Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66323
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    ustříhneme tlamičku,aby byla větší plocha na přilepení k hlavičce..

    #66324
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    naneseme lepidlo

    #66325
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    zatlačíme a podržíme…

    #66326
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    a hotovo:-):-)

    #66327
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)
    #66328
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    detailní záběr na vykrojovátko,udělal sem si je s propisek…můžou být i plastový ale musí mít ostrou hranu,pak mít cit při vykrojováni…

    #66329
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    jigin – krásná práce, i okoun. Tento tuning nástrah se mi velmi líbí, přidávám poděkování, zasloužíš si ho.

    #66330
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    před upravou a po,ten nálitek sundávam aby se gumi při navlékaní netrhaly proto je potřeba lepit…

    #66331
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    kluci tak hodně úspěchů a málo slepených prstů..:-D:-D:-D

    #66332
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Dle mho názoru se mi tvúj zpúsob upravování nástrah

    zdá se býti dosti složitý.

    Koupím a napíchnu.

    Jseš – li detailista , nechat si vyrobit formu na míru ať na hlavu, tak na gumu.

    #66333
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    to 007 už sem taky uvažoval, že Tě navštívim ze specialnou zákazkou ale ještě to musím doledit…ja se věnuji spíš muchám a streamrum tak to by den musel mít 48 hodin abych všehno stíhal.. 😀 tenhle návod je na upravu pár gum doma na kolene,pro zajimavost sem za 10 hodin zvládnul 140ks upravit:-D:-D

    #66353
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    to jigin : Jednoduché,rýchle,hlavne účelné.Niekedy urobím dieru durch cez oči a našijem hlavičku do diery …pre vyváženie gumky. to 007 : kolik formiček by potreboval zarytý vláčkar ? 😉

    #66364
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    to jigin – perfektní, pěkná práce – kdo si hraje, nezlobí. Nehledě k tomu, že radost při záběru na vlastní výrobek je dvojnásobná….:-D

    Ještě bych uvítal fotodokument výroby těch flashjigů…;-)

    #66366
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    JIMMI napsal:

    to jigin – perfektní, pěkná práce – kdo si hraje, nezlobí. Nehledě k tomu, že radost při záběru na vlastní výrobek je dvojnásobná….

    JJIMMI,omlouvam se že nemůžu nafotit výrobu flashjigu, jsem vázan firemním tajemstvím.přece je to ještě čerstvý výrobek na výstavě v Brne 2011 získal 2.místo jako jediný tuzemský zástupce..ale ak si vazač tak to zvládneš akorát material mi specielne vyrábi jiná firma…a nedá se běžne koupit v obchodech…eště bych uvítal fotodokument výroby těch flashjigů…

    #66397
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    jigin – v pohodě, nic se neděje….já jsem myslel, že si to děláš sám, jako i ty gumy, nebo my když děláme různé pilkry, nebo udělátka. 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...