Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30451
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Zapa vypadá to zajímavě,ale nerozedře ta spojka tu gumu 😉 ?

    #30453
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    Já mám oblíbenou značku Balzer a Solvkroken. Prakticky všechny nástrahy od těchto společností fungují výborně a rád se s vámi podělím o ty, na které máme největší úspěchy.

    Začnu značkou Solvkroken, která vyrábí úžasné nerezové pilkry, zrozené pro lov na otevřeném moři. Hledáme hejna malých tresek tmavých a pokud tuto nástrahu pustíte pod ně, tak vám ručím za to, že se úspěch dostaví. V menších gramážích 175 a 250g je používáme na těžkou přívlač. Tato nástraha má velmi zajímavý klouzavý pohyb a již při spouštění nástrahy na dno je velmi účinná.

    Druhou oblíbenou značkou je Balzer. Tato firma vyrábí mimo známé Giant Jigheady také mnoho vynikajících pilkrů. Jedním z nich je řada Balzer 3D v oranžové barvě. Minulý rok jsme na tuto nástrahu chytili mnoho tresek 1m + a také tři halibuty. Nástraha má holografický povrch, který dělá ve vodě mnoho odlesků. Podobně jako Solvrkoken nepadá ke dnu jako kámen, ale dělá krkolomné přemety a tím dráždí k útoku.

    Další výbornou nástrahou od Balzeru je Seawaver Nordic, který používáme na tresky tmavé. Nástraha se vláčí ve sloupci a při rychlém navíjení značně vybruje. Pokud vystřídáte rychlé navíjení s pomalým, tak nebudete na záběr dlouho čekat.

    http://www.kajman.cz/shop/images/seacerna.jpg

    Lovu zdar

    :-E:-E:-E

    #30454
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Utahovat s citem a použít co nejširší pásku u slabé se opravdu zařezávala do těla riperu.

    #30463
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    já to tak loni zkusil a dopadl jsem přesně jak píše Zapa.měl jsem moc tenkou pásku a asi to i moc utahoval a dopadl jsem tak že jsem 2 zničil ještě než šli do vody.

    #30471
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Když jsem ještě používal jig heady tak jsem gumu propíchl a dal tam tu svorku. 2 záběry a tělo roztrhlé 😀

    #30815
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Přípravy vrcholí už se to blíží.

    #30816
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    A ještě něco pro inspiraci.

    #30817
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    TO Harty:Opravdu nádherné provedení ani v obchodě takové jsem neviděl.Kolik máš barev,a prodáváž.:-D:-D

    #30828
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Harty pěkné kolik gramů mají ?

    #30830
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak chlapi ještě jedna ochutnávka a zítra ukážu další ty mám ještě na sušáku a pár jich mám ještě rozdělaných.Tito jsou 50g a 70g .

    #30831
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pro letošní rok jsme si nechali udělat vlastní nástrahy. Osazeny jsou jednoháky nebo trojháky.

    Mají velikost cca 15-18 cm a váhu od 40g po 60g. Snad se na Loktě letos osvědčí.

    Po návratu Vám samosebou dáme vědět 😉

    #30832
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #30833
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Mifaku to máš od Martina,že jo 😎 ? Myslim,že ty oranžové budou super !

    #30834
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    kikibut napsal:

    Mifaku to máš od Martina,že jo?

    jasně, ale domlouvali jsme se jak to ma vypadat, jake barvy a velikost. Takže taková spolupráce 😉

    #30836
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    MifakM napsal:

    kikibut napsal:

    Mifaku to máš od Martina,že jo?

    jasně, ale domlouvali jsme se jak to ma vypadat, jake barvy a velikost. Takže taková spolupráce

    Jo jo pamatuji si ! Ale ty koguty mi přijdou drahý 😀 Taky jsem se s ním bavil a zkusí mi udělat bílomodrého s tím kohoutem na bocích a zeleného se žlutou okolo 20cm .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...