Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 311 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SKRKUN a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 312)
  • Autor
    Příspěvky
  • #109253
    var
    Člen
    (4 odpovědí)

    Diskuze je vždy zajímavá ale podstatná je současná situace. Zajímaly by mne spíše informace od kolegů, kteří jsou v dané lokalitě teď a ne spory staré několik sezon.

    #109281
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Jsem doma týden co jsme byli na Roanu. Naprosto mrtvý Fjord. Byl jsem navštívit i zpracovnu lososů. Ta byla narvaná nejen lososy,ale i tunami tresek!

    Před zpracovnou zakotveno čtyři až pět lodí, které v třídenním intervale loví sítěmi v přilehlých fjordech. Můžete loděmi jezdit sem a tam, prostě na sonaru jen občas nějaké malé hejno. Pokud to tak půjde dál, zničí jednu velmi pěknou lokalitu kde se dalo krásně chytat. Tak asi aktuálně ze Solviky.

    #109315
    var
    Člen
    (4 odpovědí)

    Díky za informaci i když nepotěšila. Zítra odjíždíme do Bergfjordu a tak nás čeká totéž. Jak to vypadalo s kelery a polaky na podmořských kopcích?

    #109323
    Nerez
    Člen
    (25 odpovědí)

    Kolegové, čtu vaše příspěvky k Roanu – může mi někdo udělat pořádek v lokalitě?Týká se rozdílu Roan-Solvika-Bergfjord-Hongsand.

    #109326
    mates77
    Člen
    (24 odpovědí)

    Ty ubytování co píšeš se nachází do 3 km od sebe. Mají totožná lovná místa. Na ryby se musí na otevření moře. Psalo se na předešlých stranách této diskuze. Je to o počasí kam tě pustí dojet. Na super místa je to skoro hodina jízdy.

    #109330
    zekonhofi
    Účastník
    (60 odpovědí)

    var napsal: Díky za informaci i když nepotěšila. Zítra odjíždíme do Bergfjordu a tak nás čeká totéž. Jak to vypadalo s kelery a polaky na podmořských kopcích?

    Jedem do stejného fjordu konec května začátek června. Zkus nějakej report z lokality dekuji 😉

    #109343
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Nerez napsal:

    Kolegové, čtu vaše příspěvky k Roanu – může mi někdo udělat pořádek v lokalitě?Týká se rozdílu Roan-Solvika-Bergfjord-Hongsand.

    Můj příspěvěk se týkal Solviky, kolega ,,Karkar,, uváděl také Solviku, co jsem četl. To jsou jedny z negativních. Nevím jak to zasáhne či ovlivní okolní lokality a do jaké vzdálenosti……

    Kde až ty lodě jezdí, do kdy mají povolení a jaké kvóty nastaveny, to netuším. Doufejme, že snad jen pro jarní lov…

    #109482
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Ešte k Roanu

    #109483
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109484
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109485
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109486
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109487
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109488
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #109489
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Všetko hlboko vo fjorde

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 312)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...