Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59591
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Já si myslím, že mne už asi co se týče forem máloco překvapí.

    Toto jsme dělali na Vánoce pro jednu slečnu. Bylo to ve velikosti 60,70,80,90 g. Prý aby starýmu nebrala olova FOX. Kapraři.

    #59601
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zerpiku, prestan brachu vykoristovat jako zlej kapitalista a koukej byt taky v krame. Dnes jsem tam byl a ty v prde.. :-D:-D:-D:-D

    #59603
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Doki napsal:

    Pro HARTY: ta červená guma s černými pruhy byla mojí nejúspěšnější nástrahou loni v srpnu,kousek pod Loppou jsem s tím tahal 120 cm tresky obecné,občas tmavou.Takže dobrý výběr. Ale chce to na sever…

    No já jedu do středního Norska ,a pán který mi ji doporučil říkal že skvěle funguje na Polaky.Vzal jsem nejmenší velikost 12cm.-30g.,ale věřím že je dobrá i na obecňačky ,protože oranžovou mají rády.Akorát jsem měl vzít i větší velikost,když píšeš že fungovala.

    #59604
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    taky jezdím střední Norsko a hodně používám tento pilkr v té červeno černé variantě a je také úspěšný

    http://www.topfishing.eu/pilkr-nor-barva-500g-topfishing.html, ale v gramáži max 200g

    Pro letošek jsem nakoupil ty gumové ryby co tu propagoval ZERP a SIM je má taky, tak uvidím, jen pořád nevím, k čemu je to spodní očko, háků je tam dost, tak možná přídavné závaží a pustit to do 200m 🙂

    #59610
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    krivanek,ty si ozaj 007!

    #59612
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Pro HARTY: Tak to já tam pouštěl její poněkud větší sestřičku – dle obrázku…20-30cm délky a 200-300g na hlavě, pořádný hák, vyměnitelná guma, něco podobného má pro Nordkapp v e-shopu Michal: http://www.topfishing.eu/cutbait-20cm-270g-fire-tiger.html

    To už se dá pěkně povodit…

    #59616
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    JAKABO napsal: krivanek,ty si ozaj 007!

    Jen mne mrzí, že nemohu být s klukama na Titranu.

    Vývoj a distribuce je celkem složitá věc.

    #59621
    chocho
    Účastník
    (143 odpovědí)

    To sedoil: spodní očko je na přidání případného

    trojháčku. Mám za to že potom je větší nebezpečí

    uváznutí.Ty dva horní určitě stačí. Karel

    #59626
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To chocho: díky za odpověď, tu vázku radši ryskovat nebudu, háků je tam opravdu dost, ale stejně tam asi zkusím dát ještě alespoň 100g olovo a pustím to níž, uvidím jestli to bude fungovat.

    #59820
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Ahoj všem. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nepoužil na pilkry obyčejný lak na nehty.Některé jsou opravdu třpitivé. Vydržíto?

    #59821
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Zkoušel jsem to před x lety na třpytky u nás (sladká voda) a drželo to. Co s tím udělá slaná to nevím. Nejdříve jsem to “odmastil”.

    #59823
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To kim:-)děkuji…Dal jsem více vrstev a vypadá to celkem odolně.

    #60165
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak dnes za 30. Krakvag Storfosna. Jsme připraveni:-P

    #60166
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Piva napsal:

    Ahoj všem. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nepoužil na pilkry obyčejný lak na nehty.Některé jsou opravdu třpitivé. Vydržíto?

    Zkousel jsem loni zlatou trpytivou. Vlaceli jsme s tim hodne ze brehu. Vetsinou jsme to urvali drive, nez to opadlo, takze tezko rict, jakou to ma vydrz. 🙂

    #60167
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Pokud je lak na nehty nitroceluo.,není vtom žádný problém ,akorát se to trochu prodraží.Tak zv.eko. nevydrží ani na nehtu.Laky nitro se ředí acetonem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...