Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60168
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Harty napsal:

    Tak dnes za 30. Krakvag Storfosna. Jsme připraveni

    Kolik vás jede,já jsem byl loni na 16 dní a utrhl jsem ke konci asi 3 pilkry a tresky mi obraly sleďová peříčka.:-D:-D:-D:-D:-D

    Jinak perfektní práce,ale já na barevné nemám moc záběrů,spíš jenom stříbro.

    #60170
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    petras napsal:

    Harty napsal:

    Tak dnes za 30. Krakvag Storfosna. Jsme připraveni

    Kolik vás jede,já jsem byl loni na 16 dní a utrhl jsem ke konci asi 3 pilkry a tresky mi obraly sleďová peříčka.

    Jinak perfektní práce,ale já na barevné nemám moc záběrů,spíš jenom stříbro.

    No máš pravdu,jedeme tři.To je letošní výroba.Moje věci jsou ještě ve sklepě.Loni jsem táhl 60 kilo.;-) A ke stříbru už se nebudu tady na webu vracet-už tak jsem se znelíbil hodně lidem:-D

    #60173
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Když na to tak koukám, tak je to cca 500 pilkrů, to je slušná výbava na pár let :-D:-D,za pobyt urvu tak max 10 ks, ale vláčíme, pilkrujeme a chytáme na maso tak 30/50/20. Jinak klobouk dlů, jsou nádherné. Tak ať za těch 30 jsou co nejvíce úspěšné.

    #60177
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Harty napsal:

    Tak dnes za 30. Krakvag Storfosna. Jsme připraveni

    Ahoj Harty krása jako vždy 😎 ,ale říkám si já sebou vozím vždy i když gum hodně barev a stejně střídám max 5 barev a ty jich tu máš milion !!! Není to trochu až zbytečné :-D:-D:-D ? Chápu ,že to bereš jako koníček ,ale spíš by si to mohl prodávat . Tím nic proti tobě ! ať se ti daří dál

    #60181
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Chlapi děkuju,tak letos 650 kousků. 100 jsem jich odvezl do Německa, 50ks. je ještě na sušáku a dám si pohov.Taky si musím připravit svoje věci.Koupil jsem si na Polaky novej prut DAM Steel Power Red, Nemáte někdo zkušenost s tímto prutem?

    #60392
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Někteří v vás používají velmi kvalitní hodinky se “storm alarmem”. Také by se mi něco takového líbilo, ale cena je přeci jen poněkud vyšší 😕

    Nepředpokládám, že by někdo takové hodinky půjčoval, ale rád bych se nějak vybavil na delší výlety na moře. Máte někdo zkušenosti s použitím nějakého barometru na lodi?? Mám na mysli např. meteostanici, kterých je v současné době na trhu mnoho a v nízkých cenách. 😉

    #60395
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 husky19

    co to řešit třeba aplikací pro Android?

    Aplikace pro Android

    #60396
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    A nebo ještě jedna možnost pro přístroje s Androidem:

    Sensordrone.

    K tomu jsem ještě našel echolot:

    Echolot k Androidu

    #60414
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    A co k iPhonu? Nenasel jsi neco? ;-);-);-);-)

    #60416
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    No udajně ten Senzodrone bude i pro iPhone, ale nevím teda kdy. Navíc iPhone je tak trochu jinde s těmi aplikacemi. V tom se vůbec neorientuju:-D

    #60417
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Děkuji za nápady.

    Kde ale berou telefony s androidem informace? Stahují je z internetu? Jestli se nepletu, tak barometr v sobě mít nebude. Vlastně ani nevím, jak to řeší příslušné hodinky?

    Klasický barometr, i digitální z meteostanice, ukáže okamžitě prudký pokles tlaku. Ten by byl signálem k tomu, že se něco děje, nebo přesněji, že se dít bude. Ale možná se pletu. Jsem v tomto směru laik.

    #60419
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    No některé telefony mají barometr už přímo v sobě. Stačí najít jen software který tohoto využívají (bohužel nevím o jaké programy se jedná, ale asi se budou dát najít na internetu)

    Sensordrone je vlastně taková krabička, která má senzory zabudované a komunikuje s telefonem (na principu “modrého zubu”) a telefon společně se software (které je údajně zdarma ke stažení) slouží jako zobrazovací zařízení.

    Aplikace buď komunikují přes Wi-Fi, stažením dat z internetu nebo (a to už nevím jistě) normálně získávají informace přes telefoní signál.

    #60423
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ja som kúpil hodinky Casio Protrek s barometrom a funkciou príliv a odliv, kompas, výškomer…….. Už len to normálne nastaviť, lebo návod k hodinkám je jedna malá knižka s veľa a veľa výrazmi, ktorým nerozumiem.

    #60424
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    No ještě jsem našel jeden přístroj:

    Telefon pro Armádu

    No podle popisu splňuje toho víc než dost. Namátkou:

    – funkce vysílačky

    – barometr

    – možnost nabíjet bez proudu

    – voděodolný

    – kompas

    – GPS

    #60429
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    MifakM napsal:

    No ještě jsem našel jeden přístroj:

    Telefon pro Armádu

    No podle popisu splňuje toho víc než dost. Namátkou:

    – funkce vysílačky

    – barometr

    – možnost nabíjet bez proudu

    – voděodolný

    – kompas

    – GPS

    Dost dobrá hračka:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...