Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 69 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kim a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18228
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    #18229
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    #18235
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Sim napsal:

    čau Míšo

    Čim jsi dělal ty fotky jsou nádherný a zajímá to i ostatní, večer mně volali, abych se tě zeptal. Láďa

    #18242
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    k tomu není co dodat kluci….super….8-O

    #18243
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Musím konstatovat, že jste si vybrali dobře. Indický oceán patří v současné době asi k tomu nejlepšímu k focení. Vycházím z vlastních skušeností. Proto se tam vracím. Neuchvátil mě např.karibik co se týká bohatosti života. Ale úlovky měli domorodci dobré. Dále mohu potvrdit, že korálová moře okolo Thajska a Malaisie postupně zkomírají. Např.ostrov Tioman. Před 10 lety 125 druhů korálů a hojně ryb, želv a pod. Před dvěma lety jsem se tam vrátil a nevěřil jsem svým očím. Další velmi dobrou lokalitou je Rudé moře, kromě zprofanované např. modré díry – asi 5 návštěv. Přeji Simovi a spol. a všem dalším vodním foťákům další pěkné záběry. Až najdu čas něco také přidám.

    #18245
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 SIm

    Ten triggerfish je úžasnej – ještě že nehlídal hnízdo, pěkně by vás prohnal. Jsou to mrchy kousavý:-D

    #18246
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal: 2 SIm

    Ten triggerfish je úžasnej – ještě že nehlídal hnízdo, pěkně by vás prohnal. Jsou to mrchy kousavý

    no nebudu kecat,ale polovičku těchto ryb neznám,už to hledám v atlasu….je pořád se co učit… 😯

    #18247
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také mám z ostenců respekt, zejména když vidím jaké kusy korálů dovedou rozkousnout. Snad větší než z perutýnů nebo ropušnic. Více snad podle mě napadají bodloci rudomořští, jsou teritoriální.

    #18248
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 šroubek

    Na srazu ti dám školení ohledně ryb z “teplých” moří 🙂

    Jinak je to ta největší “bestie” na 2. a 6. fotce od zdola 😎

    #18249
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Chlapi, kdy se to objeví jako novinka v nabízených lokalitách?

    Doufám, že sem hodíte co nevidět sadu článků o pobytu.

    #18253
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    to step: Články připravuji, musím to ještě trochu zažít. Byl to hodně silný zážitek.

    #18254
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To si myslím. Nespěchej. Moc pěkné.

    #18265
    Duke
    Správce
    (1390 odpovědí)
    #18266
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Na to si musím udělat kafe…

    To Duke a Sim, omlouvám se, nehodnotil jsem jednotlivé snímky. Vše moc pěkné.

    #18267
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pánové děkuji Vám za fotovýlet na Maledivy. Ty nástahy, kromě voblerů byly z jakého materiálu? Oceňuji ulovení murény jávské – největší muréna až 3 m. Má dvojitou čelist. Potkávám je dost často a jsou hrozivé. Máte foto i kranase – to je bojovník a zejména lovci. Viděl jsem je několikrát v hejnu útočit. Ale nejrychlejší je dle mého makrelovec, ani na kameru se nedá jeho útok zachytit. Prostě jste byli jako v mořském akvariu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...