Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56790
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Preparator napsal: Ahoj všem , tak příprava na odjezd na Soroy pomalu začíná. Včera jsem přivezl nové nástrahy od H. Dufka které jsou vyrobeny přímo na velké tresky a halibuty. Určitě vyzkouším, vypadají opravdu dobře a váhově i velikostně splňují požadavky severu Norska. Určitě podám info, za 20! 🙂

    To je pěkná fotka. To vypadá jako Hitra.

    #56792
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    007krivanek – Ahoj, JJ Aure.

    #56793
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    007krivanek-jsi blízko. Je to oblast Aure a Aukan. Vlevo se objevuje jihovýchodní pobřeží Smoly(přesněji Edoya). Hitra není vidět,je severovýchodně.

    #56819
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Dreisig napsal:

    Igorko. Chcel by som kúpiť tie krevety ktorých fotografiu si sem vložil. Našiel som len jeden obchod vo Francúzku. Vieš o dobrom kontakte bližšie kde sa dajú objednať ?

    Ahoj,

    O inom ako o tomto neviem Pecheur.com

    Ja odtial nakupujem bezne – zatial maximalna spokojnost. Ak by si objednaval a nebudes mat objednavku nad 249E – vtedy je postovne zadara, inak tusim 16E – TNT – daj vediet, nieco by som zobral – vyskladame.

    #56858
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Dnes dorazilo z Pecheur, koederwahnsinn a aj angel domaene

    Snad to bude stacit na Norsko tento rok

    😯

    #56859
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    #56942
    kabos
    Člen
    (13 odpovědí)

    igorko napsal:

    Niekto tu na fore chytal aj na krevety, len neviem najst vlakno – poradite?

    Na tyto potvory jsem to zkoušel a fakt dobrý, když to na lodi klukům nebralo tak mě na krevety ano.Koupil jsem je v Polsku

    #56961
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Pri nákupe v Kauflande mi padli do oka tieto ” Pilkre “. Samozrejme je to for, ale pilkre z toho po menších úpravách môžu byť.Jedná sa o cedítko na čaj za 1 €. Po naplnení olovom a pridaním háčikov by z toho

    na jednu sezonu mohol byť vcelku funkný pilker.Popracujem na tom a upravený opäť zverejním. Skúsenosti podám pio návrate z Bakkanu. Dnes za 30.:-):-D

    #56972
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Fandím každému nápadu, kdo si chce svými silami, možnostmi a umem něco udělat. Pro mnohé z nás je to inspirace. Chce to ještě vymyslet, jak uchytit háček a očko na obratlík, určitě při změně tvaru. Určitě dej zprávu.

    #56976
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    vapno1 napsal:

    Fandím každému nápadu, kdo si chce svými silami, možnostmi a umem něco udělat. Pro mnohé z nás je to inspirace. Chce to ještě vymyslet, jak uchytit háček a očko na obratlík, určitě při změně tvaru. Určitě dej zprávu.

    Tvar není třeba měnit. Do ukoseného konce stačí vyvrtat cca 6 mm dírku /po nalití olova/ na pevný kroužek.Očko se zasadí do provrtaného deklíku na opačné straně a zaleje se olovem.

    #56978
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Je to jasný a jednoduchý, dej vědět jeho úspěšnost.

    #56981
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    To Janci: Urob to tak aké máme my a z ktorých som ti dal vlani. Sú rokmi odskúšané a fungujú dobre. Niekde v predchádzajúcej diskusii som dal aj foto.

    #56985
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Už som to našiel 😀

    #56987
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To vapno1 : Já zkusím radši druhou varianru.to je na spodní části těžší jig s masem nebo gumovou rybkou a cca 50-70 cm nad tím drop-shot. Tím bys v klidné vode proklepal dno/dorši,kočky,ďasi/ a uvidíme jak drop shotová nástraha bude fungovat na polaky a kelery.Samozřejmě že to bude fungovar jen v menších hloubkách a při slabém driftu

    #56989
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    To Lacoh:

    Toho mám doma kýbl, trubky z kočárku naplněné olovem…minulý rok už jsem to už nebral.

    Používal jsem to jako koncové zavaží a nad tím papriky nebo háčky s masem…akorát jsem měl pocit, že jdou po těch trubkách víc a ty byly bez háčků:-?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...