Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 633 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 634)
  • Autor
    Příspěvky
  • #274483
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    DEDO to napsal uplne presne, proto nebudu v zasade nic komentovat a pridam jenom par fotek… nálada je na lodi dobra i kdyz uz druhej den fouka a prakticky se nedá moc chytat. Ted jede nocni fishing, je tu 22:17 a prave jsme prisli o dalsi minimalne 50kg rybu. Nevydrzela šňura a někde v půlce sloupce praskla 🙁 Jinak ryby přes  50kg lovime každou noc min. 1-2 ks vytáhneme a další kus-dva nedáme…

     

    #274486
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To, co se v dnesnich rannich hodinach odehrálo zde na severnim Male atolu byl masakr, kterej nezazily ani takový profíci jako DEDO a Kuba. Podrobný info bude behem dne. Jsme vycerpani a jdeme spat…… mame natoceny skvelý video

    #274491
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Nocni rybolov zacal po odpocinkovem dnu pomerne brzy a hned po setmeni se chytili dva pekni cervenacci.Do pulnoci jeste dva zabery od velkych placek a pak nastala chvile pokoje

    #274498
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Tuto noc jsme se dohodli,ze lov se az do rana nebude prerusovat.Vsichni jsme vsak postupne odpadli a nebyt Michala,ktery jediny vydrzel,tak by jsme urcite nezazili tak nadhernou rybarinu.

    Ve ctvrt na tri rano se pod nami objevilo hejno GT cek a zabery byly na tri udice najednou.Michal rychle vzbudil Tomase a po chvili poslali kapitana vzbudit dalsi posi!u-Mirka.Ryby braly na kazde nahozeni a po trech zdolanych a nekolika utrzenych kranasech zacal utok tunaku.

    #274507
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Tvrde souboje trvaly az do rozedneni do pul sedme rano.Presto,ze jsme se zdrzovali focenim,rozpletanim a navazovani utrzenych hacku ci chytanim nastrahovych rybek tak jsme zdolali 3 GT nad 10kg ,10 tunaku ,jednu mensi placku cca 20kg a nespocet ryb nam jeste popadalo.

    Nechali jsme si jednoGT ,par tunaku na jidlo a zbytek byl vracen do more.

    Nocni bojovnici jeste dospavaji a ostatni uz si pochutnavaji na supercerstvem sushimi

    #274508
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Parádní úlovek. Tolik pochytaných tuňáků jsem ještě neviděl. Na co brali, kousky masa?

    #274517
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Dovolím si doplnit Dedův a Tomův bezchybný report. Michal píše: “Na živou nástražku ryba za rybou hodil tam nástražku rana a jízda ve třech lidech na dva pruty sme nestihali.”

    #274518
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Kluci nádhera….ještě že jste vydrželi….to musel být pěkný mazec…je vidět,že tam je super parta rybářů.

    #274522
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Pěkně to tam kosíte, aby na nás něco ještě zbylo. Gratuluji k parádnímu úlovku. To musí být žrádlo. Jak se jí to sashimi, to je grilované nebo vařené?

    #274526
    Jirkaa
    Účastník
    (2 odpovědí)

    sashimi je syrové maso z tuňáka namáčí se do sojové omáčky nebo různých dipů podle chuti a jí se to syrové,je to pochoutka.

    Dědo a Tome moc pěkné reporty posíláte a pěkně si to užíváte jen tak dál.

    Chtěl bych se zeptat jak chytáte nástražní rybky a jaký druh,jestli můžeš prosím foto návazce,moc dík

    #274527
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Sashimi je syrovééééé

    Sashimi bylo oblíbené již ve starém Japonsku mezi Samuraji. Proč? Syrové plátky zaručeně čerstvého lososa nebo tuňáka  totiž mají jemnou a delikátní chuť. Plátky syrových ryb jsou servírovány tak, aby lahodily oku i chuti, mnohdy mají podobu až uměleckého díla. Sashimi se před konzumací namáčí do speciální sojové omáčky, jako příloha slouží čerstvá zelenina. Kvalitní syrové rybí maso obsahuje zdraví prospěšné látky .

    #274533
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Jen doplním parťaka na lodi DEDO 145 🙂

    Dnes ve 3:15 místniho času mě vzbudil Ali Šupina, že mě Michal volá na palubu. Se zalepeným zrakem jsem se díval na jeho krásné GT a během chvilky už jsem ho měl na prutu taky a za chvíli další a další záběry…… To DEDO ještě spal a o adrenalinovém ránu nic netušil ani zbytek týmu 🙂

    #274545
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Po zběsilé jízdě GT-ček a paryb přišla chvíle tuňáků. Po prvním vytaženém bonitu jsem tušil nátěr a poslal kapitána vzbudit i Mirkyho Mlýnka. Tuňáci chodili jeden za druhým až do prvního ranního paprsku. V boji nás podpořil i Dedo, kterej na nic nečekal a aktivně se zapojil 🙂 Byla to nezapomenutelná jízda se zaslouženým ranním drinkem a oslavnou tropickou Hektorovkou 🙂

    #274551
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    ….a posledním mým dnešnim reportem je souboj s mega rybou, ktery trval 1,5 hodiny. Stridali jsme se na prute ve 3 lidech a prvních cca. 80 minut šlo o to udrzet rybu na prute. Za celou tuhle dobu se nam nepodarilo ji vytahnout ani o metr nahoru. Až po cca. 80 minutách se ryba pustila a po té cca.1,5 hodine byla venku… bylo to vycerpavajici, páč podobná Mega fish nám před tím po asi půlhodinovem boji zlomila prut,…. sily po těhto každodenních soubojích docházejí rychle.

    #274552
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jen doplním parťaka na lodi DEDO 145 :) Dnes ve 3:15 místniho času mě vzbudil Ali Šupina, že mě Michal volá na palubu. Se zalepeným zrakem jsem se díval na jeho krásné GT a během chvilky už jsem ho měl na prutu taky a za chvíli další a další záběry…… To DEDO ještě spal a o adrenalinovém ránu nic netušil ani zbytek týmu :)

    To mi neříkej,že Dědo spal…….ten nikdy nespí…..jinak super reporty kluci..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 634)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...