Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

  • Toto téma obsahuje celkem 5,235 odpovědí. Do diskuze (160 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 7 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,921. až 4,935. (celkem z 5,236)
  • Autor
    Příspěvky
  • #134401
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Diky za paradni report.Vratilo mne to o peknych par let nazpet a ozivily se mi vzpominky na potapeni.Bohuzel tenkrat jsme delali pokusy s fotografovanim jen s igelitovym obalem na fotak a vysledky nebyly tak presvedcive.

    #134404
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Zdarec,tady nováček, taky slintám ted už každý den aspoň dvakrát, uplně mi mrdá, beru do ruk pruty o kterých si myslím, že bych si vzal, ohýbám je o strop, točím multíkama, jako bych měl pozítří letět já a né Binoš… do toho můj papoušek furt dokola- dalasu berou, berou, Kubo Kubíčku už mě sereš..))

    #134406
    dalas
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Bingo, podařilo se mi mezi vás dostat, už jsem psal Míšovi předevčírem, kdy jsem se přihlásil, ale jsem to poslal do nějaké jiné diskuze o Maledivách. Sime luxusní fotka na tom šnorchlu- ta spartakiáda se žralokama, jsem myslel, že jsou takto aktivní jen v noci, taky mě kdysi tento druh pěkně hryznul,dodnes můžu ukazovat jizvu- paráda)) – s těma napoleonama bych měl asi taky trošku problém- jsem potápěč- kdysi jsem v Egyptě v noci z lodě taky menšího chytl, vyfotil, pustil, ráno pak ponor, hned jsem ho poznal- stál u korálu božátko,celý pocuchaný, tlamu poškubanou, ani vajco nechtěl, mě banda pěkně vypitchovala- samo nerybáři no..) at to cuká kluci, fotte, pište, jednou kuwa přiletím..

    #134407
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    To Dalas

    Kuba ti vzkazuje :

    Kdybys mě poslechl, tak valíš s Binšem. Nevadí za rok valíš taky.

    #134408
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Díky kluci. Jsem moc rád, že to občas pochválíte, aspoň mám jistotu, že že si to tady nepíšu sám pro sebe. Prostě zpětnou vazbu od Vás potřebuji. Když se vám to líbí, tak pokračujeme.

    #134409
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Dnes to bylo takové malé loučení s reefem, protože zítra už asi nesmočím.

    #134410
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Jedna se Kubou pro Dalase

    #134411
    mahimahi
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Ahoj Sime, je to super vlákno, moje nejoblíbenější. Jen je škoda že je v provozu jen krátkodobě. Přeju ještě nějakej monster úlovek.:-)

    #134412
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Dnes byla úžasná viditelnost. Já s Kubem v pozadí.

    #134413
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Kuba na korálu.

    #134414
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    #134415
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    #134416
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    #134417
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Předevčírem se nám polámalo odsolovací zařízení. To znamená, že se myjeme jen slanou už tři dny. Naštěstí jsou tady se mnó pohodáři, kteří to komentovali, že doma by za solné koupele platili a tady to mají v ceně. Pár fotek, jak jsme jeli pro opraváře a sehnali jen balenou vodu.

    #134418
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,921. až 4,935. (celkem z 5,236)

Téma ‚Maledivy Big Game, Popping GT’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...