Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #85966
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau jednu som už navazal a skušal zatial iba doma pojdu do hlbky cca7m ažna breh mam to spojene kružkom a zakryte gumou aby neporušil silon na spodnej strane hačku je silon

    #85967
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Testoval už někdo z vás nástrahy od Kinetic? Konkrétně gumovou maxirybu Big Bob? A kde je kupujete? U nás jsem je našel jenom u Honzy Dufka, a to jenom jednu nebo dvě barvy, ale vim, ze jich existuje více barevných variant.

    #85987
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    PEN napsal:

    Testoval už někdo z vás nástrahy od Kinetic? Konkrétně gumovou maxirybu Big Bob? A kde je kupujete? U nás jsem je našel jenom u Honzy Dufka, a to jenom jednu nebo dvě barvy, ale vim, ze jich existuje více barevných variant.

    Ahoj ja. Kupil som to v 2 farebnych vyhotoveniach v Nemecku (to čo máš Ty na obrázku a ešte vo farbe kellera) Zatiaľ bez úspechu.

    #85989
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    PEN napsal: Testoval už někdo z vás nástrahy od Kinetic? Konkrétně gumovou maxirybu Big Bob? A kde je kupujete? U nás jsem je našel jenom u Honzy Dufka, a to jenom jednu nebo dvě barvy, ale vim, ze jich existuje více barevných variant.

    Ahoj, letos je chci vyzkoušet. Kupoval jsem je v německu, měli dvě gramáže a asi šest barev (keller, jednoskvrnka, sleď atd)

    #85992
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ahoj pro všechny co mi psali sz odepisu až dneska . mám tenhle týden praxe a nevím , kde mi hlava stojí dik.

    #86068
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Táto musí chytiť všetko.

    #86694
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau,,,, jigin 1- prvy ulovok na skušobnu navnadu včera 21:30 prva skuska 4-4-4 na treti nahod lyr 71cm 4,1kg , dva tuknutia od malych ,navnada sa chova super za tmy gumy-pilkre nič dnes 4:30 na pilkr treska 68cm vzhladom na počasie a lov z mola hodku večer a rano je to dobre

    #86712
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Super,skús si uviazať niečo domodra a porovnaj či bude mať streamer vyššiu učinosť….modré mi zatial vychádzajú najlepšie…skús si to v takejto nejakej kombinácii a malo by to fungovať

    #86971
    Slava71
    Účastník
    (38 odpovědí)
    #87012
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    igorko napsal:

    PEN napsal:

    Testoval už někdo z vás nástrahy od Kinetic? Konkrétně gumovou maxirybu Big Bob? A kde je kupujete? U nás jsem je našel jenom u Honzy Dufka, a to jenom jednu nebo dvě barvy, ale vim, ze jich existuje více barevných variant.

    Ahoj ja. Kupil som to v 2 farebnych vyhotoveniach v Nemecku (to čo máš Ty na obrázku a ešte vo farbe kellera) Zatiaľ bez úspechu.

    Hele, Igorko, jsem rád že Kinetic někdo testuje. Jenom po zkušenosti s SG a RB můžu podotknout, ze ve středním nefungovali a na severu jo. Těším se na zprávy z testu.

    #87013
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Zatím jsem testoval od Kinetic toho platýze a bohužel zero… Uvidím, zda to letos bude úspěšnější… Ale zatím je to ještě něco přez 90… 🙁

    #87015
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tulak-Mara napsal:

    Zatím jsem testoval od Kinetic toho platýze a bohužel zero… Uvidím, zda to letos bude úspěšnější… Ale zatím je to ještě něco přez 90…

    Měl jsem na loppě už dvakrát návnady od kinetic.Na platýze a toho Scarry Jerry jsem nechytil vůbec nic. Jediné na co šly tresky byl ten Red Ed ve žluté a stříbrno modré. RB i SG fungují z mého pohledu mnohem lépe.

    #87590
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #87591
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #87592
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...