Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 311 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SKRKUN a poslední změna proběhla před 3 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 312)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4718
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.Nemáte nějaké informace z oblasti Roan.Díky za info

    #67806
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.Dnes jsme dojeli na Roan.Cesta v pohodě.Kontrola jednoho vozu v Oslu v přístavu.Vyložení celého vozu a kompletní prohlídka na drogy.Pejsek kontroloval jak o život.Alkohol a cigarety je moc nezajímal.Měli jsme něco přes limit.Bez problémů.Dnes tady fouká jak o život 14m/s.Přebereme lodě,a uděláme přípravu asi až na zítra.

    #70748
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Jedeme za 14 dnů do Bergfjordu, oblast Roan, byli jste tam někdy poslední dobou, ryby si najdeme, když z Vás vypadne nějaká informace, jedině lépe, jen mám obavy s WI-Fi, neboť dle sdělení Pepy tam skutečně není.Jak to řešit, kdo jste tam byli, máte nějaký nápad?

    #70805
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    to leiter:

    Ty se potřebuješ dostat hlavně na předpověď počasí,když WIFI není,jde to přes mobil,ale je to v zahraničí drahé.Já to řešil tak,že ráno a v ečer jsem si nechal poslat předpověď v SMS z domova.Někomu to ukážeš a řekneš,jak to chceš poslat,např. slunce,vítr ráno 5,odpoledne 7,večer 2.A takto ti to stačí.SMS je asi za 3 Kč.Nejlepší to je ráno,než vyjedeš na moře.Chce to jenom doma udělat školení.

    #70807
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Nevím kam přesně jedeš, my tam byli od Fishermana v květnu a tam Wifi letos už jela. Pokud není Wifi, řeším to aktivací dataroamingu, bývalo to drahý ale dnes už se to tá pořídit za +-150 Kč, záleží na objemu dat a na operátorovi, nejlepší je si zavolat a informovat se.

    #70810
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ještě navazuji na dataroaming.Vodafone má připojení(v zahraničí) na den do 5 MB za 81 Kč, do 50 MB za 353 Kč na den,každý další MB za 30 Kč.To je řádná cena.Datové tarify v čechách neplatí v zahraničí.Jsou to čerstvé info od operátora a poslali i cenovou SMS.

    #70813
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    U “kyslíků” je to teď takto: 25MB 50Kč, 150MB 300Kč, 250MB 500Kč

    #70839
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    tak mám vyřešeno, končila mi firemní smlouva s Vodafonem, tak jsem si pozval obchodáka a říkam mu, potřebuji zlevnit, potřebuji navý telefon a potřebuji vyřešit Norsko. A ejhle, z měsíční fakturace za 14 telefoních čísel za cca 7500,-Kč se najednou stalo 3500 Kč, na všech tel. č. mám volání v rámci firmy neomezeně a jinak 300 volných minut kamlkoliv, 2 čísla jsou uplně free, telefon jsem dostal Samsung S4 za 1 Kč a hlavně jsem dostal balíček : v zahraničí Evropa komplet(vč.Norska) 1 den = 99,-Kč zahrnuje 100Mb dat, free volání kamkoliv do Čech,SMS zdarma,MMS zdarma. Počítá se od prvního připojení, další den se to zase opakuje, buďto nebudu volat, mám to zadara, nebo budu volat, stahovat atd mám to za 99,-Kč. Sakra to je dobrý ne?

    #70840
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Jo a jinak jedeme s CK Pepou na ty 2 červené chatky v Bergfjordu.

    #70843
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Ještě chytit něco velkého a je to ještě lepší.

    Vzdali jste Sever?Tromso,Finnmark?

    #70851
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    nevzdali, tohle je moje druhá parta, co jezdí střední Norsko.Na sever jsem nezanevřel, i když letošek mě trochu našňupnul.

    Já každým rokem jezdím uzavřít sezonu v září, tentokrát kamarád objednal ten Roan, vždy jsme byli o 50 km vedle, ale tam je na prd ubytování, vše strašně stísněné atd atd.My si tady zahrajeme na vláčku, vytáhnem pár Polacků, nějakou tu makrelku na uzení a bude dobře.

    Co jsem si na severu chytil tu trofejku, tak to maso není moc k jídlu, raději budu za kousy do 1 m…:-) Pořád mi chybí ten halík:-(

    #70852
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    jo a ta akce sever letecky Tromso, jak jsem tady taky někde informoval, tak ta nakonec padla, neboť majitelé v dané oblasti to v tom termínu už balí a vytahují lodě.

    #71490
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    zítra odjéééézd, tak pošlu opět nějaké info, jaké mamuty jsme pochytali.

    #71519
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    leiter napsal:

    zítra odjéééézd, tak pošlu opět nějaké info, jaké mamuty jsme pochytali.

    Radku, držím palce 😀 na něco pořádného, doufám že táhneš nějaké Kikiny 🙂

    Koukej posílat info a fota, ať nás , ty co trčíme doma, pořádně nase… 🙂

    #71677
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    nazdar, tak jsme tady třetí den,začalo to celé nedobře, trajekt do Gedseru má nové odjezdy, tak jsme ztratili 1,5 hod, v Dánsku šly všechny malé auta na protidrogovou prohlídku, naše auto se pejskum moc líbilo, další 0,5 hod, potom jsme mazali po E3, vzhledem k tomu, že v Trondheimu na nás čekali kamarádi, co letěli letadlem, tak jsme na to trochu šlápli, aby jsme se dostali na chatu za světla a bum…..chytil nás ruční radar, cca 150 km před Trondheimem, na 80 jsme jeli 109, další zpoždění a k tomu velmi nemilá pokuta ve výši měsíčního průměrného výdělku .Nakonec jsme tedy dojeli.Místo moc hezké, ubytování pěkné, super místo na vláčení, i pilkráci si tady super zařádí.

    Včera jsme vyjeli poprvé, 2 x nás vrátil šílený chcavec a více, než 10m/s, pár ryb je , tak dnes uvidíme.

    Jinak kikiny jsem vzal, tak je dnes smočím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 312)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...