Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #274648
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Tak Tomovi a spol. jsme zamavali vcera na  rozloucenou.

    #274651
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Hned po odletu Hektoru se posadka pustila do generalniho uklidu lode a vzli to nejen z venku,zevnitr,ale i zespodu

    #274656
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    My jsme si s Michalem a Sonem udelali vylet do blizkeho Hulamale/mimochodem se mi tam libilo vic jak v Male/ dokoupit zasoby mleka do kavy a material na vyrobu vesaku na voblery a navazce

    #274661
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Vcera vecer nas navstivil majitel lodi i se svym partnerema dlouho do noci jsme debatovali o tom jak zatraktivnit pobyt lidem na safari lodi.Nasli jsme spoustu nametu a myslim si,ze do jednoho mesice se uz muzou nektere z nich realizovat.

    My s Michalem jsme dnes  vyrobili drzaky na Rapaly a navazce pro nocni rybolov,hned u schudku je pripevneny drzak na nuz a desticka na krajeni nastrah a do teto chvile jsem se h ral s nastavenim sonaru,ktery zatim fungoval mizerne.Jeste stale odrezujeme pouzite hacky v coca cole.

    Kapitan zatim napsal objednavku na potraviny,kterou na nasi zadost obohatil o hovezi maso a bagety.

    Mimo toho jsme meli setkani s hlavnim potapecem z vedlejsi lodi,ktery nam slibil,ze nas vezme na nejaky kratky ponor a Michal z nej dostal info o lepsich vodach na snorchlovani,coz urcite vyuzijeme

     

     

    #274664
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Vcera vecer nas navstivil majitel lodi i se svym partnerema dlouho do noci jsme debatovali o tom jak zatraktivnit pobyt lidem na safari lodi.Nasli jsme spoustu nametu a myslim si,ze do jednoho mesice se uz muzou nektere z nich realizovat. My s Michalem jsme dnes vyrobili drzaky na Rapaly a navazce pro nocni rybolov,hned u schudku je pripevneny drzak na nuz a desticka na krajeni nastrah a do teto chvile jsem se h ral s nastavenim sonaru,ktery zatim fungoval mizerne.Jeste stale odrezujeme pouzite hacky v coca cole. Kapitan zatim napsal objednavku na potraviny,kterou na nasi zadost obohatil o hovezi maso a bagety. Mimo toho jsme meli setkani s hlavnim potapecem z vedlejsi lodi,ktery nam slibil,ze nas vezme na nejaky kratky ponor a Michal z nej dostal info o lepsich vodach na snorchlovani,coz urcite vyuzijeme

    Teda dědo super napady. Pořádek na lodi je základ.  Jen tak dál. Honzák

     

     

     

    #274673
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Pánové,

    když máte čas, zkuste si od domorodců sehnat sáňky na Bonita a bílé bezháčkové nástrahy.

    #274686
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Ty bílé bezháčkové chemlony mám doma, kdyby jsi je Dedo chtěl, tak ti je pošlu. Bohužel jsme na to nic nechytili 🙁

    #274712
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Ty bílé bezháčkové chemlony mám doma, kdyby jsi je Dedo chtěl, tak ti je pošlu. Bohužel jsme na to nic nechytili :(

     

     

    Sanky jsem nasel,takze muzeme udelat i pokus s bezhackovym systemem

    #274716
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Dneska jsem s Michalem absolvoval svou druhou navstevu motorkami zaplaveneho Male

    #274721
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    V neprijemne salajicim meste vas na chvilku osvezi pohled do trznice s vsim moznym tropickym ovocem a prodavaci ochotnymi dat vam ochutnat ze vsech plodu.

    #274724
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Dalsi ulicka uz tak lakave nevypada,ale muzete tu najit vsechny mozne druhy susenych ryb a ochutnat muzete i ze suseneho plachetnika

    #274729
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Hned pres cestu se nachazi trznice s cerstvymi rybami a protoze jsme tam prisli jeste pred polednem,tak se bylo na co divat.

    #274733
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Hlavnim duvodem nasi cesty do hlavniho mesta vsak byly rybarske obchody,kde si Michal doplnoval sve nastrahy a ja trpel jeho pedantnosti a dukladnosti pri vyberu .Prosli jsme nekolik kilometru po rozpalenych ulicich a navrat na vlajkovou lod byla pro mne velka uleva.

    #274734
    Dedo145
    Účastník
    (2560 odpovědí)

    Dálsi parta prijede uz za tri dny a uz se na ne tesime.Zitra se snad  podari aspon chvilka rybolovuprotoze uz nam to moc chybi

    #274735
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdravím na Male KUBU a DEDU 🙂 posilam malou vzpomínku na náš fishing….

    Koukněte na test špičkového vybavení na lov MEGA ryb. Neuvěřitelná síla a spolehlivost prutu Daiwa Tanacom Bull 1,95m 300-800g mě přesvědčila! Prut ohlej do “pravýho úhlu” si ryby nad 50kg dával levou zadní a ve spojení s navijákem PENN Slammer III sem nevěřil svým očím…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...