Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,996. až 5,010. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #134556
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Sono vaří výborně dneska tuňák na kari s rýží je to fakt bašta.

    #134557
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    čau vydro, sakra to už by tě ale měli povýšit a né nejaký plavčík)

    K tomu focení- hlavně to chce když fotíš rybu, tak blíž blíž a ještě blíž. Nezdá se mi to zamlžený, je to z dálky, bo se nepotopíš))) Piš, piš,piš

    #134562
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Krásná fotka

    #134575
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Hlásíme s Huskym a spol úspěšné přistání v Praze.

    Michale hlavně tam nezlob. Teď jdu vyprovodit Vilíka.

    #134585
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Sime já přeci zásadně nezlobim,byl sem pro nástražky ať má Vilik a parta na co chytat na Boleru doplňují proviant zítra vyrážíme

    #134586
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134587
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134596
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    dalas napsal:

    čau vydro, sakra to už by tě ale měli povýšit a né nejaký plavčík)

    K tomu focení- hlavně to chce když fotíš rybu, tak blíž blíž a ještě blíž. Nezdá se mi to zamlžený, je to z dálky, bo se nepotopíš))) Piš, piš,piš

    Pomec je ale nádherný…

    #134597
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    To Dalas: velký strýčku intenzivně pracuju na znetvoření své nadcentove postavy ale díky pravidelné hojné byť rybí stravě se to nedaří, ale slibují že se ve vodě i pod vodou budu mnrskat co nejmíň abych případným rybím objektům v mem hledáčku způsobil trauma co nejmenší a mohl se přibližovat ještě blíž než nejblíž, a do hloubky co mně mé prokouřené plíce dovolí. A třeba když se tento report bude líbit tak mně možná SIM povýší i na nad plavčíka.

    #134602
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    #134603
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    Skvělá posilovna popping, jiging a samozřejmě noční rybolov.

    #134605
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Navarchus- díky, mám různých podobných plno, ale myslím, že mi nenáleží to tu s nimi zasírat, zvlášt když to je focený s přístrojem, zatímco Michalové tu srdnatě bojují na nádech- to je jiný level a fakt těžký- dostat se v klidu na dostřel foťáku a neutopit se..

    Michal- to by mě tam narostlo taky takový páčo ? Tos měl říct)) Moc ti to v tom 6xl tričku sluší, svědčí ti ta rybina, vypadáš jak za groš kudla, stejná jak kolega- to je Sono- tak ? Binoš už je asi nekde 10 kiláků ve vzduchu, ach jo.. Já od včera prohlídnul celou tady tu galerii fotek a všechny videa, co tu mají, su nadělaný jak svina ze zdolávání všech těch tuńáků, merlinů a plachetníků, ty doráda a tuňáci na Azorech, to je maskr, GTčko 50 kilo, uáá.. už jsem vyčlenil ve svojí onanovně na zdi místo na 6 nových fotek 20x30cm.. PS- nešla by u tebe na krámu prodat baba a dvě děcka? 50 kg, hodná,někdy i milá, vaří, peče, pere, šije. S papírama! :-D:-D

    #134613
    KubaM
    Účastník
    (133 odpovědí)

    To: Dalas :-D:-D zpracuj tu nabídku ve formátu A3 i s fotkama vyvěsím to na krámu a to by bylo aby se někdo nechytil při tolika kladnych vlastnostech :-P:-D:-D:-D

    #134620
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Přiletěla nová skupina v pořádku? Připíjím na úspěch další výpravy!

    #134625
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Další skupina se právě nalodila a za chvíli startují.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,996. až 5,010. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...