Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel David a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 58)
  • Autor
    Příspěvky
  • #46739
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Vítejte paní Vlastino

    #46769
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Paní Vlastino,zdravím a vítám Vás zpět mezi mořské vlky:-P jste prostě silná povaha,odolná,bojovnice8-)

    #46781
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Sice se neznáme, ale připojuji se s přivítáním zpět

    #46880
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Ještě jednou všem moc díky.

    Nastává nám dlouhá zima a Norsko je ještě moc daleko …copak děláte,aby Vám čas utíkal než opět vyrazíme?

    Npř.já už chodím po rybářských obchodech koukám po pilkrech a různých

    návnadách na lososa:-P

    #46881
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    vlastina napsal:

    Ještě jednou všem moc díky.

    Nastává nám dlouhá zima a Norsko je ještě moc daleko …copak děláte,aby Vám čas utíkal než opět vyrazíme?

    Npř.já už chodím po rybářských obchodech koukám po pilkrech a různých

    návnadách na lososa

    Jedna sezóna sice skončila, ale my jsme v plné přípravě na sezónu příští. Navíc různé srazy, veletrhy a výstavy a ono to uteče jako voda.

    :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    Došky

    #46883
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Ještě jednou všem moc díky.

    Nastává nám dlouhá zima a Norsko je ještě moc daleko …copak děláte,aby Vám čas utíkal než opět vyrazíme?

    Npř.já už chodím po rybářských obchodech koukám po pilkrech a různých

    návnadách na lososa:-P

    Od 17 hodin koukám na TVprogram Discovery kde sleduji “Nebezpečný lov”

    krabů sněžných… podívejte se,kdo nezná na lodi pracují silní,mladí muži,ale kdybych mohla hned bych vyplula s nimi:-))

    Taky přemýšlím o tom,jaké si mám koupit pruty pro manžela:-P

    #46886
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    A jejda,:-D tak už i manžel??? se nakazil mořem:-|Studeným,čistým,Norským??:-P to manželka(moje..) pouze jih)řecká teplá) o rybách neví nic 😀 pouze na vánoce!! jste zpět a to je krásný…

    #46901
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Tak jsme si na vas s Petrsem nedavno vzpomeli a vida uz jste tady hodne zdravicka pani Vlastino

    #46952
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    treska008 napsal:

    Tak jsme si na vas s Petrsem nedavno vzpomeli a vida uz jste tady hodne zdravicka pani Vlastino

    Trvalo to dost dlouho,co o Vás nebylo slyšet,už jsme měli strach,já se chystám příští rok taky s Korlinem,letos to bylo moje nejlepší Norsko,i počasí vyšlo (červenec-srpen).Přeji hodně zdraví,byl jsem v dobré pohodě a kondici a najednou ve čtvrtek večer arirmie a už jsem byl ve špitále.Naštěstí dnes při kontrole se vše vrátilo do normálu,doktorka řekla – že by se stal zázrak ? Takže hlavně to zdravíčko,ostatní nějak dopadne.Petr

    #56924
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Letos máme při cestě na loppu objednaný na 2 dny kemp na lakselvě ve finmarku.poraďte jaké plandavky a voblery si sebou vzít na lososy a jak navázat a na co.

    #61405
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Myslíte, že by se dal v ústí tohoto fjordu chytit losos, když do něj vtéká lososová řeka? Zkoušeli jste to někdy někdo? Na co případně myslíte to zkusit?

    Batnfjord

    #61422
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Tiež by ma to zaujímalo. Georg sa netváril, že by to bolo nejak ideálne.

    V ústi som bol pozrieť a asi by bol problém nájsť ryby. Je tam relatívne plytko v závislosti od prílivu.

    Ten potok tiež nieje moc veľký, takže pochybujem, že by sa tam hromadili ryby.

    To skôr na konci Tingvolfjordu, kde ústí rieka Driva. To je nádherná lososia rieka.

    Ďalší problém je, že v ústi je podľa nejakého nariadenia zákaz lovu – presnejšie to asi bude vedieť p. Janka

    Na niektorých fotkách od Petra Lušovského, na stránkach chaty Hogset, sú ulovené lososy. Takže ak má človek šťastie, je v pravú chvíľu na pravom mieste a vie o tom, tak nemusí ani na rieku. 😛

    Celkom bych bral popis od Petra L., ako k tomu došlo 😛

    #61424
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko: I my jsme se ptali Georga a moc se netvářil. Když tam najedeme loděma k tomu ústí tak by to možná šlo promrskat. I když na těch lodích co tam má Geor je to teda dálka:-)

    #61426
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    jj

    Chytajúc vo fjorde by to šlo. Ale ísť tam len kvôli lososom, to asi nie.

    A hlavne, myslím, že v ústi je zákaz lovu.

    Niekde som o tom čítal a myslím, že to bolo aj na tomto fóre.

    #61459
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Krásné májové dny přeji všem.Já, když slyším nebo čtu o lososech vždy si vzpomenu na krásnou řeku Surnu,která mi dala pěkného lososa to bylo v roce 2009.Potom jsem onemocněla,ale nepřestala věřit,že se tam

    ještě vrátím.A vrátím,jsem velmi šťastna! Pro mé pohodlí manžel koupil Tranzita,kde budu mít i postel,abych si mohla odpočinout jedeme

    totiž o týden dříve a opět na řeku Surnu a víc nahoru na řeku Nansen,tak už se velmi těším není tu někdo,kdo by se k nám rád připojil?Pojedeme z Kielu 12.8. v tento měsíc už končí lov lososů tak snad se nám zadaří lapit nějakého opozdilce.Nástup na Eidestrandu máme 19.8.prosím ozvěte se,kdo s námi bude v tomto turnusu,nějaká paní?Asi blbost,že? dámy mají opravdu raději jižní pláže8-)tak uvidíme… pane stipko v ústí řeky nebyl lov zakázán,ale mužete lovit,jen v určitých měsících,myslím od 6-8 měsíce chytat můžete 24 hodin a jen 1 lososa a 5 pstruhů aspoň to tak bylo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 58)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...