc je jistá,že aromatizováni nemá vplyv na záběry,spíš je to moment překvapení a rychlost propadu.teměř dvě třetiny ryb to vzali hned po dopadu a propadu….když se dostal na dno tak většinou tam byla obecnačka…potěšením taky bylo že polaci to brali i mimo svých hodin…a uspěšne brali i v poledne za sluníčka.jako navazec sem používal fluocarbon 0,22 i kuli tomu mi pár hezkých ryb padlo:-( tak v srpnu beru 0,26…na polaky doporučuji používat vlasec nebo minimálne návazec cca 2m dlouhý ,rozdíl je fakt enormní…

    #68552
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    nejuspěšnější 4barvy výrazně dominovala tmavě modrá..

    #68553
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    výborna je životnost flashjigů nedošlo ani k jednomu zničení nástrahy pokud nepočítam dva ulomené háčky při vytahováni z tlamy…jediné poškození je hlavička od kleští…

    #68554
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    pro zajimavost,vrchní je nová a spodní po použití odloveno sní cca 40 polaku to žádna guma nevydrží…:-P

    #68555
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    zatím největší polak ulovený na flashjig..

    #68556
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    pomalu se rozbíha výroba,pohled do kuchyně:-)

    #68557
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    všem kamarádum zděluji že od příštiho týdne budou nějaké sady k dispozici, tak jim je budu rozposílat podle pořadí…jelikož je omezená výroba tak mějte trochu strpení…;-)děkuji…

    #68558
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    nej gumička letošní první výpravy….krevetka… vrele doporučuji škoda že má slabší životnost spotřebovali sme jich přesne 48ks:-S

    #68559
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pavliku ta krevetka byla opravdu super. S nalepenýma 3D očkama na to skákaly moc hezky jsem rád, že jsem je od Tebe vymámil než jsem jel:-D

    Musíme zajít na pivko a probrat to8-)

    #68570
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    skočíme na pivko už se těším:-)

    #68574
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To jigin : podobné som skúšal nedávno na Bak.Wahl. Namiesto papriky nad pilker. Dlho ma to nebavilo – čo spustenie , tom malá dorška 😉 Možno tam v tej dobe väčšie neboli…

    #68575
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    tyhle sem taky zkoušel,, jsou docela mrtvý a taky sem odchytával spousta malých tresek, přece jenom mají krevetky 10cm i když se odchytavalo taky hodne malých, při vláčce to nevadilo pořád se něco dělo a to nás bavilo :-):-):-)

    #68576
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    A o tom je vláčka.;-) Tieto sú fakt malé. 3cm.

    #68577
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    To je tak na okouny tady někam na přehradu….. Pro mě 15cm guma je málo :-D:-D:-D

    #68578
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal:

    To je tak na okouny tady někam na přehradu….. Pro mě 15cm guma je málo

    Kdy jsi naposledy chytal na tak velkou gumu???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...